Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

yasergamer

کاربر سایت
Jul 3, 2010
398
نام
یاسر
از الان منتظرشم
مطمئنن نمی تونه رقیبی برا جهان وارکرافت بشه ولی همیشه با فینال فانتزی حال کردم حالا که انلاینش هم داره میاد فقط خدا کنه سرور فری توپ براش پیدا بشه

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
ببخشید شما که میاید 2 خط ترجمه میکنید به نظرتون کی میتونه این بازی رو استفاده کنه؟
اولا وجود هر چیز بهتر از نبودنشه حالا کم باشه یا زیاد مهم اینه که طرفداران بازی با خبر بشن که همچین چیزی وجود داره!
دوما بلند بودن یک مقاله یا مطلب دلیلی بر خوب بودنش نیست ، من الان میتونم 100 خط مطلب در مورد این بازی بنویسم اما هیچکس هیچی ازش هیچی نفهمه ، این روز ها مردم وقت نمیکنند متن های خیلی بزرگ رو بخونن و ترجیح میدن یه خلاصه ای رو ازش بخونن و این بازی هم که جزو سری FF هست و انقدر معروف هست که یه نفر حتی با دیدن یه اسکرین از بازی بطرفش بیاد.
به نظر خودم توضیحاتی که دادم کم اما مفید هست.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
ببخشید شما که میاید 2 خط ترجمه میکنید به نظرتون کی میتونه این بازی رو استفاده کنه؟
تو ایران این حرف کاملا درسته چون حتی 1 درصد پرو گیمرها هم نمی شنین JRPG های معمولی رو بازی کنن و این سبک رو مسخره می دونن که شدیدا جای تاسف داره...
تو این تاپیک هم مطمئنم بزودب یسری که حتی دستشون به این JRPG نخورده بزودی میان و کلا این سری رو می کوبن..
دیگه FF آنلاین که نوبره و فکر نکنم حتی یه نفر هم تو ایران پیدا شه که نسخه PC این بازی رو اورجینال بخره.
بازی هم متاسفانه فقط اسم FF رو یدک می کشه و از همین عکسا معلومه که شخصیتها،محیط ها و حتی باکس شاتش هیچ شباهتی به FF های اصیل ندارند و دلیلش هم روشنه که سازنده ها بخوبی می دونستن اگه بخوان بازیشون تو غرب بفروشه باید بازی رو اینجوری بسازن...

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سلام...
میخواستم بگم که Open Betaــی بازی روز اول سپتامبر شروع میشه پس خودتونو آماده کنید! من که تو بتای اختصاصی شرکت داده نشدم اما این یکی رو حتما امتحان میکنم ، خیلی از بازی بد گفتن اما من که تریلر گیم پلیشو دیدم از موزیک و صداش خیلی خوشم اومد ، در واقع شاهکار بود.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چه بدبختی
وقتیکه من 6 گیگ دانلود کردم تازه بعد که اجراش میکنم باز هم باید دانلود کنم یعنی ابدیت کنی خیلی ستمه

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اینم لینک دانلود کلاینت نسخه بتا ، 117.5 مگ هستش وقتی نصب و اجراش کنید ، خودش شروع به دانلود میکنه(که فکر کنم 6 گیگ و خروده ای باشه) من خودم دانلود کردم اما وقتی زبان رو انتخاب میکنم میگه باید ویندوزتون بالاتر از Vista Service Pack 2 باشه ، که متاسفانه مال من سرویس پک 1 هست:( بقیه دوستان هم که بازی کردن بیان نظرشون رو بگن ، یه نکته هم که یادم رفت اینه که برای انجام نسخه بتا باید اول یه اکانت Square enix درست کنید.

• Like
Reactions: ortegoli

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اینم لینک دانلود کلاینت نسخه بتا ، 117.5 مگ هستش وقتی نصب و اجراش کنید ، خودش شروع به دانلود میکنه(که فکر کنم 6 گیگ و خروده ای باشه) من خودم دانلود کردم اما وقتی زبان رو انتخاب میکنم میگه باید ویندوزتون بالاتر از Vista Service Pack 2 باشه ، که متاسفانه مال من سرویس پک 1 هست:( بقیه دوستان هم که بازی کردن بیان نظرشون رو بگن ، یه نکته هم که یادم رفت اینه که برای انجام نسخه بتا باید اول یه اکانت Square enix درست کنید.
منم تا بخوام روی ویندوز 7 نصب کنم قبول نمی کنه :((
حالا چه کار کنم

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بزودی همزمان با عرضه نسخه PS3 بازی پچی براش میاد که کلا یه بازی دیگه می شه.
اینم آخرین تصاویر منتشر شده از کوئست ها و مبارزات بازی جدید:

کسی پایه هست طریقه کپی مولتی زدنش رو دربیاریم بازی کنیم؟ اصلا بازی رو می شه پایرت کرد یا باید اریج خرید؟:D
من بخاطر پچ جدیدش خیلی رفتم تو نخش.

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
خبری نشد از این ؟
کپی میشه انلاین زد یا نه ؟
ارجینال اینو الان از کجا میشه به دست اورد ؟
ممنون میشم اگه جواب بدین

آخرین ویرایش:

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
پچ جدید کی میاد؟
هنوز تاریخ عرضه دقیق بازی مشخص نشده، تو آخرین خبری که تو سایت vg247 از بازی منتشر شده اینو زده:
A Realm Reborn is expected to launch early this year, on PC and PlayStation 3.
Final Fantasy 14: A Realm Reborn instanced dungeon footage released | VG247
یعنی باید بزودی منتظرش باشیم و اوایل همین سال جاری میلادی میاد.

خبری نشد از این ؟
کپی میشه انلاین زد یا نه ؟
ارجینال اینو الان از کجا میشه به دست اورد ؟
ممنون میشم اگه جواب بدین
کپی می شه زدش و فکر کنم FF XI رو هم می شده کپی زد، ولی چون تو ایران FF بین PC گیمرها طرفدار نداشته کسی سراغش نرفته. راستی یه اکسپنشن پک جدید هم داره برای همین 11 میاد! :
Final Fantasy 11: Seekers of Adoulin due in March, new trailer | VG247
به هرحال اگه بخوایم 14 رو آنلاین بازی کنیم باید خودمون پیگیر شیم، هر وقت اومد دوستان می تونن با خودم هماهنگ کنن یه کاری بکنیمش:D

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
کپی می شه زدش و فکر کنم FF XI رو هم می شده کپی زد، ولی چون تو ایران FF بین PC گیمرها طرفدار نداشته کسی سراغش نرفته. راستی یه اکسپنشن پک جدید هم داره برای همین 11 میاد! : Final Fantasy 11: Seekers of Adoulin due in March, new trailer | VG247 به هرحال اگه بخوایم 14 رو آنلاین بازی کنیم باید خودمون پیگیر شیم، هر وقت اومد دوستان می تونن با خودم هماهنگ کنن یه کاری بکنیمش:D
من خیلی وقته بازی رو دانلود کردم 14 گیگ اگه میشه شما لینک کرکی چیزی بدین که بشه حتی وارد بازی شه واس ما بسه ( آفلاین _ که فکر کنم اصلا نداره :) ) اگه کار کرد خبر میدم مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر