دلتنگان onimusha

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
با سلام
با پر پر شدن بازی های به یاد موندنی ای چون رزیدنت اویل و شاید هم دویل می کرای در DmC (که البته خدا نکنه) توسط کپ کام بی خرد،
گفتم این تاپیک رو بذارم بیایم با خاطرات جوبی و سامانسکه و ژان رنو دور هم باشیم...

151111-Onimusha_2_-_Samurai's_Destiny_(USA)-1.jpg

پس از ارائه نسل دوم کنسول ها نینتندو برای اینکه زرنگی کنه رفت و طی قراردادی با کپکام پول پرست همه رزیدنت اویل های شماره دار را مال خود کرد
اما غافل از اینکه افراد با استعدادی چون کامیا ؛ میکامی و اینافونه هستند که بازیهای به مراتب زیباتری خلق کنند که باعث ساخت دویل می کرای اونیموشا و شادو آو روم شد...
onimusha-jean-reno.jpg

آخرین ویرایش:

Dreamcast

کاربر سایت
May 25, 2012
98
وقعا یادشون بخیر ، مخصوصا نسخه شماره 2 که باعث علاقه مندی شد به این سری که متاسفانه توی نسخه شماره 3 کمی ضعیف بود داستان و تو همون نسل قبل با شماره 4 ری که کپکام داد بیرون همون موقع پرپرش کرد،واقعا او اونیموشا نسخه 2 و 1 کجا و شماره 4رش کجا ،
یادمه از جلوش نمیتونستم پاشم تنها بازیی که این همه بازی کردم همین شماره 2 بود ، یادت به خیر جوبی .
واقعا حیف که دیگه خبری ازین سری بازی تو این نسل نشد امیدوارم توی نسل بعد حداقل یه شماره ایی ازش بدن بیرون.

• Like
Reactions: ehsanservat

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
برای یادآوری:

پس از ارائه نسل دوم کنسول ها نینتندو برای اینکه زرنگی کنه رفت و طی قراردادی با کپکام پول پرست همه رزیدنت اویل های شماره دار را مال خود کرد
اما غافل از اینکه افراد با استعدادی چون کامیا ؛ میکامی و اینافونه هستند که بازیهای به مراتب زیباتری خلق کنند که باعث ساخت دویل می کرای اونیموشا و شادو آو روم شد...

---------- نوشته در 10:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:34 PM ارسال شده بود ----------

وقعا یادشون بخیر ، مخصوصا نسخه شماره 2 که باعث علاقه مندی شد به این سری که متاسفانه توی نسخه شماره 3 کمی ضعیف بود داستان و تو همون نسل قبل با شماره 4 ری که کپکام داد بیرون همون موقع پرپرش کرد،واقعا او اونیموشا نسخه 2 و 1 کجا و شماره 4رش کجا ،
یادمه از جلوش نمیتونستم پاشم تنها بازیی که این همه بازی کردم همین شماره 2 بود ، یادت به خیر جوبی .
واقعا حیف که دیگه خبری ازین سری بازی تو این نسل نشد امیدوارم توی نسل بعد حداقل یه شماره ایی ازش بدن بیرون.

آره واقعا
راستی با اون عکسای دریم کستت و مموری هاش کشتی منو
یادش بخیر چه حالی میداد اویل بازی میکردم و خون و تیرا رو تو مموری میدیدم...

mapmehr

کاربر سایت
Nov 23, 2006
69
نام
محمد علی

با با 3 .و دان او دریم هم خیلی خوب بودن همونم ادامه بدن ما راضیم

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
کست اولین اونیموشا ساخنه اینافونه:
CharacterJapanese voice actorEnglish voice actor
Akechi SamanosukeTakeshi KaneshiroTig Fong
KaedeNao TakamoriAyumi Iizuka
YumemaruMakoto TsumuraAustin Di Iulio
Princess YukiAkemi OkamuraHiromi Okiyama
Nobunaga OdaAkio ŌtsukaMaurice DeMichael Rogers
GuildensternTamio ŌkiMichael Stark
FortinbrasAkio ŌtsukaTony Daniels
Tokichiro KinoshitaTōru ŌkawaRobert Lee
OsricNaomi KusumiTony Daniels
Nui, HecubaKaho KōdaMung-Ling Tsui
NarratorIchirô NagaiMark Owen

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
شایعه شده کپکام میخواد شماره 4 اونیموشا رو توسط یه کمپانی ترد پارتی بسازه شما خبر دارید؟

ای بابا ای کاش فقط شایعه باشه و نسازش چون دقیقا خرابکاری میکنه و دیگه من از کپکام ناامید شدم
فقط ای کاش ماره 1و2و3و4 را روی کاکشن بده که بازیش کنیم یکباره دیگه

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
آقا من با این عنوان زندگی کردم................
البته دوستان نسخه Dawn Of Dream شماره 4 سری حساب نمی شه بلکه چهارمین بازی با عنوان اونیموشا هست.:d
و بر خلاف دوستان به نظر من بهترین نسخه dawn of dream بود ولی 3 گانشم عالی بود.
اگر کپکام بخاد ادامه ی بازی رو بسازه الان 4 رو می سازه که امیدوارم هیچ وقت این اتفاق نیفته.

• Like

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,934
نام
آرتین
آقا من با این عنوان زندگی کردم................
البته دوستان نسخه Dawn Of Dream شماره 4 سری حساب نمی شه بلکه چهارمین بازی با عنوان اونیموشا هست.:d
و بر خلاف دوستان به نظر من بهترین نسخه dawn of dream بود ولی 3 گانشم عالی بود.
اگر کپکام بخاد ادامه ی بازی رو بسازه الان 4 رو می سازه که امیدوارم هیچ وقت این اتفاق نیفته.
حداقل 2 عنوان دیگه غیر از این 4 تا با عنوان اونیموشا وجود داره که یکیش Blade warriors بود.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر