Fable : the lost chapters

خوب از اسمش معلومه.من فرزاد جان میخوایم اینجا در مورد بازی Fable که یک شاهکار در نوعه خودش بود یکمکی صحبت کنیم و نظر شما عزیزان رو هم در مورد این بازی بفهمیم.در ضمن اینحپجا اگه جایی از بازی گیر کردین هم میتونین بپرسین...

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
یک شاهکار به تمام معنا !:love:
و یک تنوع جدید در سبک Role-Playing :lightbulb:
هر کی اینو بازی نکرده پیشنهاد می کنم حتما بازی کنه:angel:
-----------------------------------------------------------------
بنظرم بهتره اسم تاپیک Fable خالی باشه :beta:

• Like
Reactions: ROONEY190

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط SamFisher:
میشه یه ذره دربارش توضیح بدی عباس جون ؟ :balloon: :beta: :lol:
البته نقد این بازی در سایت هست ولی منم یه چیزی خیلی وقت پیش دربارش نوشته بودم اینجا می زارم.
نام یک بازی بسیار جذاب است که شما در آن می توانید یک بازی آرپی جی را از نزدیک تجربه کنید!​
برخلاف بازی های اخیر شرکت مایکروسافت این بازی از گرافیک فوق العاده ای دارد گیم پلی بازی به طور بسیار جذابی ساخته شده است در یک حرف گیم پلی بازی شبیه گیم پلی بازی جی تی ای هست با این فرق که توی شهر دیگه نمیشه ماشین سوار شد! نمی دونم شاید مایکروسافت می خواهد با جی تی ای رقابت کنه!!!​

داستان بازی​
داستان از جایی شروع می شود که وقتی پسربچه برای خواهرش هدیه می دهد و وقتی در حال بازگشت به خانه بودند عده ای به شهرش حمله می کنند و اثری از خواهر پسربچه نبود او به سوی خانه می رود پدرش کشته شده بود و از مادرش هم خبری نبود در این زمان شخصی او را نجات می دهد و او را به Guild … می برند و از اینجا پسربچه برای پیدا کردن خواهر و مادرش به راه می افتد ...​

جزئیات گیم پلی​
زندگی ماجراجویی شما از دوران کودکی آغاز می شود و تا پیری ادامه می یابد شما دو راه را می توانید در زندگی انتخاب کنید می توانید آدم بدی باشید و یا آدم خیلی خوبی باشید که روی چهره هم اثر دارد مثلا اگر قهرمان شما خیلی خوب باشد یک حلقه بالای سرش ظاهر می شود!​
کار شما راه افتادن توی شهر و حل کردن مشکلات دیگران است وقتی قهرمان بزرگتر می شود و کار با سلاح ها و جادو ها را یاد می گیرد تازه ماموریت های اصلی شروع می شود شما با انجام ماموریت ها به خوبی قهرمان اضافه می شود و هرچه بیشتر باشد مردم بیشتر قهرمان شما را قبول دارند و برعکس این باشد مردم از شما فراری هستند.​
و همچنین در ماموریت ها مقداری امتیاز بدست می آورید که می توانید با آن به مهارت های خود اضافه کنید.​
Inventoryکه در همه بازی های این سبک وجود دارد در این بازی بهینه سازی شده است به طوری که برای هر آیتم مخصوص یک گروه وجود دارد و دیگر محدودیتی در تعداد آیتم ها نیست در بازی قسمتی هست شبیه قسمت وضعیت ها در جی تی ای که در آن میزان نوع جانوران کشته شده توسط قهرمان – سن - تعداد افراد عاشق قهرمان و ... وجود دارد.​
خوب کمی توی شهر می رویم! قهرمان شما می تواند با مردم ارتباط هم برقرار کند به آن ها ابراز احساسات کند به آن ها توهین کند و یا می تواند عاشق کسی شود و با آن شخص ازدواج کند قهرمان شما می تواند برای تهیه پول – مدل مو – طرح خالکوبی و... به خانه مردم هم برود اما دور از چشم نگهبانان اگر شما را در حال این کار ببینند جریمه می شوید و اگر پول را پرداخت نکنید آنها به شما حمله می کنند.​
در شهر افرادی هستند که از شما تقاضای چیزی را دارند و شما می توانید به آنها کمک کنید در شهر تعدادی نگهبان هم قدم می زنند.​
شما توی شهر می توانید اسلحه – زره – نوشیدنی – خانه و چیز های دیگر از قبیل بیل – چوب ماهی گیری – حلقه ازدواج – شکلات و... را بخرید.​
[FONT="]شما می توانید مدل موی خود را هم عوض کنید و خالکوبی کنید.
[/FONT]
[FONT=&quot]
---------------------------------------------------------
با اینکه این بازی انقدر قشنگه ولی باز یک سری مشکلات داره [/FONT][FONT=&quot]:neutral:
در کل بازی خوبیه
[/FONT]

آخرین ویرایش:

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
برای من که این بازی بهترین بازی جدیدی بود که در یک سال اخیر بازی کردم.

اگه مایلید چند تا عکس از بازی بذارم.

۞۩ محمد ۩۞

ONLY_BAZICENTER

کاربر سایت
Jan 12, 2006
176
بازی جالبی بود.مخصوصا اینکه داستانه قشنگی داره و ادمو ترقیب میکنه تا بازیو ادامه بده.
ولی اشکالات متعددی هم تو بازی دیده میشه که شاید بیشتر باید روش کار میشد.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
فابل یکی از بهترین و جزو معدود بازیهای Single Player در سبک RPG بوده که در سال های اخیر برای PC به بازار اومده....
به نظر من از لحاظ محیط و چلوه های بازی یکی از بهترین بازی هایی بود که در این چند وقته دیده بودم بخصوص که معماهای خیلی خوبی هم داشت که از جهاتی اون را تبدیل به یک بازیه اکشن ادونچر کرده بود...پیدا کردن Silver key ها و یا باز کردن Demon Door ها نمونه ای ازین موارد هستند...علاوه بر این ها بازی دارای داستان جالب هم هست که به بازی جذابیت میبخشه...
به نظر من کلا یک بازیه فوق العاده جذاب و کم نقص بود

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
به نظر من یکی از جذاب ترین و جالبترین موضوعات بازی این بود که یه سری کار برای شخصیتای معمولی انجام میدادی و در عوض جایزه دریافت میکردی.از نظر جلوه های گرافیکی جلوه آب هاش خیلی عالی بود و وقتی هم Demoon door ها رو باز میکردی محیط داخلوشن خیلی زیبا و رویایی بود ولی تنها مشکله گرافیکی که داشت بعضی اوقات و تصویر لود نمیشد و باید یه مدت همون نقطهای که لود نشده وای میستادی که تصویر کامل لود بشه.منظور از تصویر برگها و زمین هست که به صورت تار دیده میشد....

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
چرا خوابید تاپیک برای بیدار شدنش یه عکس میزارم که رو حد اکثر کیفیت گرفتم.از شخصیتمه با زره نقره ای که تو یک صندوق بود که 25 تا کلید میخواد.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نوشته شده توسط mohandes_register:
چرا خوابید تاپیک برای بیدار شدنش یه عکس میزارم که رو حد اکثر کیفیت گرفتم.از شخصیتمه با زره نقره ای که تو یک صندوق بود که 25 تا کلید میخواد.
عجب زره خفنیه..ببینم اون شمشیر بزرگه را گرفتی که در Guild بود...;)

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
اینم یه عکسه دیگه از یه محیط خوب ونسبتا رویایی.تویه یکی از دیمون دور ها بود...

شما هم عکس بزار فرزادومیخوام ببینم شخصیتتو...:cheesygri

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
شما هم عکس بزار فرزادومیخوام ببینم شخصیتتو
متاسفانه من در حال حاضر بازی را روی کامپیوترم ندارم یعنی خیلی وقته که پاکش کردم مگر نه برات یک عکس میزاشتم که خودت کف کنی....
باید بگم علاوه بر خود محیط بازی که قشنگه آهنگی هم که روی این محیط ها گذاشتن تاثیر خیلی زیادی داره...
تمام دمون دور ها را باز کردی ؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر