قیمت بروز Nintendo - 3DS ( پست اول تاپیک خوانده شود )

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
سلام این تاپیک زده شده تا در مورد قیمت 3DS بحث بشه .

اونهایی که این دستگاه رو خریدندو کسانی که از قیمت ها آگاهی کامل دارند لطفا قیمت ها رو بزارند تا بقیه هم استفاده کنند . ممنون

اسپم هم به هیچ وجه ندید لطفا. ( هر سوال دیگه ای در مورد این دستگاه دارید توی قسمت مربوط به خودش مطرح کنید )

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
برای اینکه تایپیک نخوابه :d
قیمت امروز لباف
قیمت یو سی 360 تومان
قیمت پال 370 تومان
جالبه هیچ کدوم هم بازی برای فروش نداشتن

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
648
نام
امیر
خیر، قرمز ارزونتره، البته قرمز باندل Mario 3D Land اش گرونه تازه اگر پیدا بشه که تو این مدت ندیدم جایی داشته باشه
مشکی کمیاب ترین رنگش هست که اگر آکبند پیدا کنید حداقل ۴۵۰۰۰۰ تومان هست و بعد آبی که فروشگاه نیما در توپخونه پشت ویترین زده ۴۵۰۰۰۰ تومان
کنسول های ریجن اروپا هم کمی گرونتر فروخته می شوند مثلا قرمز EU گرونتر از قرمز UC فروخته میشه
دلیل قیمت های بالا هم علاوه بر افزایش قیمت دلار بخاطر اینه که هر مغازه ای نداره و کلا کمه بنابراین هر چقدر دوست دارند قیمت میدهند
من همین چند روز پیش دستگاهم رو خریدم، متاسفانه یه سری از دوستان قیمت های تخیلی داده بودند و من هر چی گشتم ببینم این قیمت ها رو از کجا درآورده اند به نتیجه ای نرسیدم ( کل توپخونه، جمهوری، پایتخت، زیر تخت و روی تخت رو گشتم ولی زیر ۴۰۰۰۰۰ تومان پیدا نکردم )
من نزدیک 1 ماه درگیر خرید 3DS بودم ولی مشکی گیرم نمیومد و هیچ جا زیر ۴۰۰۰۰۰ تومان کنسول رو نمی فروختند و اونی هم که ۴۰۰۰۰۰ تومان میداد دستگاهش پلمب نبود ( چسب جعبه باز شده بود ) تا اینکه چند روز پیش یکی از دوستانم برام یدونه آکبندش رو پیدا کرد به قیمت ۴۵۰۰۰۰ تومان که خریدم

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خیر، قرمز ارزونتره، البته قرمز باندل Mario 3D Land اش گرونه تازه اگر پیدا بشه که تو این مدت ندیدم جایی داشته باشه
مشکی کمیاب ترین رنگش هست که اگر آکبند پیدا کنید حداقل ۴۵۰۰۰۰ تومان هست و بعد آبی که فروشگاه نیما در توپخونه پشت ویترین زده ۴۵۰۰۰۰ تومان
کنسول های ریجن اروپا هم کمی گرونتر فروخته می شوند مثلا قرمز EU گرونتر از قرمز UC فروخته میشه
دلیل قیمت های بالا هم علاوه بر افزایش قیمت دلار بخاطر اینه که هر مغازه ای نداره و کلا کمه بنابراین هر چقدر دوست دارند قیمت میدهند
من همین چند روز پیش دستگاهم رو خریدم، متاسفانه یه سری از دوستان قیمت های تخیلی داده بودند و من هر چی گشتم ببینم این قیمت ها رو از کجا درآورده اند به نتیجه ای نرسیدم ( کل توپخونه، جمهوری، پایتخت، زیر تخت و روی تخت رو گشتم ولی زیر ۴۰۰۰۰۰ تومان پیدا نکردم )
من نزدیک 1 ماه درگیر خرید 3DS بودم ولی مشکی گیرم نمیومد و هیچ جا زیر ۴۰۰۰۰۰ تومان کنسول رو نمی فروختند و اونی هم که ۴۰۰۰۰۰ تومان میداد دستگاهش پلمب نبود ( چسب جعبه باز شده بود ) تا اینکه چند روز پیش یکی از دوستانم برام یدونه آکبندش رو پیدا کرد به قیمت ۴۵۰۰۰۰ تومان که خریدم

خب معمولا چسب جعبه ها باز شده هست دیگه!

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
648
نام
امیر
اینی که من خریدم چسب جعبه اش باز نشده بود و خودم با کاتر بریدم ( کاملا آکبند بود )
این رو هم اضافه کنم که دو جور جعبه وجود داره ، یه مدل مستطیل و کشیده است و یه مدل مربع تر و قطور که مال من از این جعبه کشیده هاست و سه تا چسب گرد رو درش خورده بود

اون یه مورد هم که گفتم ارزونتر میدادند مشکی بود و جعبه اش از این مربعی ها بود و یه دایره هم بالای جعبه داشت توش یه چیزی تو مایه های UAE نوشته شده بود ولی ریجنش UC و سری ساختش 4000 بود اما پلمب نبود
شارژرش هم برخلاف مال من طوسی تیره بود ( شایدم مشکی درست یادم نیست ) و سه شاخه داشت ( برای من طوسی روشنه و دوشاخه تخت داره )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر