هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
درود
بازیهای ویتا گرافیک خوب و قابل ملاحظه ای داره در مقایسه با ps3 خیلی نزدیک به این دستگاه هست من دو تا بازی رو خریدم و باید بگم بسیار عالی هست uncharted :ga و shinobido این بازیها خوب و قابل قبولند.بقیه بازیهای در راه مثل silent hill:bm و mortal combat :v هم خوب هستند.بازی dinasty warriors:next هم خوب هست.البته در مورد بازیها در آینده بحث خواهیم کرد.امیدوارم قیمت این دستگاه پایین بیاد تا همه لذت ببرند.در مورد خرید این دستگاه باید بگم خوب من در همون ابتدا باهاش آنلاین شدم تا آپدیت 1.61 رو بگیرم.امکانات قابل ملاحظه ای داره.البته مشکلاتی هم کاربران باهاش داشتند از جمله کانکت شدن از طریق wifi یک سری ارورهای معمولی که با ریست کردن مودم و روتر این مشکلات از بین میرند.اگه دوستان خواستند چه بصورت pppoe یا bridg وصل بشند اینجا مطرح کنند که جواب داده بشه در مورد اتصال هم از طریق سیمکارت psvita سه تا گزینه داره که میشه از این سه طریق کانکت بشه.جالب هست توی سرچینگ شبکه اپراتور سوم شناسایی میشه جال باید دید آیا واقعا دستگاه lock بر روی شبکه at&t هست یا نه منظورم استفاده از سیمکارتهای 3g ایرانی رایتل هست. به هر حال باید تست بشه با قاطعیت نمیشه جواب داد چون توی هر کشوری متفاوت هست.البته میشه هزینه رومینگ بین الملل رو پرداخت کرد و از سیکارت at&t استفاده کرد و حتی گزینه فعال سازی رومینگ هم بر روی دستگاه گذاشته شده ولی خوب هزینه وحشتناکی رو داره و اینکه باید در کشور آمریکا یا فرانسه فعال کرد تا قابلیت استفاده از شبکه GSM ایران رو دارا باشه.بازی هایی مثل fifa هم با این قابلیتها در هر نقطه ای به صورت آنلاین قابل بازی خواهد بود.اگه دوستان هم مشکلاتی داشتند اینجا مطرح کنند.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید .حجم بازیهای ویتا چه قدر هست؟:-&:-&
بازي هاي دانلزدي معمولي ( only downloadable ) از ١٠٠ تا ٩٥٠ mb هستن
بازي هايي كه روي كارت هم عرضه ميشن و هم psn هم از ٨٠٠ تا٣.٥ gb
Sony قبلاهم اعلام كرده كارتهاي باظرفيت بيشتر توليد ميكنه كه براي سازنده هامشكلي نباشه - بااين حساب ميتونيي صداو ويدو با كيفيتهاي بالايي بزارن

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان من میخام بگم پسر عموم از دبی میاد یکی برام بیاره فقط بگم به چیش دقت کنه یهو اینور به مشکل نخورم رجین به چی . بعد معذرت وسط بحث قیمتتون پریدما اخه جایی برا سوالم پیدا نکردم معذرت دوستان به بزرگی خودتون ببخشین . بعد الان به دلار چنده تو دبی اینا برا اوردنش به ایران به مشکل نمیخوره اره دوستان . یا اورد نگن چون فلان رجینه یا هزارتا کوفت دیگه نمیتونی بازی کنی .

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
گفتگو: سایز عناوین Vita بر روی PSN (نسخه دیجیتالی)

---------- نوشته در 03:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:42 PM ارسال شده بود ----------

کسایی که ویتا خریدن راضیبن:-/
چه شکلی دمو و آپدیت رو دانلود کنم با کامپیوتر
آپدیت رو که میری تو سایت سونی دانلود میکنی
ولی دمو و خود بازی رو فقط با ps3 و خود ویتا میشه دانلود کرد...
بعد نکته جالب اینه که من خودم با ps3 دمو دانلود کردم بعد وقتی انتقال دادم به ویتا از رو ps3 پاک کرد...من فک می کردم یه نسخه رو ps3 میمونه مثلا وقتی مموری پر شد بازی یا دمو رو از ویتا پاک کردم بعد میشه دوباره بریزم ولی نمیشه و باید دوباره دانلود کرد

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
به نظر من باید منتظر نسخه های بعدیش باشیم.
چون به غیر از مشکلات wi-fi و Gps از لحاظ طراحی هم مشکل داره.متاسفانه باز هم صداش مثل PSP ضعیفه + اینکه موقع بازی کردن هر دو تا اسپیکر زیر انگشت شصت قرار میگیره که دیگه واقعا افتضاح میشه.
صفحه نمایش هم برایتنس قابل قبولی نداره.منوش هم که خیلی بی کیفیت و ابتدایی هست.
ولی از لحاض تاچ واقعا عالی عمل کرد.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
به نظر من باید منتظر نسخه های بعدیش باشیم.
چون به غیر از مشکلات wi-fi و Gps از لحاظ طراحی هم مشکل داره.متاسفانه باز هم صداش مثل PSP ضعیفه + اینکه موقع بازی کردن هر دو تا اسپیکر زیر انگشت شصت قرار میگیره که دیگه واقعا افتضاح میشه.
صفحه نمایش هم برایتنس قابل قبولی نداره.منوش هم که خیلی بی کیفیت و ابتدایی هست.
ولی از لحاض تاچ واقعا عالی عمل کرد.
اینا به نظرم با آپدیت باید درست بشه..wi-fi و gps ...فک نکنم سخت افزاری باشه:(:(
کیفیت صداش با هدفون فوق العاد هست:x
کیفیت صفحه هم بی نظیره شما برایتنست کمه شاید!:-s... رنگ آمیزیش هم واقعا قشنگه
کلا باید سونی آپدیت بده بیرون هم نرم افزار skype و facebook اضافه کنه هم مشکلات رو حل کنه
یه چیز دیگه اینه که تروفی که میگیرم از نظر تعداد میره تو اکانت ولی تو ps3 اکانتمو چک می کنم عکس تروفی و اسم بازی رو نمیاره فقط مثلا یه نقره اضافه شده ولی تو ویتا نشون میده اینم باید درست کنه:(

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
GPS و WIFIـش چه مشکلاتی داره مگه؟ صداش هم بنظر ـه من کافیه بابا کنسول دستی ـه سینما خانگی که نگرفتی صداش کرت کنه! :D درضمن اسپیکر هاشم بنظرم جاش خیلی خوبه و دقیقا برعکس ظاهرش که بنظر میاد زیر انگشتان قرار میگیره وقتی داری بازی میکنی اصلا رو اسپیکر نمیاد و صدا کم نمیشه! تازه من خودم همیشه از هدفون استفاده میکنم خیلی حالش بیشتره... برایتنس ـه صفحه هم که خیلی خوبه! شاید شما تو تنظیمات کمش کردی ولی همون دیفالت ـش خوبه چه برسه به اینکه ببریش تا ته...
راجع به تروفی هم من که همچین مشکلی ندارم.
دوستان من میخام بگم پسر عموم از دبی میاد یکی برام بیاره فقط بگم به چیش دقت کنه یهو اینور به مشکل نخورم رجین به چی . بعد معذرت وسط بحث قیمتتون پریدما اخه جایی برا سوالم پیدا نکردم معذرت دوستان به بزرگی خودتون ببخشین . بعد الان به دلار چنده تو دبی اینا برا اوردنش به ایران به مشکل نمیخوره اره دوستان . یا اورد نگن چون فلان رجینه یا هزارتا کوفت دیگه نمیتونی بازی کنی .
ببین ریجن کلا تو PSVITA مثل PS3 فری ـه فرقی نداره! فقط بهش بگو آکبند و از فروشگاه معتبر بگیره! ترجیحا هم یه عکس از جعبه کنسول بهش نشون بده بفهمه چی باید بگیره. :D

آخرین ویرایش:

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
وای فایش بردش کمه!!
واسه تروفی هم هرکس هر چی به ذهنش میرسه بگه شاید مشکل من حل بشه:">
آیکون تروفی و اسم بازی رو وقتی با ps3 میرم تو اکانتم یا دوستام چک کردن با ps3 نشون نمیده فقط تعداد زیاد میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر