کمک در بازی medal of honor

God of Xbox

کاربر سایت
Oct 3, 2007
19
در یکی از مراحل بازی باید یک نفر رو suppress کنیم(یه نفر که ÷شت تیرباره) تا بقیه افراد تیم بتونن رد شن
ولی من هر کاری که میکنم تیم رد نمیشه
چیکار کنم؟

a.p&23a.r

کاربر سایت
Aug 15, 2010
135
نام
Ali
در یکی از مراحل بازی باید یک نفر رو suppress کنیم(یه نفر که ÷شت تیرباره) تا بقیه افراد تیم بتونن رد شن
ولی من هر کاری که میکنم تیم رد نمیشه
چیکار کنم؟

اونجا دونفر هستن یکیشون بالا تپه و یکیشون پایین تپه هستش اگه اوناروبکشی تیم رد می شه

mohsen khol

کاربر سایت
Oct 24, 2010
1
كمك ....

سلام
من يه جايي از بازي گيركردم 3 روزه ، اونجا كه از تودوربين نگا ميكنه 3تا مورتار هستن،هر چي ميزنمشون هيچي نميشه،هي ميگه هر سه تا مورتار هنوز دارن شليك مي كنن

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام
من يه جايي از بازي گيركردم 3 روزه ، اونجا كه از تودوربين نگا ميكنه 3تا مورتار هستن،هر چي ميزنمشون هيچي نميشه،هي ميگه هر سه تا مورتار هنوز دارن شليك مي كنن
باید 4 رو روی اون کادر سفید رنگ که مشخص شده نگه داری که آپاچی یه راکت شلیک کنه

AhrimanSefid

کاربر سایت
Oct 11, 2006
29
سلام
من تو قسمت که سوار به هلیکوپتر هستم هدف اول رو می زنم و هدف 2 که باید یک مرکز ترویست ها رو نابود کنم فقط یک قسمت می مونه می شه کمک کنید.

Mojtaba Seyfi

کاربر سایت
Nov 3, 2010
84
نام
مجتبی سیفی
کسی بلد نبودجواب منو بده؟؟؟ خیلی الکی گیر افتادم.نکنه bug هست؟

همان طور که دوستان در بالا گفتن باید به تیربار شلیک کنی تا نتونه تیر اندازی کنه البته بهتر کمی بهش نزدیک بشی ، ممکن است باگ هم باشه چون من باگ های زیادی در بازی دیدم برای اطمینان میتونی اون مرحله رو کلا یک بار دیگه بری ....

Cyru3

کاربر سایت
Aug 13, 2009
108
نام
محمد
شما باید یه بار از اول میسن ریست کنید بعد که رسیدی به اونجا همین کارایی را که دوستان گفتن با دقت انجام بدی هر وقت یارات رفتن جلو یو هم پشت سرشون

sanatoramir

کاربر سایت
Nov 11, 2007
40
دوستان من اینجا گیر کردم کسی هست کمک کنه نمی دونم چکار کنم اول که با دوربین نشونه می گیرم بعداش هواپیما می یاد منفجر می کنه بعداش فقد ادم می یاد هر چی می زنیم 1 ساعت باز هم ادم می یاد چکار کنم این قسمت رو

این هم عکسش

http://499959.20upload.net/files/1389/aban2/12893975431.jpg

captain mahdi

کاربر سایت
Nov 8, 2010
127
نام
骑士 的 夜
من یه جایی گیر کردم که باید بعد از کلی موتور سواری با تک تیرانداز فاصله هایی رو که میگه رو بزنی اونجاش موندم لطفا بگید هر چقدر میزنم نمیشه و اون یکی نمیاد فکر هم نمیکنم اشکالی در خود بازی وجود داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر