Batman: Arkham City رسما معرفی شد

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
mqdytt7m30fq5no2azac.jpg

Geoff Keighley در توئیتر خود اعلام کرد که ادامه ی بازی موفق Batman: Arkham Asylum در پاییز 2011 و با نام رسمی Batman: Arkham City عرضه خواهد شد!
همچنین در شماره ی بعدی Game Informer اطلاعاتی در مورد بازی چاپ خواهد شد.
بازی برای X360,PC,PS3 تایید شد.
سایت رسمی بازی

• Like
Reactions: POW3R

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
خبر خیلی خوبی بود که دادی.ممنون;)
خیلی وقت بود منتظر بودم که خبری بشه.فکر میکردم که تو E3چیزی میگن از بازی ولی خبری نشد

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
باید خیلی مواظب باشن چون به نظرم قسمت اولش این قدر خوب بود که ساخت دنباله ی واقعیش رو شدید مشکل کنه. به امید اینکه این هم مثل قبلی بهترین بازی سال خودش باشه (حداقل برای خودم :D )

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
باید خیلی مواظب باشن چون به نظرم قسمت اولش این قدر خوب بود که ساخت دنباله ی واقعیش رو شدید مشکل کنه. به امید اینکه این هم مثل قبلی بهترین بازی سال خودش باشه (حداقل برای خودم )
کاملا موافقم
بدلیل اینکه شماره یک بی نظیر بود و به نظر من هم بهترین بازی سال 2009 بود ساخت شماره 2 اون هم با اون کیفیت بی نظیر واقعا سخته
به شخصه از تک تک لحظات گردش توی آرخام لذت بردم و تا بحال بازیی به این خوش ساختی و بی نقصی توی این نسل ندیدم
بهترین بازی HD که تا بحال بازی کردم
در ضمن وال ها فوق العاده جذاب و گیرا هستن.وجود خون توی عکس ها جالبه و تثبیت می کنه برخلاف شماره اول با یه بازی رده سنی M طرفیم

• Like
Reactions: Red_Yashar

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اگر با دقت به اسم بازی توجه کنید متوجه می شید که آرخام رشد پیدا کرده و به یک شهر تبدیل شده .
و این یعنی این که با یک بازیی به مراتب با عظمت تر ( از لحاظ وسعت ) روبرو هستیم و شاید دارای آزادی عمل بیشتری در بازی باشیم .

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
بچه ها عکس اول خیلی با حاله بتمن داره خونشو پاک می کنه یعنی اینکه تو این بازی بتمن پدرش در می اد.
مادر جان!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر