S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
عجیبه که این تاپیک هنوز ایجاد نشده چون بازی خیلی دشوار و در عین حال خیلی پر محتواست.
من خودم تا اخرش رفتم و کلی مرحله فرعیش رو هم رد کردم ولی بازم مشکلایی دارم.

خوب برای بدست اوردن tools برای ارتقاع سلاح ها و لباس باید به جاهای زیر برید
1-
[FONT=&quot]sawmill واقع در همون قسمت اول نقشه بالای سمت چپ. توی یکی از خرابه ها در اتاق زیر شیر وانی ( کلا سه تا خانه بیشتر اونجا نیست.
2-یک عده سرباز در همان قسمت اول نقشه ( در work shop substation هستند ) که باید برای انها غذا ببرید. کمی وارد ان مکان شوید و بگردید. ابزارها روی جعبه ای در کنار چند سربازند.
3-دو تا از جعبه ها در جوپیتر، کارخانه قدیمی واقع در قسمت دوم نقشه هستند [/FONT] [FONT=&quot]electro anomaly [/FONT]
یکی داخل یک کمد سبز
4- دو تا از جعبه ها در پریپیت ( قسمت سوم نقشه ) pripyat هستند.
یکی در
[FONT=&quot]Old BWC building in Pripyat[/FONT]
یکی در [FONT=&quot]Pripyat department store[/FONT]

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
عجیبه که این تاپیک هنوز ایجاد نشده چون بازی خیلی دشوار و در عین حال خیلی پر محتواست.

1-
[FONT=&quot]sawmill واقع در همون قسمت اول نقشه بالای سمت چپ. توی یکی از خرابه ها در اتاق زیر شیر وانی ( کلا سه تا خانه بیشتر اونجا نیست.
2-یک عده سرباز در همان قسمت اول نقشه ( در work shop substation هستند ) که باید برای انها غذا ببرید. کمی وارد ان مکان شوید و بگردید. ابزارها روی جعبه ای در کنار چند سربازند.
3-دو تا از جعبه ها در جوپیتر، کارخانه قدیمی واقع در قسمت دوم نقشه هستند [/FONT] [FONT=&quot]electro anomaly [/FONT]
یکی داخل یک کمد سبز
یکی در

دوست من یه کمکی کن من همون اول بازیم جلو میرم چند تا سرباز هست میگن برو باریسس حرف بزن من کشتمشون جلو میرم میخوام برم علامت رو نقشه کوه جلو مو میگیره چیکار کنم
سرعت راه رفتنش خیلی کنده رمز نداره تند بدوود

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One

1-
یکی داخل یک کمد سبز
یکی در

عجیب نیست چرا تاپیکش زده نشده، عجیب اینه که شما تاپیکشو ندیدی ;) :biggrin1:

اینم تاپیکش

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
ممنون داداش
قسمت Pripyat رو نمیدونستم جعبه هاش کجان
jakiعزیز
سربازا رو نکش
اونا رو نکش خودی هستن (کلا با سربازا درگیر نشی به نظرم بهتره حتی با باندیت ها)
برای دویدن X رو بزن
البته وقتی تو کوله پشتیت وسیله زیاد داری زود خسته میشه و نمیتونه زیاد تند راه بره
اون قسمت هلیکوپتر که که رو کوه :d هست من رد نکردم نمیدنم چتو از رو مپ غیب شد:eek:
شما ماموریت های دیگه رو برو اون مشکلی نیست:-"

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ممنون داداش
قسمت Pripyat رو نمیدونستم جعبه هاش کجان
jakiعزیز
سربازا رو نکش
اونا رو نکش خودی هستن (کلا با سربازا درگیر نشی به نظرم بهتره حتی با باندیت ها)
برای دویدن X رو بزن
البته وقتی تو کوله پشتیت وسیله زیاد داری زود خسته میشه و نمیتونه زیاد تند راه بره
اون قسمت هلیکوپتر که که رو کوه :d هست من رد نکردم نمیدنم چتو از رو مپ غیب شد:eek:
شما ماموریت های دیگه رو برو اون مشکلی نیست:-"
دستت طلا اگه نمیگفتی بازیو پاک میکردم

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
عجیب نیست چرا تاپیکش زده نشده، عجیب اینه که شما تاپیکشو ندیدی ;) :biggrin1:

اینم تاپیکش
خسته نباشی
اینکه تو یه بخش دیگه اونم اصلا ربطی به راهنماییش نداره و فقط باید بحث راجع به درون مایه بازی باشه

دوست من یه کمکی کن من همون اول بازیم جلو میرم چند تا سرباز هست میگن برو باریسس حرف بزن من کشتمشون جلو میرم میخوام برم علامت رو نقشه کوه جلو مو میگیره چیکار کنم
سرعت راه رفتنش خیلی کنده رمز نداره تند بدوود

خوب شما باید پنج تا هلیکوپترو بررسی کنی که اسونترینشون همینه.
اگر بازی رو از اول شروع کنی سنگینتره چون این کارارو باید بکنی.
اول اینکه شما باید بری دنبال علامت تو نقشه و یکی رو که تو یه کشتی با یه سگ هستش رو ببینی که بهت شلیکم می کنه. اون تورو می بره به یه تپه و یه مقداری هم عوامل اتشزا اونجا هست.
یه نیرویی اونجاس که خودش اول میپره توش و بعد شما می پرین توی اون ( از دره به پایین می پرین. )
اتومات به شکل جادویی میاین به بالای اون تپه که راهی نداشتش و هلیکوپتر رو بررسی می کنید.
در مورد این ماموریتم بگم که 100% ماموریت اصلی بازی و باید حتما ردش کنی تا بتونی بازی رو تموم کنی.

آخرین ویرایش:

850750043

کاربر سایت
Feb 21, 2009
28
مشکل در مرحله اول بازیهS.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat

خسته نباشی
اینکه تو یه بخش دیگه اونم اصلا ربطی به راهنماییش نداره و فقط باید بحث راجع به درون مایه بازی باشه

خوب شما باید پنج تا هلیکوپترو بررسی کنی که اسونترینشون همینه.
اگر بازی رو از اول شروع کنی سنگینتره چون این کارارو باید بکنی.
اول اینکه شما باید بری دنبال علامت تو نقشه و یکی رو که تو یه کشتی با یه سگ هستش رو ببینی که بهت شلیکم می کنه. اون تورو می بره به یه تپه و یه مقداری هم عوامل اتشزا اونجا هست.
یه نیرویی اونجاس که خودش اول میپره توش و بعد شما می پرین توی اون ( از دره به پایین می پرین. )
اتومات به شکل جادویی میاین به بالای اون تپه که راهی نداشتش و هلیکوپتر رو بررسی می کنید.
در مورد این ماموریتم بگم که 100% ماموریت اصلی بازی و باید حتما ردش کنی تا بتونی بازی رو تموم کنی.

آقا من اصلا از این بازی سر در نمیارم خیلی گنگه وقتی که به طرف فلاش که رویه نقشه هست میرم منو به یه نمیدونم میشه بهش چی گفت مثل یه کارخونه دربو داغون میبره وقتی که اونجا میرم اگه برم تو که چند نفر میریزن سرم و میکشنم اگه صبر کنم نمیدونم چی میشه که همه جا قرم میشه و یکدفعه میمیرم!!!! لطفا یهم بگو باید چیکار کنم کجا برم ؟؟؟

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
وقتی هوا داره کم کم قرمز میشه باید یه سر پناه پیدا کنی تا نمیری. یه جایی که سرت پوشیده باشه و یه خورده جمع و جور باشه. یه خونه امن ترین جاست. سوراخ که سقفش پوشیدس هم به دردت میخوره.

Leo.Kennedy

کاربر سایت
Jun 17, 2010
4
درود بر همگی.

من بعد از بررسی سه هلیکوپتر حالا باید برم Pripyat تا محل خروج از منطقه رو بررسی کنم. ولی نمی دونم چجوری برم Pripyat. از stalker ها پرسیدم گفتن که از بخش Jupiter Plant می تونم برم که از طریق یه تونل زیر زمینیه. ولی تو اون منطقه همچین تونلی نیست. یادم میاد وقتی یکسری مدارک تو محل پیدا کردم گفت که این تونل های زیر زمینی با گاز پر شدن. تو منطقه هم دو تا در اسانسور هست که ازش گاز میزنه بیرون ولی خب بسته هستن...
حالا موندم چیکار کنم...

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
درود بر همگی.

من بعد از بررسی سه هلیکوپتر حالا باید برم Pripyat تا محل خروج از منطقه رو بررسی کنم. ولی نمی دونم چجوری برم Pripyat. از stalker ها پرسیدم گفتن که از بخش Jupiter Plant می تونم برم که از طریق یه تونل زیر زمینیه. ولی تو اون منطقه همچین تونلی نیست. یادم میاد وقتی یکسری مدارک تو محل پیدا کردم گفت که این تونل های زیر زمینی با گاز پر شدن. تو منطقه هم دو تا در اسانسور هست که ازش گاز میزنه بیرون ولی خب بسته هستن...
حالا موندم چیکار کنم...
سلام
برای رفتن به Pripyat باید چند نفری رو پیش یه نفری بالای یه برجک نزدیک مقر دوم ببری ( اسامی رو یادم نیست ولی Pripyatمنطقه سوم بود دیگه )
یکی تو همون پایگاه دومه و یکی هم تو ازمایشگاه منطقه دومه میتونی فقط با یکی بری ولی سختر میشه.
بعد میری یه ذره با او یارو بالای برجک کوکاکولا می خوری و یه هو صحنه میره تو اون تونلی که گفتی. یه نوع مرحله اصلی بازیه و خودت نمیتونی همینطوری بری.

آخرین ویرایش:

mamalizambi

کاربر سایت
May 10, 2018
5
سلام دوستان من مود misery رو نصب کردم رو stalker call of pripyat خیلی بازی با کیفیت و جذاب شده و اصلحه های جدید و ... در کل خوب شده فقط یه مشکلش اینه ک اون جعبه هارو نمیتونم از اون مکان های قبلی پیدا کنم همون جعبه ها واسه ارتقاع اصلحه ها کسی میدونه کمک کنه مرسی❤

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
سلام دوستان من مود misery رو نصب کردم رو stalker call of pripyat خیلی بازی با کیفیت و جذاب شده و اصلحه های جدید و ... در کل خوب شده فقط یه مشکلش اینه ک اون جعبه هارو نمیتونم از اون مکان های قبلی پیدا کنم همون جعبه ها واسه ارتقاع اصلحه ها کسی میدونه کمک کنه مرسی❤

• Like
Reactions: mamalizambi

mamalizambi

کاربر سایت
May 10, 2018
5
ممنون از کمکت ولی همونطور که گفتم مود جدید نصب کردم رو بازی و احتمالا جای جعبه ها عوض شدن که نمیتونم پیداشون کنم مود خیلی باحالیه ولی جعبه ها تو جاهای اصلیشون نییستنن کلی اصلحه جدید داره ک نیازه به جعبه ها دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر