Wolfenstein: The New Order

با درود
wolfenstein-the-new-order.jpg

Wolfenstein: The New Order

Developer : Machine Games
Publisher : Bethesda Softworks
Release Date : 20/5/2014

خب بالاخره شماره ی جدیدی از Wolfenstein series یکی از سری های محبوب در دنیای گیم معرفی شد ، Wolfenstein: The New Order !
بازی در تاریخ 7 می 2013 برای تمامی دوست دارن FPS های واقعی رسماً معرقی شد!همچنین این بازی در سال 2013 و برای PC , XBOX 360 , PS3 , PS4 & Xbox oneخواهد آمد!
موتور بازی همانند تمامی پروژهای پیش روی شرکت Bethesda همان id Tech 5 خواهد بود!!
این بازی بخش مولتی پلیر یا چند نفر نیز نخواهد داشت!!

تصاویر بازی Wolfenstein: The New Order

تریلر اولیه بازی

تریلر 28 می 2013

03808139553132831930.jpg

Pre-Order کنید بتای دوم 4 میدن :-s

اطلاعات جدیدی از تازه ترین ساخته استدیو Machinegames منتشر شده است.
در بحث کیفیت اجرای بازی، Wolfenstein: The New Order بر روی کنسول های نسل هشتم یعنی PlayStation 4 و Xbox One با رزولوشن 1080p و 60 فریم در ثانیه اجرا خواهد شد. مراحل بخش تک نفره بیش از 15 ساعت به طول خواهد انجامید و همچنان بخش چندنفره وجود نخواهد داشت. با انجام challenge های مختلف می توانید گزینه های بشتری را در شاخه تکنولوژی خود آزاد کنید همچنین صحبت های بسیاری نیز در میان است که شما حتی در کره ماه با ناتزی ها مبارزه می کنید. شخصیت اصلی بازی یعنی B.J می تواند به طور همزمان دو عدد اسلحه تک تیر انداز را حمل کند! چنین چیزی غیر عادی هم نیست زیرا پای سازندگان Chronicles of Riddick و The Darkness در میان است.
با تشکر از A.R.A.$.H
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Romell
امممم میدونی مشکل کجاست !؟ :D
TNO که بیاد من مطمئنم بازی شوترش فوق العاده است ، اکشنش فوق العاده است ، گرافیک و تخریب پذیری و این هاش همگی فوق العاده است !! ولی مشکل مشکل اسمشه :D شک ندارم از این نظر نمیتونه خــیلی فن های سری رو جذب کنه و هم مقادیری به مشکل میخوره :-"

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
Romell
امممم میدونی مشکل کجاست !؟ :D
TNO که بیاد من مطمئنم بازی شوترش فوق العاده است ، اکشنش فوق العاده است ، گرافیک و تخریب پذیری و این هاش همگی فوق العاده است !! ولی مشکل مشکل اسمشه :D شک ندارم از این نظر نمیتونه خــیلی فن های سری رو جذب کنه و هم مقادیری به مشکل میخوره :-"
دلایلت میتونه درست باشه و جای هیچ بحثی نیست ولی من خیلی خیلی خیلی خیلی به این استدیو ایمان دارم !!!

اگه به من بگن بهترین بازی نسل قبل چی بود بازی کردی ؟ بدون هیچ درنگی نسخه شماره یک دارکنس رو میگم البته با احترام به تمام بازی های دیگه که نیازی نیست بگم چه عنوان های بی نظیری در این نسل اومدن . ولی نمیدونم چرا این نسخه شماره یک دارکنس انقدر به من چسبید :praying:

پاینده باشی :x

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
تریلرشو الان دیدم، راستش بازی اکشنش که به نظر خیلی عالی میاد ولی من همچنان اتمسفری از wolfenstein توش حس نمیکنم، بعد یه چیزی هم عجیب بود، این caroline becker مگه توی نسخه ی 2009 به دست اون hans گردن کلفت کشته نشد؟ الان اینجا سالم و سلامت چیکار میکنه؟ Deathshead هم یک چشم نداشت یادمه توی شماره های قبل.
هنوزم همچنان حرف قبلیم رو میگم، بازی یه شوتر خیلی خوبی از آب در میاد ولی wolfenstein نیست اصلا.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حالا همه برای این Doom Beta میرن Pre Order میدن
از جمله خودم :|

تبلیغ اخری که قشنگ بود ! دلم لک زده واسه یه بازی خشن D: لول

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حالا همه برای این Doom Beta میرن Pre Order میدن
از جمله خودم :|

تبلیغ اخری که قشنگ بود ! دلم لک زده واسه یه بازی خشن D: لول
حالا معلوم نیست یهو میبینی Bethesda همه رو گذاشته سر کار :| :D همه رو اینجوری هایپ میکنه بازی رو پری-اُردر میکنن بعد شونصد سال بعد نوه نتیجه های ملت میتونن دموی دوم 4 رو بگیرن :D هرچند احتمالش کمه ، به نظر میرسه باید یه خبرهایی برای 2015 باشه :-" 8-> :-s :d

اکشن بازی تو حلقم :bighug: کلاً 20 ثانیه بیشتر تو این تریلر آخر گیم پلی نبود ولی اکشن بازی عجیب چیز خوفناکی میباشد :x :d خشنِ خشن هم هست :D فقط خدا کنه یه چی حدود 15 ساعت گیم پلی داشته باشه 8-> الآن که مولتی هم نداره باید همین باشه :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حالا معلوم نیست یهو میبینی Bethesda همه رو گذاشته سر کار :| :D همه رو اینجوری هایپ میکنه بازی رو پری-اُردر میکنن بعد شونصد سال بعد نوه نتیجه های ملت میتونن دموی دوم 4 رو بگیرن :D هرچند احتمالش کمه ، به نظر میرسه باید یه خبرهایی برای 2015 باشه :-" 8-> :-s :d

اکشن بازی تو حلقم :bighug: کلاً 20 ثانیه بیشتر تو این تریلر آخر گیم پلی نبود ولی اکشن بازی عجیب چیز خوفناکی میباشد :x :d خشنِ خشن هم هست :D فقط خدا کنه یه چی حدود 15 ساعت گیم پلی داشته باشه 8-> الآن که مولتی هم نداره باید همین باشه :D
به نظره منم بازی احتماله بالا 2015 یا 2016 عرضه میشه ( doom 4 ) ... با توجه با سابقه که بازی قبلیش داشت و حساسیتی که دارن روی این بازی .

اکشنه بازیش که واقعا خوب میزنه ... اما هنوز دقیق معلوم نیست بازیه خوبی از اب در میاد یا نه . کلا فکر کنم یه شوتر تما اعیار خیلی CLassic هست D:

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
اینارو توی تاپیک نداریم

بازی روی همه پلتفرما یعنی نسل هفت و هشت 60 فریمه . روی PS4 هم 1080p .

فقط سینگله و +15 ساعت گیم پلی داره و تمرکزش روی شخصیت پردازی و داستانه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
تایمش از 60 فریم 1080 بودنش مهمتر بید :D اون 15 ساعتی که تایید شد خیلی خوبِس
yahoo_67.gif
در کل همه چیز عالی به نظر میرسه :)>-

پست اول هم آپدیت گشت :-"

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به نظره من گرافیک بازی اصلا جالب نیست به عنوانه یک بازی next gen ! یعنی توی این trailer خبری از گرافیک next gen نبود به نظرم. به نظره من بازی معمولی از اب در میاد . ID TECh به نظرم اصلا دیگه مثل قدیم قوی نیست ... امیدوارم Doom جدیده Next gen کامل باشه ! مثل زمانی که 3 اومده بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر