PS 1 تون رو چطور خریدین ؟!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من راستش خودم PS1 نداشتم؛ چون بابام PC خریده بود ReVolt و LBA 2 و A Bugs Life و ازینا بازی میکردم، یادش بخیر میرفت تهران بازی میاورد ذوق مرگ میشدم :D. ولی پسر خاله هام و پسر عموم PS1 خریده بودن، هروقت میرفتم جای پسر خالم میشستم شروع میکردم PS1 بازی کردن، Crash یا Driver، رالی و بعضی وقتا هم تــکن. اما اکثرا پسر عموم چون توی یک ساختمون بودیم میومد خونه ما (جدا بچگیش اینقد جای ما بود (از صبح تا 12 شب) بهش میگم برادر =)) ) با هم Crash Bash و GT2 بازی میکردیم :D یادش بخیر سر Crash Racing گریمو در میاورد =)). خلاصه اینقدر خونه ما بود انگار PS1 داشتم خودم؛ بعد احمق گرفت PS1 ـشو فروخت، اسکیت خرید :|

خلاصه من تا وقتی که PS1 رو بورس بود باهاش در تماس بودم دیگه :D

حالا چنتا P.S باحال :

یادمه کل کل شده بود با پسر خالم، که Rally بهتره یا GT؛ اونم میگفت تو رالی نوشته پلاکش خونده میشه پس بهتره :))=))

یکبارم داشتم با آب و تاب برای مامانم تو تاکسی از Crash Bandicoot تعریف میکردم، میخواستیم پیاده شیم راننده گفت کمتر خالی ببند :| =))

یکبار خونه دوستم تولد بود، رالی گذاشت شروع کردیم بازی کردن (1 ریس) همه بازی کردن، آخرین نفر من بازی کردم و ریس رو تموم کردم بعد یکی از رفیقام با هیجان گفت: AAA، امیر رضا بازیرو تموم کرد، شماها نتونستین =))

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
خوب من اون زمان که بچه بودم شرایط اقتصادی یه جوری بود که خرید یه ps1 کار آسونی نبود واسه همین همیشه در حسرت داشتن ps1 موندم البته همیشه خوابشو میدیدم و واسم مثل یه آرزو دست نیافتنی بود . البته اون زمان میکرو داشتم . وقتی ps2 اومد برام مثل یه رویا بود . هرشب خوابشو میدیدم و سر کلاس درس همش به جی تی ای سیتی فکر میکردم که تازه واسه PS2 اومده بود . وقتی هم که از مدرسه تعطیل میشدم خیلی سریع میومدم خونه و از مادرم 100 - 200 - 300 میگرفتم و سریع میرفتم کلوپ و میگفتم GTA بزارید . البته چون وقتم خیلی سریع تموم میشد هیچ وقت نمیتونستم مرحله ای برمش ... از همون بچگی همیشه صبح تا شب تو کلوپ بودم . واسه همین معدلم هیچ وقت بالای 14 نمیشد ...

تا اینکه بالاخره یه روز کامپیوتر خریدم و اولین بازی عمرم رو روی کامپیوتری اجرا کردم که مال خودم بود ! یعنی هیتمن 1 ! انقدر درگیر این بازی شدم که شب و روزم یکی شد و اون زمان رد کردن مراحل هیتمن 1 خیلی برام سخت بود و هر مرحله ای که رد میکردم واقعا واسم لذت بخش بود

( این لذتی که میگم فقط مال بچگی هست و الان اگه بهم مقام ریاست جمهوری آمریکا رو بدن به اون اندازه لذت نمیبرم )

خلاصه تا اینکه یه روز شنیدم GTA واسه کامپیوتر اومده ! سریع رفتم خریدمش و شروع کردم به رد کردن مراحل داستانیش . یه قدری واسم لذت بخش بود که هنوز هم بهش فکر میکنم لذت میبرم . واقعا دنیایی بود واسه خودش اون زمان . کاش همیشه تو همون بچگی میموندم و بزرگ نمیشدم .

خلاصه انقدر بازی کردم که الان 1 کیسه گونی از این بزرگ ها لب به لب بازی دارم که گذاشتم رو پشت بوم
فکر کنم یه 70 کیلویی بشه .

الان هم که همیشه جدیدترین و بهترین قطعات روز کامپیوترو دارم اما هیچ وقت حتی 1 درصد اون موقع ها لذت نمیبرم ...

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
من خودم PS1 نداشتم ولی کنسولی بود که همیشه آرزوش داشتم.با اینکه PC بود و کلی بازی ولی همیشه آرزو PS1 داشتم.
یادمه وقتی میرفتیم مسافرت چون نمیشد کیس و مانیتور اون همه راه برد، شبا یه PS1 و یه تلوزیون از یه کلوپ اجاره میکردیم من و داداش و داییم میشستیم پاش.از شب تا نماز صبح بازی میکردیم.کلا 3 تا بازی هم باهاش میگرفتیم 1-Winning Elven 3 یا همون فیفا 99 :d 2-Tekken 3 که تا صبح تموم کاراکتراش باز میشد و 3- Driver که کل میذاشتیم کی میتونه تو زمان کمتری گواهینامه بگیره (آخ یادش بخیر اون Slalom تو اون مرحله گواهینامه هنوز صدای تق تق آنالوگ دسته تو گوشمه )
خلاصه اون شبا هیچ وقت یادم نمیره . ولی وقتی خودم PS2 خریدم اصلا و ابدا لذت بازیهای PS1 و لذت اون شبا رو بهم نمیداد. یادش بخیر کلی التماس میکردم از بابام پول میگرفتم و گواهینامش (واسه گرو گذاشتن) (داییم رانندگی بلد بود ولی گواهینامه نداشت) میرفتیم بار میزدیم از کلوپ میرودیم خونه . به جرئت میتونم بگم لذت روشن کردن PS1 اون موقع رو تا به حال تو هیچ دوران از دوران بازیهای کامپیوتریم درک نکردم.واقعا یادش بخیر:((

عجب حس نوستالوژیکی بهم دست داد :x

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
648
نام
امیر
یادمه اون موقع تازه دبستانم تموم شده بود که بعنوان جایزه قبولیم مادرم دستم رو گرفت و برد پاساژ لباف و از اون مغازه که پایین پله ها سمت راست هست ( الان عوض شده ) یکی برام خرید - یادمه فروشنده میگفت این مدلی که بهتون میدم خرکاره و بهترین و ... اگر اشتباه نکنم مدلش ۵۰۰۲ یا یه همچین چیزایی بود

همون اول هم باهاش Tekken 2 و Winning Eleven رو خریدیم و ...

البته ناگفته نماند با اینکه کنسول خوبی بود و قبل از اونم با کمودور ۶۴, سگا, میکرو و آتاری بازی میکردم ولی گیمریم رو مدیون اون پنتیوم ۱۳۳ که داشتیم هستم

کلا PC یه چیز دیگه بود :x

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
والا جریان من خیلی پیچیده و اینا نیست:d
خونه ی پسر عموم اینا PS1 دیدم خوشم اومد(در زمان بچگانی میکرو داشتم) بعد دیگه مشورت کردم و اینا بعد 2 ماه،عید ـه سال 79 بود فکر کنم،رفتیم گرفتیم.
GT و Winning Eleven گرفتیم.عشق میکردیم روز های اول:d یادش بخیر Duke Nukem میزدم نمیدونستم معنیش چیه و اینا میگفتن این مرحلش رو نرو میگفتم فقط همین یه مرحله رو من خوب بلدم برم:d،بعد دیگه گفتم کامپیوتر میخوام فروختم بعد 1 سال،بعد 2 سال دوباره یه PS1 دیگه گرفتم بعد سر PS2 اون یکی رو هم فروختم.

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
من از وقتی به دنیا اومدم :d کنسول زیر دستم بود چون داداشم 7 سال ازم بزرگتر بود اون موقع اتاری 2600 داشتیم بعدش 3 تا میکرو به فنا دادیم و به هزار زور و التماس سگا :d خریدم ps1 نداشتم ولی همش تو کلوب ها بودم تا اینکه امولاتور ps1 برای pc اومد ! 13 سالم که بود بعد از چند سال رفتم کلوب دیدم ps2 اورده اینقدر از دیدن گرافیک بالاش ذوغ مرگ شدم تا 3 ماه التماس کردم تا اخرش بابام برام Ps2 خرید تا ps3 و...... کلا همش دنبال بازی بودم ولی هیچ وقت درسام افت نمیکرد بابام هم همش از این میترسید :d

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
آخ که یاد اون موقع ها به خیر! راستش من خودم PS1 نداشتم اولین کنسولی که داشتم آتاری 2600 بود (حدود سال 69 یا قبل از اون) که زندگی کردم باهاش!!! آتاری هم طوری بود که همه می تونستند باهاش بازی کنند برعکس کنسولهای دیگه(به علت کنترل ساده تر و تنها یک دکمه شلیک).
بعد از اون نوبت میکرو بود که همش نینتندو دوستم خونه ما بود!! چون اون کلوپ داشت و همیشه یکی از میکروها دست من و برادرم بود. بعدش هم که سگا و البته سگا خریدم و بعد از مدتی فروختم.
اما PS1 رو با بازی رزیدنت بود که تو کلوپ دیدم.کفمون بریده بود! البته دیگه این یکی رو فقط از کلوپ می گرفتیم تا اینکه بالاخره این کنسول هم اومد زیر دستم و بازیهایی مثل neverhood یا سری Resident Evil و سایلنت هیل و کلا تو این مایه ها (همچنین Crash Racing و Pepsiman) رو تمام کردم و .....
واقعا کنسول شاخی بود! بعد از PS1 هم که کلا فاتحه کنسول خونده شد!!! (سنمون هم که بالاتر رفته بود و دیگه نمیشد اسم کنسول رو آورد ) و ....
حالا هم که به مدد شبیه سازها همه بازیهایی رو که دستمون نرسیده بود رو جمع آوری کردم!!! و هر از چندگاه مشغول یه بازی میشم! البته به جز PS3 و XBOX.
ولی با همه دوستان عزیز در این بحث موافقم:PS1 حرف نداشت!

آخرین ویرایش:

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
من که بخاطر مشکلات اقتصادی نتونستم اولش بخرم؛ همیشه هم بابام میگفت اگه معدلت 20 بشه یکی برات میخرم. معدلمم تو راهنمایی بزور به 17-18 میرسید! منم مثل بعضیا جونم به playstation بند نبود که واسش گریه کنم یا اقدام به خودکشی و ازین حرفا کنم واسه همین به بازی کردن تو کلوپا اکتفا میکردم تا اینکه بعد 4 سال تو 3 ماه تابستون رفتم سر کار و آخرش یدونه اسلیم گرفتم! لا مصب ازونجا شروع شد...

آخرین ویرایش:

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
ps1 lcd screen

سلام تا حالا همچنین کنسولی تو ویترین یا دردست دوستانتون دیدید؟؟
یا کسی از دوستان یا مغازه دارها می شناسید این نوع کنسول بفروشه؟من شدیدآ خریدارم
_PLAYS1.JPG

rezidentevilone

کاربر سایت
Sep 10, 2008
433
نام
نیما
سلام تا حالا همچنین کنسولی تو ویترین یا دردست دوستانتون دیدید؟؟
یا کسی از دوستان یا مغازه دارها می شناسید این نوع کنسول بفروشه؟من شدیدآ خریدارم
_PLAYS1.JPG

یکی دیدم پشت ویترینی هست ( برای دکور ) چند می خوای ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر