ghostbusters the video game - xbox 360

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
سلام دوستان من هر چی گشتم تاپیکی برای بازی پیدا نکردم و از اون جایی که بازی عرضه شده این تاپیک رو زدم تا دوستان در باره ی اون بحث کنند.
944011_97742.jpg

اگر هم تاپیک تکراری بود مدیران لطف کنند و حذفش کنند.

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
سلام.
اینم توضیحات بیشتر درباره ی این بازی:
این بازی از روی یک سریال تلویزیونی به همین نام ساخته شده که فکر می کنم در دهه ی 80 پخش می شده. در این بازی وظیفه ی ما مبارزه با ارواح و هیولا ها است و این کار را با استفاده از اسلحه های تخیلی این بازی انجام می دهیم.
این بازی تمی کمدی دارد و شخصیت های بازی هم افرادی نیمه دیوانه هستند!
در بازی موجوداتی شبیه باس وجود دارند که نمی میرند و تنها می توان آن را با استفاده از تله به دام انداخت.
به زودی تصاویری از بازی هم می گذارم.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
این بازی خیلی وقته در دسته ساخته ... فکر میکنم یک تاپیک دیگه هم داشت ... :biggrin1:
باید قشنگ باشه ولی هزار بار ناشرش عوض شده . :sick:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
منم گرفتمش اما زیاد جالب نبود یعنی یکم خسته کننده بود گیم پلی اش کند بود ولی گرافیکه خوبی داشت .تا مرحله ی سوم که باید با کمکه دوستات و با یه تفنگ که 1 چیزی مثله لیزر ازش بیرون میاد ارواح رو بگیری و بچپونیشون داخل یه صندوق و بعضی جاها هم باید با 1 دوربین دانبال روح هایی بگردی که قایم شدن . کلا من باهاش حال نکردم

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
بازي قشنگي اما بازم سليقه اي ممكنه كسي خوشش نياد اما به نظر من بازي قشنگي همينطور كه دوستمون گفت از روي يك سريال كه دهه 80 پخش ميشد و بعد از روش هم فيلم سينمايي ساختن فكر كنم دهه نود بود ساخته شده بازي تم كمدي داره اما شخصيت هاش نيمه ديوانه نيستند از روش كارتون هم ساختن اگه اشتباه نكنم.:confused:
ماجرا يك گروه به نام GHOSTBUSTERS در نيويورك كه به جنگ روح ها ميرن و با يك تله مخصوص اونا رو ميگيرن خلاصه اينكه سريال قشنگ و پر طرفداري بود زمان خودش و قراره 2012 هم يك فيلم ديگه با همون بازيگرهاي قديمي بسازن در بازي از همون 4 كركتر اصلي فيلم استفاده شده ما هم نقش يك كارآموز جديد داريم كه به اين گروه اضافه ميشيم با جلو رفتن مراحل ميتونيم اسلحه هارو قوي تر كنيم يعني آپگريدشون كنيم و يك دوربين روح ياب كه ميتونيم دنبال روحهاي پنهان شده و اشياي قديمي روح زده :biggrin1: بگرديم خلاصه اينكه بازي گرافيك خوبي داره و داستانش هم بد نيست سريالي و هر دفعه دنبال يك روح به نظر من كه بازي قشنگي بود.

آخرین ویرایش:

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
بازي قشنگي اما بازم سليقه اي ممكنه كسي خوشش نياد اما به نظر من بازي قشنگي همينطور كه دوستمون گفت از روي يك سريال كه دهه 80 پخش ميشد و بعد از روش هم فيلم سينمايي ساختن فكر كنم دهه نود بود ساخته شده بازي تم كمدي داره اما شخصيت هاش نيمه ديوانه نيستند از روش كارتون هم ساختن اگه اشتباه نكنم.:confused:
البته باید خدمت دوستمون عرض کنم که سریال نبوده و اول فیلمش رو در سال 1984 ساختند که بازیگر های معروفی همچون Bill Murray و Dan Aykroyd و Sigourney Weaver در فیلم بازی کردند و بعد از اون در سال 1986 یک سریال انیمیشن و در سال 1989 هم قسمت دوم فیلم ساخته شد و فیلم هم نظر منتقد ها رو به عنوان یه فیلم کمدی - تخیلی جلب کرد.
و این بازی هم در تاریخ 16 June همزمان با 25 سالگرد تاریخ انتشار فیلم به بازار اومد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر