Game & Console Collection

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ما رو گرفتی؟ MKت که اصل نیست!
به اسم اوریجینال از جایی خریدم 20 تومن نمید.ونم شاید حق با شماست !
اگه اینطور باشه پس باید ویرایش بکنمش دیگه! البته چندتا ورق تو جعبه ش هست که نوشتخ xbox live و ESPN و FB و TT و NF !
و یه ورق که نوشته کاستومر ساپورت نامبر و دفترچه ـش هم جدا برام میفرسته
----
ویرایشش کردم

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ببخشید علی جان ولی اینا که بازی ارجینال نیستن، فقط Label و جعبه دارن فکر میکنم توی این تاپیک فقط باید از بازی های ارجینال عکس گذاشت.
خیر ، کاملا اورجینال هستند و هیچ کدام اونجوری که میگی نیستن ، از اونا که 4 تومنیش ریخته ، حالا صبر کنید بعد از اساس کشی با collector pack و تمام بازی های اورجینال pc عکس میگیرم ، 4 تا کالکتور پک و کلی اورجینال دارم، عکس میگیرم ، میدم ، اینا خیلی کم بودن ، ولی منظورتو نفهمیدم ، میخوای از خود دیسک یا ... عکس بگیرم ، در هر صورت اورجینال هستن .

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
خیر ، کاملا اورجینال هستند و هیچ کدام اونجوری که میگی نیستن ، از اونا که 4 تومنیش ریخته ، حالا صبر کنید بعد از اساس کشی با collector pack و تمام بازی های اورجینال pc عکس میگیرم ، 4 تا کالکتور پک و کلی اورجینال دارم، عکس میگیرم ، میدم ، اینا خیلی کم بودن ، ولی منظورتو نفهمیدم ، میخوای از خود دیسک یا ... عکس بگیرم ، در هر صورت اورجینال هستن .

برادر از کی تا بحال بازی اورجینال PC این شکلی شده که میگی؟ بازی اورجینال PC پک هاشون این شکلی هست:

http://up.iranblog.com/images/42crnwmoockaclg9pwox.png

نه اونی که شما گزاشتی! والـ... از اون موقع که من یادمه بازی اورجینال PC با این شکل و شمایل فروخته میشد! هنوز هم با این شکل و شمایل و بسته بندی فروخته میشه!!

نه اونهایی که شما عکس گرفتی! اونی که شما عکس گرفتی بیشتر به اورجینال مدل WEST GAME شبیه هست!

• Like
Reactions: hadi sh

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti

به نظره من اریج نیست اصلا عکس کاوراشون از پوستر های دیگه هست اصلا شبیه Box shot های اصلی نیستن.

---

• Like
Reactions: Fenris Wolf

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
اینم آرشیو کوچیک موچیک من: :d

15793IMM25052011%28003%29.jpg

15793IMM25052011%28007%29.jpg

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
یکی از دوستان خواست که از بازی های pc خودم عکس بزارم...منم گذاشتم...
i352712_Photo300500x375.jpg

اینا بازی های فیزیکی و قابل لمس pc من میباشند...
از آرشیو ps3 هم بعداً عکس میزارم...

• Like
Reactions: M4JiD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر