EA : اپدیت اول PS4 باعث ایجاد مشکل در اجرای بازی ها میشود!!

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
03547350047636802439.png

اگر شما تازه کنسول PS4 خود را تهیه کرده اید و اپدیت روز اول را نصب کرده اید مراقب باشید !
کمپانی EA اعلام کرد اپدیت کردن کنسول PS4 باعث اجرا شدن ناپایدار بازی ها و ایجاد باگ در انها خواهد شد . سونی آپدیت جدیدی رو برای Ps4 بیرون داده که قابلیت های زیادی به کنسول اضافه میکنه
ولی باعث اختلال در اجرای بازی ها هم میشه . این مشکل برای بازی EA و تمام بازی های PS4 وجود خواهد داشت ( نمونه ای از این مشکلات مانند فریز و کرش شدن در هنگام بازی . قطع ارتباط دستگاه با TV )
با وجود این مشکلات آپدیت دیگری در راه هست و سونی در حد توان در حال بر طرف کردن این مشکلات در آپدیت پیش رو است .

منبع

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
کنسول لانچه و پیش میاد چیز غیر عادی ای نیست

سونی بنظرم عجله ایی کار کرده.خبرهایی هم داره میاد که چندان خوش ایند نیست مثل دور فن بالا یا تصویر ندادن hdmi که حتی ifix هم بهش اشاره کرده.
  • Reports have been trickling in around the internet about some PlayStation 4s malfunctioning.
  • One such hardware problem, as noted by Kotaku, prevents the PS4 from outputting a video signal to the display.
  • According to Kotaku, it seems a "piece of metal in the system's HDMI port was supposed to have been flush with the bottom of the port but instead had been bent upward, obstructing some of the pins in the port."
  • This "obstructing piece of metal…had actually knocked some of the 'teeth' out of the HDMI wire—the one bundled with that PS4."
  • TL;DR—If your PS4 is having issues outputting video, make sure the HDMI port isn't bent or damaged.

تو مطالب بالا دور فن بالا نیست .راجب سیگنال خروجی تصویر بیشتر هست.

این اصلا برای یه شرکت مثل سونی خوب نیست.حالا اگه ماکروسافت بود اون کلا اب از سرش گذشته با اون گندهایی که زد سر 3 چراغه ولی سونی نباید اینطوری بشه.
سر جریان 3 چراغه و یک چراغه کلی ضرر دادم .دیگه 1.5 میلیون پول کنسول بدی تصویرش بره خدایی خیلی زور داره دیگه اینقدرها تو این روزها ادم توان مالی نداره که اینطوری ضرر ببینه {تو ایران منظورمه وگرنه تو خارج طرف به پشمشم نیست میره گارانتی عوض میکنه}

یه 6 ماهی بهتر صبر کنیم ببینیم کار به کجا میکشه.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
سونی بنظرم عجله ایی کار کرده.خبرهایی هم داره میاد که چندان خوش ایند نیست مثل دور فن بالا یا تصویر ندادن hdmi که حتی ifix هم بهش اشاره کرده.

این اصلا برای یه شرکت مثل سونی خوب نیست.حالا اگه ماکروسافت بود اون کلا اب از سرش گذشته با اون گندهایی که زد سر 3 چراغه ولی سونی نباید اینطوری بشه.
سر جریان 3 چراغه و یک چراغه کلی ضرر دادم .دیگه 1.5 میلیون پول کنسول بدی تصویرش بره خدایی خیلی زور داره دیگه اینقدرها تو این روزها ادم توان مالی نداره که اینطوری ضرر ببینه {تو ایران منظورمه وگرنه تو خارج طرف به پشمشم نیست میره گارانتی عوض میکنه}

محمد حرفت درسته ولی همیشه کنسولای لانچ مشکل دارن نمیدونم یادت هست یا نه اما PS1 هم یه مورد مسخره ای داشت که داغ میکرد باید کنسول رو سر و ته میزاشتی تا کار کنه Ps2 هم که مشکل لنز اوپتیک پیدا میکرد ووووو مشکل اینجاست که اونموقع اینترنت اینقدر فراگیر نبود و مردم اینقدر سریع به اطلاعات دسترسی نداشتن به هر صورت خرید کنسول لانچ بدرد منی که دست به دهنم نمیخوره باید یه کم صبر کنم همه ی اینا حل میشه همیشه همینطور بوده

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی

مایکرو بیچاره نسل پیش نسل دومش بود اونطوری شد تازه تو اروپا کلی تعمیرگاه مجاز زد و بعد دید فایده نداره کلا گفت بیاید تعویض.... ولی سونی ام چراغ زرد داشت بخدا یجوری میگید انگار سونی خداست کلا ازش اشتباه سر نمیزنه :D همه میدونن تو لانچ کنسولا مشکل دارن ولی اهمیتیم نداره چون اونقدر واسه مایکرو و سونی مهم هست که حاضرن ضرر بدن ولی مشتری ناراضی نباشه...ایران اینطوریه خب تقصیر اونا چیه :D

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
مایکرو بیچاره نسل پیش نسل دومش بود اونطوری شد تازه تو اروپا کلی تعمیرگاه مجاز زد و بعد دید فایده نداره کلا گفت بیاید تعویض.... ولی سونی ام چراغ زرد داشت بخدا یجوری میگید انگار سونی خداست کلا ازش اشتباه سر نمیزنه :D همه میدونن تو لانچ کنسولا مشکل دارن ولی اهمیتیم نداره چون اونقدر واسه مایکرو و سونی مهم هست که حاضرن ضرر بدن ولی مشتری ناراضی نباشه...ایران اینطوریه خب تقصیر اونا چیه :D

عزیزم داری امار چراغ زرد رو با سه چراغ مرگ مقایسه میکنی ؟؟:))

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
محمد حرفت درسته ولی همیشه کنسولای لانچ مشکل دارن نمیدونم یادت هست یا نه اما PS1 هم یه مورد مسخره ای داشت که داغ میکرد باید کنسول رو سر و ته میزاشتی تا کار کنه Ps2 هم که مشکل لنز اوپتیک پیدا میکرد ووووو مشکل اینجاست که اونموقع اینترنت اینقدر فراگیر نبود و مردم اینقدر سریع به اطلاعات دسترسی نداشتن به هر صورت خرید کنسول لانچ بدرد منی که دست به دهنم نمیخوره باید یه کم صبر کنم همه ی اینا حل میشه همیشه همینطور بوده

ps1و2 عمده ترین مشکلشون همون اپتیکشون بود اونم بعد حداقل 2 سال کار کردن .تازه این تو کلوپ بود با اون همه گرد وخاک و cd کثیف و ....ولی خدایی من از ps2 سفت تر ندیدم .من سری اول ps2 رو داشتم تا سه سال داشتمش خدایی از کسیم که تو خونه ps2 داشت نشنیدم خرابی به بار بیاره فقط تو کلوپها اونم بعد یکی 2 سال مال dvd خط خطی اپتیکاشون مشکل پیدا میکرد ولی از لحاظ برد و ای سی هاشون واقعا مثل خر کار میکردن.
ps3 هم لانچش خیلی خوب بود.

البته قطعات الکترونیکی همینه مشکل بهم میزنه ولی باید دقت کنن امار خرابی خیلی بیاد پایین تا تقریبا 0 بشه.

خدایی این کابوس 3 چراغه شدن ایکس باکس هنوز منو میترسونه .تا حالا بدترین ضررها رو سر همین کنسول کردم.{ps3 هم داشتم که پاورش خراب شد ولی 3 تا x360 ترکوندم}

اگر شانس ما باشه باور کن از اون 10 هزار تا همون مشکل دارش میره تو پاچه من:dاونم تو کدوم کشور؟ ایران مهد حمایت از گارانتی محصولات!
تو ایران کنسول مورد دار خریدی صاحب اول و اخرش خودتی.من از این میترسم.

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
عزیزم داری امار چراغ زرد رو با سه چراغ مرگ مقایسه میکنی ؟؟:))
مقایسه نکردم :D میگم تو لانچ این موارد پیش میاد ... تو ایران باید یا آدم عقلش کم باشه کنسول لانچ بخره یا اینکه سوپر فن بوی و مایه دار باشی که پیشو به تنت بمالی که اگه خراب شد دلت و جاهای دیگت نسوزه :D
من خودم یه PS3 داشتم همون اول اول خریدم تو لانچ نه ولی فک کنم 6 7 ماه بعد زیادم حالیم نبود 90 نانومتری بود ترکید بیچاره البته بابشو درآوردم اینقد بازی کردم :))

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
EA دوباره خبر داده که حرفش اشتباه بوده: EA has removed their statement about the firmware issues and said the statement was a mistake. So it’s still unclear what this issue is related to.
منبع

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
EA دوباره خبر داده که حرفش اشتباه بوده: EA has removed their statement about the firmware issues and said the statement was a mistake. So it’s still unclear what this issue is related to.
منبع

ظاهرا مشکلات هنوز وجود داره ولی دلیلش هنوز مشخص نیست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر