Devil May Cry 5

195151
  • Hideaki Itsuno بار دیگر به عنوان کارگردان بازی ایفای نقش می‌کند. از دیگر عناوین او می‌توان به DMC3, DMC4 و Dragon's Dogma اشاره کرد.
  • اتفاقات بازی پس از قسمت دوم در جریان است و در Red Grave City به وقوع می‌پیوندند. دانته و نیرو به طور قابل ملاحظه ای بزرگ تر شده اند.
  • به گفته ایتسونو، داستان بازی احساسی تر از گذشته خواهد بود و ممکن است بازیکنان را به گریه بیندازد.
  • دانته، نیرو و یک شخصیت کاملا جدید، قابل بازی خواهند بود.
  • موتور گرافیکی استفاده شده برای ساخت بازی، RE Engine می‌باشد که مدل ها و جرئیات واقعی ارائه می‌دهد و بازی بر خلاف نسخه های گذشته، رویه واقع گرایانه تری به خود گرفته است.
  • Nico، شخصیتی جدید و غیر قابل بازی است که نیرو را در ماموریت ها همراهی می‌کند. تخصص او در ساخت دست های مکانیکی و سلاح های جدید برای نیرو است.
  • دست مکانیکی جدید نیرو که Devil Breaker خوانده می‌شود، در صورت ضربه خوردن و یا اجرای برخی حرکات بسیار قدرتمند، خواهد شکست.
  • Devil Breaker های مختلفی برای نیرو طراحی شده است که هر کدام چندین قابلیت منحصر به فرد دارند:
    • Overture: قابلیت اجرای ضربات الکتریکی و ایجاد شوک های قدرتمند.
    • Gerbera: قابلیت شلیک لیزرهای الکتریکی
    • Ragtime: قابلیت آهسته کردن زمان برای مدت زمانی مشخص شده.
    • Punch Line: قابلیت پرتان دست به صورت موشک و سوار شدن بر روی آن.
    • Buster Arm: قابلیت پرتاب کردن دشمن ها به اطراف خصوصا برای مواقعی که تعداد زیادی از دشمنان نیرو را احاطه کرده اند.
    • Tomboy: قابلیت شارژ کردن Blue Rose برای اجرای شلیک های بسیار قدرتمند. همچنین قابلیت ارتقای قابلیت های Red Queen برای اجرای حرکات کاملا جدید و قدرتمند.
    • Helter Skelter: قابلیت تبدیل به تیغه های چرخان برای قطعه قطعه کردن دشمنان که شامل 3 حالت مختلف می‌باشد.
    • Rawhide: قابلیت تبدیل دست به نوعی شلاق که به وسیله آن می‌توان ضربات گروهی وارد کرد.
  • موتور سیکلتی که در تریلر معرفی نشان داده شد، یکی از سلاح های جدید دانته می‌باشد که به دو سلاح شمشیر/اره برقی تبدیل می‌شود.
  • موسیقی مبارزات بسته به Ranking بازیکن، اوج می‌گیرد. به این صورت که هر میزان کمبوهای شما Stylish تر باشد، ریتم موسیقی تندتر و بلند تر خواهد شد.
  • Photo Mode و Training Mode تایید شدند.
  • بازی در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) عرضه خواهد شد.
195156

195157
qkx2_video03.gif csyo_video02.gif 5le2_video01.gif
195162

آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
اون نور الهی که همه جوری میتونه رفلکت کنه! حتی جایی که نوری نباشه:p تازه اینجا خوب بوده:D
:p اون قسمت تنها جاییه که حتی نور نمیتونه ازش فرار کنه و گرفتارش میشه :D ، قانون سیاه چاله ها رو از این قسمت تونستن ثابتش کنن :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
اون نور الهی که همه جوری میتونه رفلکت کنه! حتی جایی که نوری نباشه:p تازه اینجا خوب بوده:D
همچنان به نظر میرسه فقط با ژاپن مشکل دارن و کاری به کار بازی های غربی نخواهند داشت! اگر فقط نگران سایبرپانک بودید، نباشید به نظرم:D

باید این نسخه ی بازی رو میدادن به منتقد اینجا:-" البته گفت نمره کم نکرده به خاطر این مورد، ولی خو...جزو نکات منفی شاید نمیومد:D
اون نکته منفی اصلا ربطی به این قضیه نداره، به خاطر اینه که لیدی و تریش هیچ نقشی تو داستان ندارن.
در سوی دیگر لیدی و تریش قرار دارند که بود و نبود آن‌ها کوچک‌ترین تاثیری در داستان ندارد و صرفا در چند صحنه کوتاه حضور دارند و مشخص نیست تیم سازنده به چه دلیل از آن‌ها در بازی استفاده کرده است.

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
چه نسخه ای رو بگیرم که سانسور نشده باشه بازی.من نمیدونم این مسخره بازیا چیه اخه اینا در میارن
فقط نسخه ژاپنی سانسور نداره بقیه سانسوره ولی اگه پج روز اول نریزی سانسوری درکار نیست:D این مسخره بازیا حاصل وجود یسری اراد احمق و افراطی تو سونیه خدا به بازیای خود سونی مثل death stranding رحم کنه وقتی یه مورد معمولی تو dmc سانسور میکنن با اون میخوان چیکار کنن:D

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
الان معلوم میشه چرا اون مینی گیمای خفن God of War رو هم حذف کردن خاک بر سرشون:|
اون که خب با بچه نمیشد بره مینی گیم:)) ولی من نمیدونم چرا سر صحنه ل. الی همچین حساسیتی به خرج نمیدن واقعا جالبه کاملا مشخصه این کار فیمنیستاس

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
فقط نسخه ژاپنی سانسور نداره بقیه سانسوره ولی اگه پج روز اول نریزی سانسوری درکار نیست:D این مسخره بازیا حاصل وجود یسری اراد احمق و افراطی تو سونیه خدا به بازیای خود سونی مثل death stranding رحم کنه وقتی یه مورد معمولی تو dmc سانسور میکنن با اون میخوان چیکار کنن:D
البته سانسور خیلی کوچیکی هست شاید اصلا متوجه نشید. من الان ویدیو سانسور رو 3 بار دیدم تا فهمیدم کجا رو زدن :D درکل سونی اخیرا فاز SJW گرفته خیلی دوست دارم گیمر ها یه حال اساسی بهشون
بدن یه نرندی چیزی راه بندازن درباره این قضیه

• Like
Reactions: Big boss_returns

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
البته سانسور خیلی کوچیکی هست شاید اصلا متوجه نشید. من الان ویدیو سانسور رو 3 بار دیدم تا فهمیدم کجا رو زدن :D درکل سونی اخیرا فاز SJW گرفته خیلی دوست دارم گیمر ها یه حال اساسی بهشون
بدن یه نرندی چیزی راه بندازن درباره این قضیه
من همون اول فهمیدم با فلیر نور انداختن رو باسنش:)) خداییش اون صحنه هیچی نداره بقول خارجیا انیمه که نیست که بگیم یجوریه:D گیمرها همین الانم کلی اعتراض و ریج کردن سر این قضیه باور کنید نمونه دیدم طرف میخواست واسه این بازیای ژاپنی ps4 بخره ولی دید اینجوریه کنسل کرد خریدش یا همین امروز طرف بخاطر همین سانسور همین dmc5 رفت ورژن pc یا xbox بخره حالا شاید مسخره باشه ولی از نظر خیلیا این چیزا اهمیت داره و همینطور رو فروش سونی اثر داره:D جالبه اینا رو سانسور میکنن از اونور خودشون میرن بازی های مورد دار میسازن خیلی خوبن عجب صحنه های ل. برا فرهنگ سازیه ولی ابن موارد کوچک گناه قشنگ من نمیدونم مدیریتش چرا حرکتی نمیزنه تا جایی که من دارم میبینم خیلی داره به ضررشون تموم میشه:)):|

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
@Akiba
در پی سانسور کردن شخمی سونی واسه در امان موندن چشم افراد معصوم +18 سال :| نا سلامتی بازی مال بزرگسال هاست !! سونی داره از اون ور بوم میوفته !
صحنه کمی اسپویل دار
پ.ن 1: نور چجوری اونجوری رفلکت شده :|
پ.ن 2: درجه سنی پشم ینی :| آدم رو یاد سانسور چی های وطنی میندازن :|
:|
چقدرم ضایع سانسور کردن:" میومدن از سانسورچی های صدا و سیما کمک میگرفتن تا خیلی شیک و تمیز تریش رو از توی تصویر حذف کنن و جاش یه گلدان بزارن:> کی فکرشو میکرد یه روز از منبع بازی ها رو سانسور کنن:D
----------------
چیکار دارن میکنن مگه مخاطب dmc بچه هست! اخه بازی چیزیم نداره که بخوان سانسور کنن از بازیای خودشون که پر از گ. ل. Sjw که بهتره........خوشم میاد جرئت سانسور نسخه ژاپنی نداشتن.......ولی فکر نمیکنم با سایپرپانک یا gta کاری داشته باشن در غیر این صورت خیلی براشون بد میشه..........سانسور کردی که چی پلیر بالای 18 سال نبینه؟:| یا فرهنگ ژاپن تو این چیزا از غربیا ننگین تره؟:)) قشنگ معلومه فاز سونی چیه یه مشت افراطی جمع شدن توش اون از بعضی از بازیاشون که الکی زن مهور و گ. مهوره اینم از سانسور که ملت اعتراض شدیدی کردن در برابرش ولی چیز خودشونم حساب نمیکنن ملت بازیای انیمه ای سانسور کردی قبول ولی dmc دیگه خیلی سنگینه
به خدا تازگی ها یه ایرادهای الکی به بازی ها میگیرن که آدم واقعاً تعجب میکنه. نمونه اش توی این مقاله VG247 طرف اومده به یه صحنه کوتاه Grope کردن توی بازی والکریا 4 گیر داده و کل بازی رو به اسم آزار و اذیت جنسی کوبیده (حالا خوبه فقط یه شوخی بوده و مثل بعضی از بازی ها جدی جدی نرفته بود توی کارش) یا الکی ایراد گرفته که چرا مثلاً یکی از دو تا شخصیت های زن توسط شخصیت های مرد نجات پیدا میکنن و این نشون دهنده بردگی زن هاست (احتمالاً ایشون سابقه آشنایی با کارتون های دیزنی رو نداشته:>). تازه خوبه داستان هم مثلاً در حین جنگ جهانی دوم اتفاق میوفتاده و اون موقع ها اصلاً چیزی به اسم حقوق زنان و آزار و اذیت جنسی وجود نداشته:))

آخرین ویرایش:

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
اون که خب با بچه نمیشد بره مینی گیم:)) ولی من نمیدونم چرا سر صحنه ل. الی همچین حساسیتی به خرج نمیدن واقعا جالبه کاملا مشخصه این کار فیمنیستاس
اتفاقا خوبم میشد همیشه که با بچه نبود و میشد بپیچه کلا معلومه دیگه عمرا همچین چیزایی تو بازیای Sony ببینیم ته تهش همون لب گرفتن آبو کلا قطع کرده Sony نسل بعد امیدی ندارم بهش

• Like
Reactions: Big boss_returns

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
این قضیه سانسور وقتی جالب میشه که یـ صحنه ی عریان تر واسه لیدی هست ولی سانسورش نکردن :| البته اون جوری هم هست که سانسور کردنش غیر ممکنه (خودش یـ جورایی سانسور شده) واقعا باید بگم فازشون چی بوده اینو اون طوری سانسور کردن ؟؟ حس میکنم یکی ایراد بنی اسرائیلی گرفتنش گل کرده گفته باید فقط یـ نقطه خاص که تو چشه رو سانسور کنیم :| نمونه وطنیش مثلا لوگو باشگاه رم رو اصلا من نمیدونستم اون قضیه توش وجود داشته ولی به مدد سانسور چی های عزیز بهش پی بردم لول اینم الان همونه کسی اصلا متوجه قضیه شاید نشه در نگاه اول ولی حالا که گندش در اومده میره فرم به فرم قضیه رو بررسی میکنه :))

آخرین ویرایش:

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
اتفاقا خوبم میشد همیشه که با بچه نبود و میشد بپیچه کلا معلومه دیگه عمرا همچین چیزایی تو بازیای Sony ببینیم ته تهش همون لب گرفتن آبو کلا قطع کرده Sony نسل بعد امیدی ندارم بهش
بازی های سونی از اولم از این چیزا نداشت فقط gow بود که الان این مینی گیما به روایت و سبکش نمیخوره انتظار داری کریتوس پیر و پخته بره مینی گیم؟:D
چقدرم ضایع سانسور کردن:" میومدن از سانسورچی های صدا و سیما کمک میگرفتن تا خیلی شیک و تمیز تریش رو از توی تصویر حذف کنن و جاش یه گلدان بزارن:> کی فکرشو میکرد یه روز از منبع بازی ها رو سانسور کنن:D
----------------

به خدا تازگی ها یه ایرادهای الکی به بازی ها میگیرن که آدم واقعاً تعجب میکنه. نمونه اش توی این مقاله VG247 طرف اومده به یه صحنه کوتاه Grope کردن توی بازی والکریا 4 گیر داده و کل بازی رو به اسم آزار و اذیت جنسی کوبیده (حالا خوبه فقط یه شوخی بوده و مثل بعضی از بازی ها جدی جدی نرفته بود توی کارش) یا الکی ایراد گرفته که چرا مثلاً یکی از دو تا شخصیت های زن توسط شخصیت های مرد نجات پیدا میکنن و این نشون دهنده بردگی زن هاست (احتمالاً ایشون سابقه آشنایی با کارتون های دیزنی رو نداشته:>). تازه خوبه داستان هم مثلاً در حین جنگ جهانی دوم اتفاق میوفتاده و اون موقع ها اصلاً چیزی به اسم حقوق زنان و آزار و اذیت جنسی وجود نداشته:))
سونی تو کل سال های فعالیتش هزاران چیز سانسور و پاک کرده ولی نه در این موارد.........به اینجور چیزا گیر میده خودش بازی با شخصیت اصلی ل. میسازه خیلی خنده داره:)) بقول همون دوستمون سونی افسارش داده دست افراد اشتباه.........

• Like
Reactions: ce7en44

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
سونی تو کل سال های فعالیتش هزاران چیز سانسور و پاک کرده ولی نه در این موارد.........به اینجور چیزا گیر میده خودش بازی با شخصیت اصلی ل. میسازه خیلی خنده داره:)) بقول همون دوستمون سونی افسارش داده دست افراد اشتباه.........
نودیتی رو با رومنس قاطی نکن شما اون صحنه الی رومنس محسوب میشه ولی این و امثال گاد های قبلی نودیتی محسوب میشن الانم خیلی کلید کردن رو این مسئله س*س ابجکت بودن زن تو بازیا واسه همین صحنه های مصخره رو بر میدارن سانسور میکنن کاری به بقیه حواشیش ندارم کلی میگم

• Like
Reactions: amir code

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر