Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
به نظر من تو صنعت گیم خیلی نمیشه به این مسائل پرداخت ولی مثلا در حین اینکه جنایت های آلمانی ها رو روایت میکنن، یه کم هم از جنایت های بریتانیایی ها بگن بد نیست، مثل بمباران درسدن! یعنی جوری وانمود نشه که همه آلمانی ها هیولا بودن و بقیه که باهاشون میجنگیدن فرشته :D اینو هم بگم به شخصه اصلا از نازی ها خوشم نمیاد و به نظرم اگه جنگ جهانی دوم رو راه نمیداختن، وضعیت جهان خیلی خیلی بهتر از الان بود، خاک تو سرشون! :D
خيلي تكنولوژي هايي كه امروز استفاده ميكنيم
حتي كامپيوتر ها بخاطر جنگ جهاني دوم و تلاش دانشمندا براي درست كردن تكنولوژي جديد و بردن جنگ بوده...
دنيا فكر نكنم جاي خيلي خيلي بهتري ميشد حداقل از نظر تكنولوژي نه

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: |FARSHAD|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
بیخیال حسین:D
توی عالی بودن سینگل بازی که شکی نیست ولی پیش خرید کردن عنوانی از کال اف دیوتی که استودیوش اشغال ترین مولتی پلیر کل سری رو توی ادونس وارفر تولید کرده تا قبل از تجربه اپن بتا بازی کاملا اشتباهه حتی با دیدن تریلر.
حتی هر کس تریلر اینفینیت رو میدید میگفت این که بلک اوپس3 هستش ولی وقتی بتا رو بازی میکردن دیدن از زمین تا اسمون این دو بازی فرق دارن و اینفینیت یک درصد هم به خوبی بلک اوپس نیستش
من حقیقتا برایه خرید تمام بازی هام همیشه ازشون گیم پلی دیدم و دقیقا همون چیزی که تو تریلر دستگیرم شد تو بازی هم میشه نیازی به تجربشون نیست:D همون ایفینیتی من با دیدن تریلر گیم پلی بخش داستانی از لیست خرید برایه همیشه خطش زدم در موردش مولتیش هم همین جریانه اصلا اون تریلری که اکتی از بخش مولتی داد رو یادم نمیره دو ساعت داشتم بالا میاوردم:D حداقلش مولتی بلک 3 با تریلری که ازش دیدم حسابی براش هیجان زده شدم که زمانی هم که گرفتمش دقیقا همون حس رو داشتم و حسابی هم باهاش حال کردم
اینم که با تریلری که از بخش سینگل دادن بنظر خیلی خوب میومد ولی بازم منتظر تریلر گیم پلی تو ای تری هستم اگه خوب نباشه از لیستم خط میخوره:D

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من حقیقتا برایه خرید تمام بازی هام همیشه ازشون گیم پلی دیدم و دقیقا همون چیزی که تو تریلر دستگیرم شد تو بازی هم میشه نیازی به تجربشون نیست:D همون ایفینیتی من با دیدن تریلر گیم پلی بخش داستانی از لیست خرید برایه همیشه خطش زدم در موردش مولتیش هم همین جریانه اصلا اون تریلری که اکتی از بخش مولتی داد رو یادم نمیره دو ساعت داشتم بالا میاوردم:D حداقلش مولتی بلک 3 با تریلری که ازش دیدم حسابی براش هیجان زده شدم که زمانی هم که گرفتمش دقیقا همون حس رو داشتم و حسابی هم باهاش حال کردم
اینم که با تریلری که از بخش سینگل دادن بنظر خیلی خوب میومد ولی بازم منتظر تریلر گیم پلی تو ای تری هستم اگه خوب نباشه از لیستم خط میخوره:D
اینفینیتی مثل یه شیرینیه خامه ای میمونه که میخوای فقط برسی به خامش.اینفینیتی نون شیرنیه و خامه وسطش mw1ریمستر هرکی خریده فقط برای mw1ریمستر خریده داستان که تو 4ساعت تموم میشه کوتاه ترین داستانی کالافی بود که تابحال دیدم مولتی که تکرار مکررات و ربات بازی باز به قول دوستمون bo3 خیلی بهتر از این بود تو مولتی و میشد تحمل کرد اینا حتی به خودشون زحمت ندادن که صداری برخورد نارنجک به زمین رو تغییر بدن همون صدای برخورد نارنجک mw1رو گذاشتن روش:|

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
به نظر من تو صنعت گیم خیلی نمیشه به این مسائل پرداخت ولی مثلا در حین اینکه جنایت های آلمانی ها رو روایت میکنن، یه کم هم از جنایت های بریتانیایی ها بگن بد نیست، مثل بمباران درسدن! یعنی جوری وانمود نشه که همه آلمانی ها هیولا بودن و بقیه که باهاشون میجنگیدن فرشته :D اینو هم بگم به شخصه اصلا از نازی ها خوشم نمیاد و به نظرم اگه جنگ جهانی دوم رو راه نمیداختن، وضعیت جهان خیلی خیلی بهتر از الان بود، خاک تو سرشون! :D

بهت پیشنهاد میدم فیلم Das Boot رو ببینی تا دیدت نسبت به نازی ها یکم بهتر بشه ( البته به شخصه طرفدار نازی ها نیستم به هیچ وجه ولی اونجوری که ازشون یاد میشه هم نبودن ) نازی ها اگر نبودن الآن تو تکنولوژی بشریت خیلی عقب تر از حال حاضر بود. یه تصویر هم بود که نازی ها بشقاب پرنده ساخته بودن و نظریه هست که این بشقاب پرنده ها همگی ساخت بشر هست که بعید هم نیست. فرض کن اون زمان چی ساخته بودن... یکم سرچ کنی فکر کنم مطلبش رو با عکسش گیرت بیاد. اینی که میگم رو حدود 4-5 سال پیش خوندم.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
اولین ویدئوی لیک شده از مالتی پلیر بازی. هولی شت :nomouth:

لیک نشده این که :D تو استریم خود سازنده گفتن یه تیزر کوتاه از قابلیت جدید بخش مولتی به اسم Headquarters میخوان نشون بدن٬ این بود :D

این مود خاصی نیست٬ تقریبا مث قسمت Tower بازی Destiny هست.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
لیک نشده این که :D تو استریم خود سازنده گفتن یه تیزر کوتاه از قابلیت جدید بخش مولتی به اسم Headquarters میخوان نشون بدن٬ این بود :D

این مود خاصی نیست٬ تقریبا مث قسمت Tower بازی Destiny هست.
علی جان لطفا یه توضیح کوتاه راجع به مود Tower بازی Destiny بده که جریانش چیه و چجور میخوان توی کال اف جدید چون من بازیش نکردم:-"

• Like
Reactions: .:Metallica:.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
علی جان لطفا یه توضیح کوتاه راجع به مود Tower بازی Destiny بده که جریانش چیه و چجور میخوان توی کال اف جدید چون من بازیش نکردم:-"
من خودم هم دستنی رو بازی نکردم :D٬ ولی طوری که ملت توضیح داده بودن تو یوتیوب و Reddit یه حالت Social Space هست که پلیر ها قبل از اینکه برن و ماموریتی رو انجام بدن میتونن اونجا جمع بشن.

خلاصه دقیقا نمیدونم٬ دوستانی که Destiny رو بازی کردن میتونن دقیق تر توضیح بدن :D

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
چيز خاصي نيست
همه پليرا قبل انجام ماموريت ميرن اونجا اسلحه اپگريد ميكنن يا تريد ميكنن يا كاراي ديگه...
يه سري هم ميرن به قصد كاراي فان اونجا چند نفري ميرقصن و كاراي ديگه ميكنن براي مسخره بازي:دي
ايده جالبي هست براي WW2 ولي خب مهم اينه مولتي بازي رو چكار ميكنن
اميدوارم Sledgehammer گند نزنه به اولين بازي WW2 تو اين نسل
لعنت بهشون اگر خراب كنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
Social space هستش.یجا که میتونی آیتم خرید و فروش کنی و بقیه بازیکنارو ببینی و ایتماتو منیج کنی

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
بعد مدت ها الان وقتشه مد زامبي بازي يه تغيير تحولات اساسي داشته باشه و محتواي بيشتر و مدهاي متنوع تري داشته باشه .
به بازي خيلي اميدوارم و شانس موفقيتش زياده ٠ به شخصه خيلي منتظر مد زامبيشم ٠

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
Social space هستش.یجا که میتونی آیتم خرید و فروش کنی و بقیه بازیکنارو ببینی و ایتماتو منیج کنی
اینو گفتی یاد همون ها توی دیویژن افتادم که باهم بودیم و بقیه پلیرها هم بودن.تجهیزاتمونو اپگرید میکردیم و میرفتیم برای ماموریت.یادش بخیر8->

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hrm and robb stark

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
گيمز رادار مصاحبه داشت با مايكل كاندري مدير اجرايي اسلج تو سايتش هست يه چيزايي شبيه ogremarr ولد واركرفت گفتش هست ،يه چيزي شبيه همون tower هست البته با پليراي بيشتر بعد جنگ تو فرانت لاين كه فكر كنم pvp هست يه ايتمايي بهتون ميده مي تونين اسلحه بخرين و از اين جور چيزا:x

• Like
Reactions: amir_k2m

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر