PlayStation Bloodborne

سازنده
From Software
تاریخ انتشار
March 2015
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
Bloodborne

بازی جدید FROM SOFTWARE به کارگردانی خود میازاکی معرفی شد .
بازی به صورت انحصاری برای PS4 عرضه خواهد شد .

======================================

بازی توسط
SCE Japan Studio
From Software
توسعه و ساخته میشود.

سال عرضه ی بازی 2015 اعلام شده است .

=========

توجه:
در این تاپیک بحث:

درمورد داستان و مراحل بازی فقط در تگ اسپویلر!
در مورد ریجن ممنوع!
در مورد قیمت بازی ممنوع!
در مورد کدام فروشگاه بازی رو آورده و کدام فروشگاه معتبره ممنوع!

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,517
یادش بخیر ...3 دور تمومش کردم.
اما اینقدر تم بازی سیاه و سنگین بود زیاد که بازی میکردم تا چند ساعت روی احساساتم تاثیر میزاشت

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
دوستان من وقتی می خوام بازی رو به صورت آنلاین برم فورا با رفتن داخل بازی خطای disconnect میده. DNS باید ست بشه؟ چند صفحه قبل یکی از دوستان گفته با اینترنت موبایل میشه اما برای من ممکن نیست

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
دوستان من وقتی می خوام بازی رو به صورت آنلاین برم فورا با رفتن داخل بازی خطای disconnect میده. DNS باید ست بشه؟ چند صفحه قبل یکی از دوستان گفته با اینترنت موبایل میشه اما برای من ممکن نیست
نت موبایل نداری؟

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
این chalice dungeons ها داره میره رو اعصابم خیلی حرکت چیپ و مزخرفی بود که چند تا تروفی رو انداختن اینجا.فقط تروفی yharnam queen مونده تا پلات شه قشنگ یه کاری کردن دیگه حالم از بازی بهم خورده
بیخیال DLC دارم میشم

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
این chalice dungeons ها داره میره رو اعصابم خیلی حرکت چیپ و مزخرفی بود که چند تا تروفی رو انداختن اینجا.فقط تروفی yharnam queen مونده تا پلات شه قشنگ یه کاری کردن دیگه حالم از بازی بهم خورده
بیخیال DLC دارم میشم
لولت چنده؟
کاراکترت رو چطوری ساختی؟ منظورم اچ پی استامینا و لوک و قدرت هست.

همین طوری بعد از تموم کردن بازی اصلی بری سراغش فقط اعصاب خودت رو خراب میکنی!
بعد از این که 7 بار بازی اصلی رو تموم کردی میرسی به یکی از باس فایت های نرسیده به اخر بازی، اونجا یک ایتمی بر میداری و باهاش میشه تا یک روز خیلی لول اپ کرد، وقتی شدی لول 200-300 باید بری سراغ دانجن ها.
البته دی ال سی هم خودش سخت نیست باس اخرش دقیقا به معنی واقعی کلمه پوست ادم رو نابود میکنه اینجا دیگه لول اپ و قدرت معنی نداره باید از هوش و استعداد برای شکستش استفاده کنی.:D

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
به دلیل شرایطم نمیتونم نت موبایل داشته باشم
ببین تمام تابستان نتونستم بلاد بازی کنم البته آنلاین. پاییز با موبایل وصل شدم. الان هم اگه با نت خونه وصل نشدم با موبایل وصل میشم. نت موبایل هم از فورجی بیشتر باشه بهتره. به غیر از این هیچ راهی نیست. یه مصیبت دیگه هم داشتم اونم اینه سی دی حاوی دی ال سی هست ولی از وقتی مشکلات تابستان از قبیل قطع برق و وصل نشدن به نت اومده دی ال سی بازی برام نمیاره. بعد کشتن ویکار املیا دیگه آیتم دی ال سی برام ظاهر نمیشه. چهار بار بازی رو تموم کردم آیتم نمیاره. اینا مشکلات بلاد بورن.

بیخیال DLC دارم میشم
ببین من بازی رو برای لذتش میکنم نه پلاتش. برو لذتتو ببر. دی ال سی هم ربطی به دانجن ها نداره

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: milahi

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
لولت چنده؟
کاراکترت رو چطوری ساختی؟ منظورم اچ پی استامینا و لوک و قدرت هست.

همین طوری بعد از تموم کردن بازی اصلی بری سراغش فقط اعصاب خودت رو خراب میکنی!
بعد از این که 7 بار بازی اصلی رو تموم کردی میرسی به یکی از باس فایت های نرسیده به اخر بازی، اونجا یک ایتمی بر میداری و باهاش میشه تا یک روز خیلی لول اپ کرد، وقتی شدی لول 200-300 باید بری سراغ دانجن ها.
البته دی ال سی هم خودش سخت نیست باس اخرش دقیقا به معنی واقعی کلمه پوست ادم رو نابود میکنه اینجا دیگه لول اپ و قدرت معنی نداره باید از هوش و استعداد برای شکستش استفاده کنی.:D
لولم 120 هست بازی رو هم تمام کردم کاراکتر HP 30 استامینا 22 قدرت 50 و ارکین 25 . کلان بازی اصلی رو خیلی راحت تمام کردم بعد از NIOH دیگه بلاد خیلی برام اسون بود :D الان تو cursed pthumerian defilement هستم که به صورت احمقانه ای سخت هست
حالا فعلا بازی رو میزارم کنار یکم عصبیم کرده دوباره میرم سراغش :D

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بعد از این که 7 بار بازی اصلی رو تموم کردی میرسی به یکی از باس فایت های نرسیده به اخر بازی، اونجا یک ایتمی بر میداری و باهاش میشه تا یک روز خیلی لول اپ کرد

این آیتمی که گفتی اسمش چیه ؟

آخرین ویرایش:

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
این آیتمی که گفتی اسمش چیه ؟
Moon Rune

لولم 120 هست بازی رو هم تمام کردم کاراکتر HP 30 استامینا 22 قدرت 50 و ارکین 25 . کلان بازی اصلی رو خیلی راحت تمام کردم بعد از NIOH دیگه بلاد خیلی برام اسون بود :D الان تو cursed pthumerian defilement هستم که به صورت احمقانه ای سخت هست
حالا فعلا بازی رو میزارم کنار یکم عصبیم کرده دوباره میرم سراغش :
اتفاقا لذت بازی به همین چلیسهای سخته چون اگه اهلش باشی میتونی بهترین جمها رو از توی همین چلیسها به دست بیاری،ضمنا من لولم از تو پایینتر بود و تنهایی چلیسها رو به علاوه دی ال سی تموم کردم
Sent from my SM-N920C using Tapatalk

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
من بازیو تموم کردم اصلا نمیدونستم سیاهچال هم داره ، سیاه چال چطور هست ؟ با باس ها با قدرت بیشتر مبارزه میکنید؟چلیس همون سیاه چال هست؟؟

Enthusiastic

کاربر سایت
Dec 19, 2018
44
من بازیو تموم کردم اصلا نمیدونستم سیاهچال هم داره ، سیاه چال چطور هست ؟ با باس ها با قدرت بیشتر مبارزه میکنید؟چلیس همون سیاه چال هست؟؟
اره.برای یکی از تروفی ها باید چندتاشونو تکمیل کنی.بجز یکی شون که جونت نصف میشه و باس هاشم سخته بقیه ش اب خوردنه!!البته اگه هدفت پلات بازی نیست خیلی اهمیت نده چون جذابیت زیادی ندارن

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
Moon Rune

اتفاقا لذت بازی به همین چلیسهای سخته چون اگه اهلش باشی میتونی بهترین جمها رو از توی همین چلیسها به دست بیاری،ضمنا من لولم از تو پایینتر بود و تنهایی چلیسها رو به علاوه دی ال سی تموم کردم
تمام شد بلاخره و پلات شد :D الان اومدم DLC رو برم دیدم چون رفته تو NG+ هنوز فعال نشده خدا رو شکر از save قبلی بکاپ دارم

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
تمام شد بلاخره و پلات شد :D الان اومدم DLC رو برم دیدم چون رفته تو NG+ هنوز فعال نشده خدا رو شکر از save قبلی بکاپ دارم
دی ال سی رو توی همون دفعه اول فعال کنی توی +NG هم در دسترس میمونن و میتونی بازیشون کنی،البته حواست باشه لول سختی باسهای دی ال سی از باسهای معمولی بازی بیشتره

• Like
Reactions: trainer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر