خرید Ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

masoud_dhm

کاربر سایت
Apr 4, 2016
2
سلام دوستان :x
من میخوام یه Ps3 دست دوم ، مدل فت 160 گیگ بخرم
فروشنده میگه که هیچ مشکلی نداره فقط یه بار به خاطر صدای فنش ، هیت گرفته
من متوجه نشدم یعنی چیکارش کرده ؟
به نظرتون بخرم یا نه ؟ احتمال داره مشکلی داشته باشه ؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
من مدلهای فت سالم هم دیدم ولی بر اساس تجربه ی شخصی خودم در نسل قبلی که پول دادم و PS3 فت 80 گیگم واسم 1 ماه هم کار نکرد سره همین داغ شدنش و وقتی هم بازی میکردم باهاش فناش صدای موتور جت میداد:| یه روز داشتم بازی میکردم باهاش هدست گزاشته بودم آقام اومد تو اتاقم گفت صدا چیه میاد!!! در کل به نظرم ریسک نکن و مدل اسلیم یا سوپر اسلیم بگیر! دوستان حرفه ای تر هم نظر بدند! قیمت هم بگو تو همون پست اولت که بگن ارزش داره یا نه؟ این هیت همون داغ کردن باید باشه منظورش! اگر چراغ زرد شده باشه درستش میکنن بعد از مدتی باز همون اش و همون کاسه هستش که هی پیغام میاد دستگاه داغ کرده و خاموشش کن!!! برا من که اینجوری شد! زیاد شد! ببخشید!

masoud_dhm

کاربر سایت
Apr 4, 2016
2
من مدلهای فت سالم هم دیدم ولی بر اساس تجربه ی شخصی خودم در نسل قبلی که پول دادم و PS3 فت 80 گیگم واسم 1 ماه هم کار نکرد سره همین داغ شدنش و وقتی هم بازی میکردم باهاش فناش صدای موتور جت میداد:| یه روز داشتم بازی میکردم باهاش هدست گزاشته بودم آقام اومد تو اتاقم گفت صدا چیه میاد!!! در کل به نظرم ریسک نکن و مدل اسلیم یا سوپر اسلیم بگیر! دوستان حرفه ای تر هم نظر بدند! قیمت هم بگو تو همون پست اولت که بگن ارزش داره یا نه؟ این هیت همون داغ کردن باید باشه منظورش! اگر چراغ زرد شده باشه درستش میکنن بعد از مدتی باز همون اش و همون کاسه هستش که هی پیغام میاد دستگاه داغ کرده و خاموشش کن!!! برا من که اینجوری شد! زیاد شد! ببخشید!
قیمتو گفته 550

atla3

کاربر سایت
Dec 24, 2014
13
به هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ عنوان نخر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر