شایعه احتمال ساخت قسمت جدید Jak and daxter برای کنسول ps4

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
Jak-and-daxter-4-for-PS4-620x416.jpg

درود

سری بازی Jak and daxter یکی از محبوب ترین و موفق ترین سری بازی های شرکت ناتی داگ است.سال قبل تعدادی تصویر از عنوان کنسل شده Jak and daxter 4 لو رفت.هر چند تانی داگ امکان ساخت بازی را رد نمیکند اما تا الان موضع مشخصی در ربطه با ساخت قسمت 4 ارایه نکرده است.

اقای Andrew Kim یکی از طراحان تصویر هنری است. او طرح های هنری برای فیلم ها و بازی های بزرگی نظیر خدای جنگ 3 و انچارتد 3 ارایه داده است.

اقای Andrew Kim دو تصویر هنری منتشر کرده که به نظر میرسد متعلق به عنوان Jak and daxter 4 باشد. هر چند او اسمی از بازی نیاورده است و فقط گفته است که متعلق به یک پروژه اعلام نشده است.

با توجه به اینکه قسمت بعدی عنوان Jak and daxter ساخته میشود و اقای Eric Monacelli استراتژیست شرکت ناتی داگ در سپتامبر سال 2015 امکان ساخت بازی پس از عنوان انچارتد 4 را داده بود احتمال دارد تصاویر هنری متعلق به Jak and daxter 4 باشد.

هیچ چیز مشخص نیست و باید تا نمایشگاه هایی نظیر e3 2016 صبر کرد و دید ایا قسمت چهارم عنوان به دست ناتی داگ ساخته خواهد شد یا خیر؟

منبع

http://segmentnext.com/2016/03/21/j...4-could-be-in-development-concept-art-leaked/

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به به - خبر بسیار خوبی هست .
کلا من عاشق یکسری از بازیهای شاد و رنگارنگ هستم
امیدوارم یه بازی درست حسابی هم بشه
ممنون

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کاشکی ادامه بدن، به اندازه کافی گذشته از شماره قبل و تکنولوژی هم پیشرفت کرده. شماره 3 واقعا یکی از بازی های مورد علاقه من بود.

• Like
Reactions: jhoobin

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
اصلا تصور اینکه قرار جک جدید ساخته بشه, آدمو به وجد میاره\m/
اگر این شایعه حقیقت پیدا کنه, بهترین خبر برای من تو سال جدید میشه.

• Like

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
فکر نمیکنم nd جک4 رو بسازه [-( این جور که معلومه the last of us 2 در راه وnd وقتی برای جک 4 نداره ولی اگه حقیقت داشته باشه خیلی خوبه:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
البته این عکس خبر که چیز جدیدی نیست و توی آرت بوک ND هم بود، اونجا هم گفته بودن که جک4 ساختش کنسل شد و ...
به طور کلی هم اگر قراره بسازن، امیدوارم اون طراحی و دنیای فانتزیش رو تغییر ندن . اون آرت های جک4هه کنسل شده خیلی تغییر داده شده بود و اون حس فانتزیش رو از دست داده بود:-"

ولی جک3 فوق العاده بود!:x بیابون و ماشین سواریش مخصوصا! :x

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر