تنبیه سخت از طرف From Software

BARDI YA

Gold User
Jul 23, 2011
3,819
18j1fx8amw15ljpg.jpg

بعضی از بازیبازان ژاپنی که قبل از انتشار رسمی بازی در ژاپن به چند نسخه از بازی دست پیدا کرده بودند با تنبیه سختی روبرو شدند.

در طی اقدامی جالب From Software - بازیکن NPC هایی (Black Phantom Invaders) رو در بازی آنها قرار داده که لول 145 دارند و همه ی Stats اونها 99 میباشد و همچنین دارای جون 1900 هست.

پس بهتون پیشنهاد میکنم تا قبل از انتشار رسمی بازی این بازی رو بازی نکنید وگرنه تنبیه سختی میشید.

منبع

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
این خبر خیلی خیلی مهمه :|

از اونجایی که بازی ها رودتر از ریلیز میان توی ایران و بدیهیه که خیلی ها این بازی رو همون روزای اول می خرن، حواستون باید جمع باشه که تا ریلیز شدنش بازی نکنید
وگرنه چند تا از این خوشگلا میان سراغتون :|

• Like
Reactions: sadegh93

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
این الان تنبیه هست؟

به نظر من که یه خبر معرکه برا فن های سری سولزه که اکثرمون هم از بس این بازی رو انجام دادیم masochism شدیم و از این حرکت اتفاقا لذت هم میبرم XD
یعنی یک لحظه هم فکر نکن که بشه به راحتی با اینا کنار اومد ها ... :D سر asylum demon و vanguard پدرم در اومد تا بتونم همون اول کاری بزنمشوت :D مطمئن باش تا بخوای با این مشکل کنار بیای زمان انتشار بازی سررسیده :D

• Like
Reactions: sadegh93

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این الان تنبیه هست؟

به نظر من که یه خبر معرکه برا فن های سری سولزه که اکثرمون هم از بس این بازی رو انجام دادیم masochism شدیم و از این حرکت اتفاقا لذت هم میبرم XD
تا حالا با کسی که چیت زده روبرو شدی توی PvP؟:D این دقیقا مصداق همونه:D
نیم ساعت Divine Dragon Tooth +10 رو میکوبی تو سر یارو و آخ هم نمیگه و برمیگرده برات پشتک وارو هم میزنه:D تا جایی که تو باید چهار نعل فرار کنی:D

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام
کمی در نگارش متن دقت کنید. دست کم فعل جمله با فاعل منطبق باشه. ( با این وضعیتی که در این انجمن داریم کم کم باید فکر یک زبان جدید بی قاعده باشیم که البته فهمیدنش فقط کار نگارنده اش است ) بعد هم اینکه مگر بازیکن به کد های بازی دسترسی داره که بتونه npc در بازی قرار بده!؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر