شایعه Kotaku از عرضه PS4.5 می‌گوید

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
وبسایت «Kotaku» (کوتاکو) اخیرا ادعا کرده‌است که از منبعی آگاه شنیده که سونی قصد عرضه «PS4.5» را خواهد داشت. در ادامه با بازی‌سنتر همراه شوید.

chlcgnyumtpc0l5rkd4l.png

بر طبق اداعای کوتاکو، کمپانی سونی قصد دارد تا ورژن جدیدی از PS4 را عرضه کند که دارای قدرت گرافیکی بیشتر خواهد بود و توانایی اجرای بازی‌ها با رزولوشن 4K را خواهد داشت.
البته منبع آگاه چیزی در مورد کاربران فعلی PS4 نگفته‌است که آیا قادر خواهند بود با خرید قعطه‌ای خاص قدرت پردازشی کنسول خود را افزایش دهند یا خیر، هرچند این‌طور به نظر می‌رسد که سونی در حال صحبت با توسعه‌دهندگان است.
بر طبق صحبت‌هایی که بین سونی و توسعه‌دهندگان رد و بدل شده‌است، PS4.5 در بخش GPU آپگرید را تجربه کرده که شامل ساپورت دو قابلیت اجرا بازی‌ها در رزولوشن 4K و همچنین منبع پردازشی بیشتر جهت بهبود اجرا عناوینی که از PlayStation VR استفاده می‌کنند، می‌شود.
در حال حاضر PS4 قادر است تا تصاویر و ویدیوهایی با رزولوشن 4K را پخش کند ولی توانایی اجرای بازی‌ها با این کیفیت تصویری را دارا نیست. با GPU جدید ممکن است که که حق انتخاب دومی به سازندگان برای برگزیدن رزولوشن بهتر، افکت‌های بیشتر یا ویژگی‌های گرافیکی که باعث بهتر شدن ظاهر اثر می‌شوند، داده شود.
اکنون تعداد افرادی که درباره PS4 قدرتمندتر می‌دانند محدود است. کوتاکو ابتدا خبر را از یک منبع قابل اعتماد می‌شنود، ولی خیلی زود منابع دو برابر می‌شوند. یکی از منابع به کوتاکو گفته‌است که احتمالا این کنسول امسال منتشر نخواهد شد.
ظاهرا PS4.5 تنها نخواهد بود، چرا که اخیرا صحبت‌هایی نیز پیرامون آپگرید Xbox One به گوش می‌رسد.
باید منتظر ماند و دید که ادعای کوتاکو تا چه اندازه به حقیقت نزدیک خواهد بود.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
40 میلیون نفر از زمان لانچ PS4 که حتی یه انحصاری درست حسابی نداشت تا الان دارن از PS4 حمایت میکنن حالا سونی اینطوری جوابشونو میده:|
جالب اینه که سونی داره با تایید یا تکذیب نکردن شایعات داره به فروش PS4 هم صدمه میزنه. الان هر کی میخواست PS4 بخره صبر کرده ببینه قضیه چی میشه!
از طرفی دیگه اگه PS4.5 و PSVR نزدیک به هم عرضه شن صدمه ای شدید به فروش PSVR هم وارد میشه [-(

2zgddyzv7vn95m1iwzns.jpg

:D:|

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
اگر واقعا درست باشه. معنیش اینه که سونی هم درگیر سودای فروش سخت افزار و چاپیدن یوزر و مصرف کننده شده.
از اونجایی که این تصمیمات یه شبه گرفته نمیشه در نتیجه همچین داستانی نهایت سو استفاده از یوزر رو نشون میده

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

• Like
Reactions: Adidas95

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
الآن اگه این خبر درست نباشه جای تعجب داره! تصمیم گرفته بودم اگه درست بود ps4 رو بفروشم اما بعداً فکر کردم دیدم بعد از این همه هزینه ، پولی که میخواد از فروش ps4 و بازی هاش برگرده اصلاً نمی تونه جبران کنه (با افت قیمت هایی که قطعاً بیشتر هم میشه هر روز) نگهش میدارم به احتمال زیاد اما من یکی دیگه غلط بکنم PC رو رها کنم برم پول به کنسول سونی بدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
جای تاسفه واقعا. همون طور که قبلا گفتم هر چی گیمرها کمتر از این حرکات ساپورت و پشتیبانی کنن در اینده کمتر مشابه این رفتارها رو می بینیم. اما توجیه این مسائل و سعی در عادت کردن
بهش و از این جور واکنش ها و در نتیجه فروش زیاد دستگاه , کاملا بدعت بدی رو می زاره. هر چند به نظر من بیشتر همون توجیه کردن رو شاهد خواهیم بود!

kurosh8030

کاربر سایت
Jan 18, 2016
94
NEO
CPU: 8 Jaguar Cores at 2.1 GHz
GPU: Improved AMD GCN, 36 CUs at 911 MHz
Memory: 8 GB GDDR5, 218 GB/s

بي وجدان عجب gpu قدرتمندي داره.اينكه تفاوت قدرت gpu با ps4 بيشتر از 2 برابر شد با احتساب كلاك كاريش كه؟ .
لامصب از gpu بكار رفته داخل R9 280X هم اين GPU قويتره و كمي از R9 290 ضعيفتره.
الان شد كنسول نسل بعدي كه ميتونه اون نمايش اول نسل DEEP DOWN و واچ داگز رو رندر كنه:D

بنظرم اين اپگريد 99 درصدش بخاطر نينتندو NX بود.چون اونم گفته ميشه يه كنسول قوي با مشخصاتي تو همچين مايه هاست.

• Like
Reactions: Xenon360

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
اجرای GOW جدید با رزولوشن 900p و متوسط 25 فریم رو PS4 ته خنده میشه، نمی دونم پیشنهاد سخت افزارهای کنسول های فعلی رو کدوم بیشعوری ارائه داد اما کلا گند می زنن به کسایی که تا حالا کنسول خریدند، من خودم خیلی ها رو میشناسم که فقط بخاطر GOW جدید کنسول خریدند، الان باید بهشون گفت برن PS4.5 بخرند. وقتی اولویت اول تغییر کنه اتفاق های خوبی نمی فته، شرایط ساخت بازی برای PS4 تو آینده تغییرات زیادی میکنه، PS4 گیمرها هم احتمالا مشکلی که PC گیمرها دارند رو درک می کنند، اونم اینه که دیگه اولویت اول سازنده ها نیستند.

این اتفاق کلا رو همه چیز تاثیر میزاره، کنسول نینتندو هم عرضه میشه و احتمال اینکه مایکرو بشینه و نگاه کنه هم 0% هست.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
قرار باشه هر ٣ سال يبار كنسول بخريم خب پى سى رو آپگريد ميكنيم تازه با پى سى شونصد تا كار ديگم ميشه كرد انحصارياى پى سى كجا كنسول كجا
بازگشت همه به سوى پى سيست
كسى پى اس ٤ دست ٢ خواست بگه :دى

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Ezio96

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
حال میکنم خودتون هم چی رو تحلیل میکنید ولی چرا این شایعه ها باور میکنید من خودم این خبر رو کاملا شایعه میدونم چون اصلا با عقل و منطق جور درنمیاد

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
حال میکنم خودتون هم چی رو تحلیل میکنید ولی چرا این شایعه ها باور میکنید من خودم این خبر رو کاملا شایعه میدونم چون اصلا با عقل و منطق جور درنمیاد
اولا که تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!
دوما همین شایعات مطمعن باش در همین حد هم که در اومده به فروش الانه ps4 لطمه میزنه.خیلی ها صبر میکنن ببینن چیه داستان اصن بعد خرید کنن...
در کل فقط ضرره
# خاک بر سرشون با این سیاستشون که برای یه واقعیت مجازی باید همچین کار مسخره ای رو بکنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از قیمت کنسول بدتر قیمت tv های 4k هست قیمتشون واقعا کمرشکنه هنوز نصف نسل تموم نشده باید باز کلی پیاده بشیم لعنت به اون کسی این تز رو داد کاش لااقل بجای این همه ریمستر دوتا ip خوب معرفی میکردن

• Like
Reactions: The Hound

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
ققط همینو کم داشتیم که هر 3 سال کنسول جدید بدن بیرون.
سونی با این حرکت قشنگ یه میدل فینگر به 40 میلیون ادم نشون داد.کنسول مثل موبایل نیست که روزی 20 تا بازی براش بیاد
ساخت یه بازی چند سال طول میکشه منی که کنسول رو میخرم به فکر بازی 4 سال بعدشم.همیشه عاشق کنسول های سونی بودم
اگر همچین کاری عملی شه درکل یا بیخیال گیمینگ میشم یا میرم سروقت PC.

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
NEO
CPU: 8 Jaguar Cores at 2.1 GHz
GPU: Improved AMD GCN, 36 CUs at 911 MHz
Memory: 8 GB GDDR5, 218 GB/s

بي وجدان عجب gpu قدرتمندي داره.اينكه تفاوت قدرت gpu با ps4 بيشتر از 2 برابر شد با احتساب كلاك كاريش كه؟ .
لامصب از gpu بكار رفته داخل R9 280X هم اين GPU قويتره و كمي از R9 290 ضعيفتره.
الان شد كنسول نسل بعدي كه ميتونه اون نمايش اول نسل DEEP DOWN و واچ داگز رو رندر كنه:D

بنظرم اين اپگريد 99 درصدش بخاطر نينتندو NX بود.چون اونم گفته ميشه يه كنسول قوي با مشخصاتي تو همچين مايه هاست.
اگه این شایعه واقعیت پیدا کنه سونی باید به این سوال جواب پس بده که هدفش از ارائه ی ps4 چی بوده؟ چون تا حالا عملا (به جز چند تا بازی انگشت شمار) انحصاری هاش همه ریمستر از نسل قبل بودن ! و اون 40 میلیون نفری که این کنسول رو خریدن عملا هیچ چیزی به دست نیاوردن و حالا دوباره باید دست به جیب بشن برای کنسول قوی تر که اونم اصلا معلوم نیست چقدر دوام بیاره (شاید سونی بیاد سال بعد یه کنسول قوی تر از همین NEO رو به عنوان نسل 9 عرضه کنه که اون وقت ملت بازم باید دست به جیب بشن !) مالتی پلتفورم ها هم که هم روی pc هم روی one عرضه شدن (خریداران ps4 بدون خرید این کنسول و با یه سیستم نسبتا خوب می تونستن این بازی ها رو تجربه کنن و تقریبا دلیلی برای خرید کنسول سونی وجود نداشته و عملا اونها پولشون رو هدر دادن !) .فک کنم یه احمق هم می تونه بفهمه که این NEO فقط یه شکست بزرگ برای سونی و از دست دادن فن بیس این شرکت میشه و احتیاجی به هوش سرشار هم نداره! واسه همین مطمئن باشین سونی همچین کاری نمی کنه و این NEO و PS4K شایعه ای بیش نیستن! برید بشینید بازیتونو بکنید با خیال راحت به این شایعه ها هم توجهی نکنید !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
فاز اونایی که خودشونو زدن کوچه علی چپ و میگن شایعه ست درک نمیکنم کل دنیا دارن میگن ps4.5 وجود داره و توی گیم نسبت به ps4 قبلی اختلاف هست ولی اینا کماکان با سینه سپر کرده میگن نع شایعه هست همون روز اول که کوتاکو خبرو زد کاملا معلوم بود شایعه نیست امیدوارم این tv ها همش اپگرید نشن لااقل قرار نباشه هر 4 سال یه بار یه tv جدید بگیریم من الان tv مو سال قبل گرفتم ولی بخوام ps4.5 بگیرم باید عوضش کنم
PS4.5 Will Have Improved CPU, GPU, and RAM, Codenamed Neo - Report

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Adidas95

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر