1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

آغاز به کار تالار بازارسنتر(بازارچه)

گفتگو در 'اخبار و اعلاميه های سايت' ایجاد شده توسط Ali, ‏Mar 18, 2016.

1. Ali Ali

On The Day The Wall Came Down Administrator

نام:
    علی
    درود

همانطور که وعده داده بودیم با توجه به انجام تغییرات در سایت بازارسنتر، تالار این بخش در انجمن ها مجددا فعال شد تا کاربران در صورت نیاز برای خرید و فروش کالا های خود از طریق این قسمت اقدام کنند.

فعالیت در این قست کاملا رایگان است، اما برای اشخاص، صاحبان مشاغل مرتبط و... که قصد فعالیت تجاری در این قسمت را دارند تمهیداتی اندیشیده شده که با توجه به آن ها و قبول شرایط توانایی بهره برداری از این قسمت را دارا خواهند بود، این در حالی است که پیش از این تمامی فعالیت های تجاری در سایت ممنوع بوده است.

لطفا قوانین این قسمت و توصیه ها را با دقت مطالعه نمایید تا در معاملات خود دچار مشکل نشوید.

افرادی که قبلا به علت قعالیت های تجاری اکانت آن ها مسدود شده بود در صورتی که قصد فعالیت مجدد را داشته باشند امکان رقع محدودیت آن ها وجود دارد.

پ.ن:
    شرایط فعالیت تجاری در روز های آینده اعلام خواهد شد.

موفق باشید

shekib, Cj_sa, voldmort و 20 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

یک سوال دارم، زیاد به این موضوع ربط نداره ولی کسایی که اشتراک دارند و یا میگیرند، در حال حاضر چه مزیتی دارند؟

Ayuna این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    منصور
    علی اقا این بازارسنتر زودتر بیارید بازارچه ساز و کارش دیگه منسوخ شده بازار خوب شده بود

4. کاربر سایت

با این برنامه که دیگه قصدی ندارند دوباره بازار رو راه بندازند، از این به بعد همه چیز دوباره باید بره توی تالار بازارچه خود انجمن

5. کاربر سایت

نام:
    امیر
    بازارچه روش شناخته شده تر هست. الان یه انجمن تجاری مثل pt هم از همین مدل استفاده میکنه

6. کاربر سایت

نام:
    Salah
    سلام!

همه چیز تغییر ساختار انجمن یه قدم رو به جلو بود به جز این! بازار خیلی خوب بود و دقیقا همون جوری بود که باید می بود!

به هر حال آرزوی موفقیت داریم، خوبیه این انجمن اینه که همیشه کار آدم رو راه می اندازه، و همین کافیه!

پ.ن: تعداد ارسال هام هم تو حلقم! :D

false savior و IMANOKA این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

نام:
    Iman
    خوبی بازارچه اینه که مدیریت کردنش خیلی راحت تره...:D

آخرین ویرایش: ‏Mar 19, 2016
    Mativ این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

:smilingimp::smilingimp::smilingimp::smilingimp::smilingimp:

9. کاربر سایت

نام:
    منصور
    کسی کاری تو بازارسنتر نمیکرده حالا مدیریت نشه کرد همه بخش ها کاملا تفکیک شده بود میشد درخواست خرید و فروش داد جداگانه و حتی راحت کنسول خرید ولی اینجا فقط میشه بیشتر بازی خرید اونم بدون قابلیت up. بخش خرید و فروش کاملا ترکیبی هست همه با هم قاطی شده

آخرین ویرایش: ‏Mar 19, 2016
    vaan 2 این نوشته را Like کرده است.
  10. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    بخش بازیها تفکیک شده هست و بقیه لوازم مثل کنسول و ... توی تالار فروش آگهی میشه. سیستم کاری بهتر از بازارسنتر هست و مطمئن باشید تغییرات به نفع همه هست. قابلیت آپ کردن هم هست و حذف نشده

IMANOKA این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    یعقوب
    سلام چند وقت پیش یه بازی گذاشته بودم برای فروش الان چطوری محصولاتمو پیدا کنم ممنونمیشم راهنمایی کنید

12. کاربر سایت

نام:
    omid
    بخش بازارچه تو همه سایت ها فرمول بازار سنتر رو کم داشتن حالا این سایت هم به فرمول نسبتا ناکارامد دیگر سایتها رو آورده واقعا چرا؟

13. کاربر سایت

نام:
    Ahmad
    بنده هم با نظر false savior موافقم.انگیزه من برای اومدن تو سنتر،بازار سنتر بود و در واقع نقطه تمایز با بقیه سایتها بود.بسیار خوب طراحی شده بود و داشت عالی کار میکرد.من زیاد تو فرومها نمیومدم و نظری در مورد تغییرات اون ندادم.اما بازار سنتر حیف شد وامیدوارم حتی شده به صورت بخش جدایی از سایت به همون شکل قبل برگرده.قوانین اخیر هم عجیبه بعضیهاش.متوجه نمیشم چرا مکالمه از طریق پیام خصوصی(پیشنهاد خرید سابق)مشکل داره؟چه خریدار چه فروشنده حق دارن که نوع توافق و نحوه معامله رو بین خودشون تعیین کنن.(بند 8)
    به هر حال به همگی دست اندر کارای سایت خسته نباشید میگم و بابت این چند سال ممنونم ازشون.
    عید رو به همه دوستای سنتر و دست اندر کارای سایت تبریک میگم.

a.rajabi, Emperor visari و false savior این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    محمد امین
    من قبلا که بازارچه بود شاید بیش از 30 40 بار خرید کردم ولی از وقتی بازار سنتر شد یک بارم خرید نداشتم و اصلا هم سر نمیزدم چون فرمول خوبی برای من نداشت و مخصوص یک عده خاص بود که اکانت تهیه میکردن
    از وقتی هم بازارچه برداشته شد کلی از فروشندگان شروع به سوئ استفاده کردن و کلی از گیمرها ضرر کردن چون همه چیز انحصاری شده بود

در کل من از این قضیه خوشحالم و استقبال میکنم

HIGH VOLTAGE این نوشته را Like کرده است.
  15. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    درود. در مورد قوانین هیچکدام عجیب و غریب نیست و به گونه ای تنظیم شده تا بشه جلوه سوء استفاده های احتمالی را تا جای ممکن گرفت. سپاس

voldmort این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید