GamePad

گفتگو در 'سخت افزار و وسايل جانبي كنسول ها' ایجاد شده توسط ir7lv, ‏Nov 29, 2007.

1. کاربر سایت

دوستان میخوام یه دسته خوب بگیرم هم بازی های اندروید رو پشتیبانی کنه هم کامپیوتر
    جنس بدنه اش خوب باشه ویبره هم داشته باشه و گیره وصل کننده دسته به گوشی رو هم داشته باشه
    و اینکه قابلیت شارژ شدن و داشته باشه
    تو تحقیق های خودم دسته بلوتوثی شیائومی به نظرم خیلی خوب باشه ولی تنها مشکلش نداشتن گیره هست و احتمالا مصرف مداوم باتری(دقیق نمیدونم قابلیت شارژ شدن رو داره یا نه)
    ایا گیره به صورت جدا برای این دسته گیر میاد؟

کسی تا حالا با این دسته کار کرده
    پیشنهاد شما دوستان چیه

2. کاربر سایت

سوالتو تو تاپیک زیر بپرسی, بهتر جواب میگیری:

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

با این مشخصاتی که گفتی تا حالا گیم پدی ساخته نشده [X][X][X]:)

البته شوخی کردم, منظورم این بود که تو این بهشت برین پیدا نمیکنی.

Razer Serval همه ی چیزهایی که گفتی رو داره (گیره هم داره) ولی خب شارژ داخلی نداره و باتری AA میخوره و قیمتش نسبت به بقیه یه کم بالاست.

Sony DS4 هم فقط یه کم جنس بدنه جالب نیست و با تعدادی کمی از گوشیها هماهنگی نداره و گرنه بقیه ی مواردو داره. (گیره ی جداگونه شو تو بعضی مغازه ها دیدم)

Xiaomi رو دارم و شارژی نیست و باتری AA میخوره ولی نسبت به قیمتش خیلی خوبه. ولی متاسفانه تا حالا جایی ندیدم گیره شو داشته باشه.

آخرین ویرایش: ‏Jul 1, 2017
    mojtaba007 این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

شما که دسته شیائومی را دارید چند تا سوال دارم
    با دسته های گرون قیمتی که تو بازار هست چه فرقی داره
    تا حالا تو بازی های اندروید و لب تاب به مشکل خوردید
    شنیدم برای بازی pes 2017 خیلی قطع و وصل میشه ایا درسته این حرف؟
    مصرف استفاده باتریش چه طوریه
    چند وقت یک بار باتری عوض میکنید
    با این دسته میتونید ویندوز رو کنترل کنید مثلا کار موس رو بکنه یا باهاش موسیقی عوض کنید و غیره

4. کاربر سایت

البته شاید 3-4 ماه بیشتر نباشه که xiaomi دارم ولی تو این مدت, به مشکلی برنخوردم. شاید تنها فرقش با گرونترها این باشه که کمی فنرهاش شل تره ولی چیز خیلی مهمی نیست بنظرم. و البته یه نکته ی منفی دیگه هم نسبت به گرونترها اینه که با سیم وصل نمیشه. ولی با این قیمت بهترین انتخابه.

pes 2017 ندارم که باهاش امتحان کنم. چون تا حالا بطور مداوم و با باتری یکسان, باهاش کار نکردم, نمیتونم در مورد باتریش نظری بدم.

شما نرم افزار زیر رو میگیری که دسته xiaomi رو xinput support میکنه:

Releases · irungentoo/Xiaomi_gamepad · GitHub

بعد هم با نرم افزار زیر میتونی کلیدهاشو به هر چی میخوای عوض کنی برای ماوس و موسیقی و ...:

GitHub - AntiMicro/antimicro: Graphical program used to map keyboard buttons and mouse controls to a gamepad. Useful for playing games with no gamepad support

آخرین ویرایش: ‏Jul 1, 2017
  5. کاربر سایت

دوستان نظرتون درباره این دسته چیه
    - ظاهر زیبا و جذاب

- طراحی ارگونومیک

- گیره برای نگاه داری گوشی هوشمند یا تبلت

- سازگار با سیستم عامل iOS

- سازگار با گوشی های هوشمند، تبلت ها، کامپیوتر ها، لپ تاپ ها و حتی تلوزیون های هوشمند

- بلوتوث نسخه 4.0

- موتور های لرزاننده

- باتری قدرتمند قابل شارژ

همه خصوصیات خوب یک دسته رو داره هم بی سیمه هم بلوتوث نسخه 4 داره هم گیره گوشی داره هم موتور لرزاننده داره باتری قابل شارژ داره
    قیمتش هم 150 تومانه
    کسی با این دسته کار کرده

silent ops این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

نام:
    مسعود
    نسبت به امکاناتش و زیباییش قیمت مناسبی هم داره.
    من خودم از دسته X360 واسه پی سی استفاده می کنم و تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم همه ی بازی ها رو به صورت دیفالت ساپورت می کنه .اما اگه بخوام دسته جدیدی بگیرم مطمئنا استیم کنترلر هست.
    اما در مورد این دسته با توجه به نحوه ی چینش دکمه ها و شبیه بودنش به دسته ایکس باکس فکر کنم اینم همه ی بازی ها رو ساپورت کنه .
    کیفیت ساختش چطوره؟

7. کاربر سایت

مهم همون کیفیت ساختشه وگرنه همه نوع امکاناتی داره
    راستی اسم دسته
    دسته بازی NGDS gamepad Q1

آخرین ویرایش: ‏Jul 9, 2017
    masoud101 این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

من این دسته رو خریدم ولی مشکل دارم
    به سختی به لب تاب وصل میشه با اینکه بلوتوث لب تاب همیشه روشنه
    شماها چه کار میکنید
    این دکمه وسط دسته رو بیشتر بهم توضیح میدهید چه کارهایی میشه باهاش کرد
    اگه چند ثانیه دکمه رو نگه داریم برای چه کاریه و اگر سریع دکمه رو بزنیم برای چیه
    برای بازی فوتبال pes 2017 بنده این برنامه رو X360CE ریختم تو محیط بازی و تو این قسمت این مراحل و طی کردم
    ولی وارد بازی که میشم دکمه هاش کار نمیکنه با اینکه دکمه وسط دسته بازی رو شناخته
    باید حتما بزارم رو قسمت directinput تا دسته رو بشناسه ولی تو این قسمت دکمه ها رو نمیتونم تنظیم کنم
    و اینکه با اینکه بازی pes 2017 دسته های شوک دار رو ساپورت میکنه ولی تو بازی برام ویبره نداشت
    لطفا راهنماییم کنید
    این لینک دومی هم که بهم دادید و دانلود کردم ولی فایل نصبی توش ندیدم
    GitHub - AntiMicro/antimicro: Graphical program used to map keyboard buttons and mouse controls to a gamepad. Useful for playing games with no gamepad support
    باید چه طوری نصبش کرد؟
    لینک اولی هم که دادید دانلود کردم دو تا فایل نصبی داره راهنمای استفادشو بهم میگید

9. کاربر سایت

دکمه ی وسط گیم پد برای همون اتصال بلوتوث هستش که بعد از pair شدن, همیشه روشن می مونه. اگه نمیتونی pair کنی, یه دانگل بلوتوث جدا بخر وصل کن به لپتاپ.

pes 2017 هم قبلا گفتم. این بازی رو ندارم که بخوام جوابتو بدم.

کار با برنامه ی x360c هم بلد نیستم!

برای برنامه ی ANTIMACRO از قسمت پایین که نوشته controller mapping انتخاب میکنی, دونه دونه دکمه ها رو میشناسونی بهش و بعد save میکنی.
    حالا تو صفحه ی اصلی, کلید کیبورد برای هر بازی رو جایگزین میکنی. (این روش برای directinput)

لینک اولی هم, باید مورد Xiaomi_gamepad_to_X360.zip رو دانلود کنی و extract کنی. بعد از فولدر scp فایل ScpDriver.exe رو اجرا میکنی تا درایورش نصب بشه. در انتها هم mi.exe رو اجرا میکنی. (این روش برای xinput)

10. کاربر سایت

نام:
    Iman
    دسته xiaomi رو گرفتم به نظرم چیز خوبیه نسبت به قیمتش یه برنامه هم داره که xinput میکنه البته بازم با fifa یا watch dogs مشکل داشت شاید در اینده درست شد،البته فراموش نکنیم این دسته در اصل برای موبایله

silent ops و Democracy این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

سلام
    دوستان میشه یه دسته معرفی کنید برای pc که بشه تمام بازیها رو بدون محدودیت اجرا کرد..موس کیبورد شبیه سازی کنه تو کنترل بازی..نظر شما درباره دسته ..لاجیتک F 710 چیه.?
    Gamepad-Logitech-Wireless-F710d1029f.jpg

12. کاربر سایت

نگفتی که تا چقدر میخوای هزینه کنی!

.لاجیتک F 710 خیلی قدیمیه و من اصلا توصیه نمی کنم. با حدود 200 تومن میتونی دسته ی Xbox One S رو بخری.

13. کاربر سایت

.
    خودم خیلی تخصصی تو با زیهای pc ندارم تازه میخام شروع کنم با موس کیبورد دستم راحت نیست..نزدیک همون قیمت برام کارایش مهم رو همه بازیها جواب بده.
    پس دستگیره xbox one بهتر..

14. کاربر سایت

آره. تقریبا تو تمام بازیهای 10 سال اخیر جواب میده. (ویندوز 10)

Xbox One S

برای اتصال بی سیمش هم یا باید دانگل 25 دلاریشو جدا بخری یا با بلوتوث هم میتونی وصل کنی.
    اتصال با سیم هم همین سیم های شارژ موبایل بهش میخوره.

15. کاربر سایت

خیلی ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

این صفحه را به اشتراک بگذارید