GamePad

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوستان یه بلوتوث گرفتم واسه متصل کردن دسته ps3 به pc قبلا با برنامه motioninJoy v0.7.1001 که اخرین نسخه برنامه هست دسته رو باسیم به کامپیوتر وصل میکردم ولی الان با بلوتوث هرکاری میکنم دسته بیسیم وصل نمیشه علت چیه بنظر شما؟ بلوتوث نمیخونه با دسته یا اشکال از برنامه هست؟ نظرات رو که خوندم همه میگن بلوتوث 5تومنی اینکارو انجام میده منم یدونه خریدم 9تومن که تورم قیمتشو دوبل کرده حالا چگونه میتوانیم با این بلوتوث دسته رو بیسیم به کامپیوتر وصل نماییم یه عکس از بلوتوث میزارم ببینید
View attachment 68796

باید از این نرم افزار بهمراه همون motionjoy استفاده کنی:

Better DS3 | An offline alternative MotioninJoy driver configuration tool.

Salvatoreh

کاربر سایت
Jun 12, 2012
29
باید از این نرم افزار بهمراه همون motionjoy استفاده کنی:

Better DS3 | An offline alternative MotioninJoy driver configuration tool.
سلام از اینم قبلا استفاده کرده بودم بازم نصب کردم و با برنامه motionjoy اجرا کردم وقتی درایورهای بلوتوث و دسته رو که انلاین نصب میکنم به سربرگ bluetoothPair که میرم واسه اتصال بیسیم اصلا متصل نمیشه و زمانی که دسته باسیم متصله بلوتوث هم در برنامه شناسایی میشه و اگه گزینه اتصال با بلوتوث رو بزنم و کابل رو جدا کنم باز بلوتوث شناسایی نمیشه و برنامه هنگ میکنه اگه راهی بلدی که بتونم بیسیم متصل کنم لطف کن و بگو شایدم من اشتباه انجامش میدم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام از اینم قبلا استفاده کرده بودم بازم نصب کردم و با برنامه motionjoy اجرا کردم وقتی درایورهای بلوتوث و دسته رو که انلاین نصب میکنم به سربرگ bluetoothPair که میرم واسه اتصال بیسیم اصلا متصل نمیشه و زمانی که دسته باسیم متصله بلوتوث هم در برنامه شناسایی میشه و اگه گزینه اتصال با بلوتوث رو بزنم و کابل رو جدا کنم باز بلوتوث شناسایی نمیشه و برنامه هنگ میکنه اگه راهی بلدی که بتونم بیسیم متصل کنم لطف کن و بگو شایدم من اشتباه انجامش میدم

من خودم DS3 ندارم برای همین نمیتونم دقیق راهنماییت کنم. ولی DS4 دارم و براحتی با برنامه ی inputmapper با بلوتوث متصل میشه.

برنامه ی ScpToolkits رو هم امتحان کن. تو لینک زیر لینک دانلود و برنامه های پیشنیاز و راهنمای نصب رو کامل نوشته:

GitHub - nefarius/ScpToolkit: Windows Driver and XInput Wrapper for Sony DualShock 3/4 Controllers

• Like
Reactions: arya2121

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان یه بلوتوث گرفتم واسه متصل کردن دسته ps3 به pc قبلا با برنامه motioninJoy v0.7.1001 که اخرین نسخه برنامه هست دسته رو باسیم به کامپیوتر وصل میکردم ولی الان با بلوتوث هرکاری میکنم دسته بیسیم وصل نمیشه علت چیه بنظر شما؟ بلوتوث نمیخونه با دسته یا اشکال از برنامه هست؟ نظرات رو که خوندم همه میگن بلوتوث 5تومنی اینکارو انجام میده منم یدونه خریدم 9تومن که تورم قیمتشو دوبل کرده حالا چگونه میتوانیم با این بلوتوث دسته رو بیسیم به کامپیوتر وصل نماییم یه عکس از بلوتوث میزارم ببینید
View attachment 68796

به جای این نرم افزار از ScpDriver استفاده کنید

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
من خودم DS3 ندارم برای همین نمیتونم دقیق راهنماییت کنم. ولی DS4 دارم و براحتی با برنامه ی inputmapper با بلوتوث متصل میشه.

برنامه ی ScpToolkits رو هم امتحان کن. تو لینک زیر لینک دانلود و برنامه های پیشنیاز و راهنمای نصب رو کامل نوشته:

GitHub - nefarius/ScpToolkit: Windows Driver and XInput Wrapper for Sony DualShock 3/4 Controllers

دوست عزیز این برنامه inputmapper در ویندوز 7 هم کار میکنه ؟؟ یا خیر ؟ ( اصلا در ویندوز 7 این امکان وجود داره که DS4 رو به صورت وایرلس به PC بدون دانگل وصل کرد یا خیر ؟؟ )

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دوست عزیز این برنامه inputmapper در ویندوز 7 هم کار میکنه ؟؟ یا خیر ؟ ( اصلا در ویندوز 7 این امکان وجود داره که DS4 رو به صورت وایرلس به PC بدون دانگل وصل کرد یا خیر ؟؟ )

راستش من خودم وین 10 دارم برای همین مطمئن نیستم که آیا در وین 7 هم کار می کنه یا نه. ولی تصور میکنم رو وین 7 هم کار کنه.

Salvatoreh

کاربر سایت
Jun 12, 2012
29
بهترین گزینه برای اتصال دسته Ps3 به کامپیوتر فقط Dsp Toolkit هست...موشن جوی جالب نیست بگیر نگیر داشت برا من

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
دوست عزیز این برنامه رو ویندوز 10 کار میکنه بصورت بیسیم؟ هیج جا پیداش نکردم لطفا لینکشو بزار دانلود کنم یا یجا اپلود کن لینک بده

Salvatoreh

کاربر سایت
Jun 12, 2012
29
بله،بنده هم با ویندور 10 از این برنامه استفاده میکنم
لینک دانلود:
Release ScpToolkit v1.6.238.16010 · nefarius/ScpToolkit · GitHub
اگه از تنظیم دسته با بلوتوث سردرنیاوردی P.M بده ;)
سلام بعد از نصب برنامه و متصل کردن دانگل بلوتوث و نصب درایور بلوتوث توسط برنامه وقتی که دکمه دسته ps3 رو میزنم بعضی موقعها وصل میشه و گاهی اوقات وصل نمیشه علت چیه؟ وقتی هم که دسته بصورت بیسیم وصل میشه در تنظیمات دسته هر دکمه ای رو که میزنم کار میکنه وسالمه ولی میرم تو بازی دکمه های R2 و L2 کار نمیکنه تو چنتا بازی دیگه هم امتحان کردم دوتا دکمه دسته که گفتم کار نمیکنه ، واسه شما هم اینجوریه یا باید کاری بکنم که دسته درست کار کنه؟

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
310
سلام بعد از نصب برنامه و متصل کردن دانگل بلوتوث و نصب درایور بلوتوث توسط برنامه وقتی که دکمه دسته ps3 رو میزنم بعضی موقعها وصل میشه و گاهی اوقات وصل نمیشه علت چیه؟ وقتی هم که دسته بصورت بیسیم وصل میشه در تنظیمات دسته هر دکمه ای رو که میزنم کار میکنه وسالمه ولی میرم تو بازی دکمه های R2 و L2 کار نمیکنه تو چنتا بازی دیگه هم امتحان کردم دوتا دکمه دسته که گفتم کار نمیکنه ، واسه شما هم اینجوریه یا باید کاری بکنم که دسته درست کار کنه؟
از بابت کارنکردن L2 و R2 چون بنده با چنین مشکلی روبرو نشدم نمیتونم کمکی کنم
ولی از بابت اینکه گاهی وقتها دسته رو میشناسه گاهی وقتها خیر،این کارو انجام بده:
setting>update and security>recovery>restart now>troubleshoot>advanced option>startup setting>restart>7 disable driver singnayure enforcement
بعد که سیستم اومد بالا از طریق DSP Toolkit درایور بلوتوث رو دوباره نصب کن،احتمالا درست میشه.

• Like
Reactions: Salvatoreh

hu016865

کاربر سایت
Aug 27, 2009
24
من جدیدا یه لپتاپ msi ge62 گرفتم.یه سری بازی pes 2017 هم خریدم.
الان میخوام برای لپتاپ یه دسته بازی بخرم.
ولی چون هیچ تجربه ای ندارم نمیدونم اصلا چی باید بخرم.
دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.

فرستاده شده از HTC One_M8ِ من با Tapatalk

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
310
من جدیدا یه لپتاپ msi ge62 گرفتم.یه سری بازی pes 2017 هم خریدم.
الان میخوام برای لپتاپ یه دسته بازی بخرم.
ولی چون هیچ تجربه ای ندارم نمیدونم اصلا چی باید بخرم.
دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم.

فرستاده شده از HTC One_M8ِ من با Tapatalk
گیم پد شیائومی رو بخر پشیمون نمیشی حدود 90ت باید قیمتش باشه
خیلی از Ds3 وX360 بهتره

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر