GamePad

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
رفقا من سالهاست دارم فیفا رو با کیبورد بازی میکنم حالا دسته xbox 360 گرفتم ولی نمیتونم خوب با دسته بازی کنم روی کنترل بازیکنها مسلط نیستم با کیبورد میتونستم سریع جهت بازیکن رو تغییر بدم ولی حالا این انالوگ تا اینور اونور شه توپ از دست رفته

لطفا یک دسته خوب فقط برای فیفا معرفی کنید قیمت هم مهم نیست
من فکر میکنم اگر d pad بالا باشه واسم بهتره

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
رفقا من سالهاست دارم فیفا رو با کیبورد بازی میکنم حالا دسته xbox 360 گرفتم ولی نمیتونم خوب با دسته بازی کنم روی کنترل بازیکنها مسلط نیستم با کیبورد میتونستم سریع جهت بازیکن رو تغییر بدم ولی حالا این انالوگ تا اینور اونور شه توپ از دست رفته

لطفا یک دسته خوب فقط برای فیفا معرفی کنید قیمت هم مهم نیست
من فکر میکنم اگر d pad بالا باشه واسم بهتره

Sony DS4

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
خب من الان چیکار کنم
پس بدم یا برم دانگل بخرم؟
صد تومن خریدم البته در پیشنهاد ویژه یعنی بیست تومن تخفیف خورده بود
خدا داده دانگل
من جدا اکبند خریدم 45 خیلی وقت پیش
توی جانبی فروش ها هست
دسته رو با قیمت خوبی خریدید
دانگل حتما پیشنهاد میدم

kurosh8030

کاربر سایت
Jan 18, 2016
94
سلام دوستان
کسی f310 داشته ؟ چطوره ؟
به نرمیه دسته ایکس باکس وان هست ؟
ممنون

نه تا صد سال سياه.
فعلا با كيفيت ترين و سازگارترين گيم پد كه به طور رسمي از طرف ماكروسافت پشتيباني ميشه مال one و 360 هست.
كه بهتره مال one رو بخري چون بهتره از همه لحاظ.
دسته ps4 و ps3 هم هست منتها اونا با شبيه ساز كار ميكنن و بطور رسمي رو ويندوز ساپورت نميشن و شبيه سازشون بعضا دچار مشكلاتي ميشه با بعضي بازيها و مثلا شبيه ساز مال ps4 با دانگل بلوتوث درست كار نميكنه و دسته من دائما لگ داره بي سيم.براي همين رفتم يه دسته one خريدم و خيال خودم رو راحت كردم.احتياج به نسب هيچ نرم افزاري هم براي دسته one رو ويندوز10 نيست و خود ويندوز در اغوش ميگيريتش:D.

• Like
Reactions: mojy56

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
سلام .من میخوام با کیبورد بازی کنم ولی وقتی کیبورد رو به ps3 وصل میکنم فقط از تو منوی اصلی کار میکنه و وقتی میرم داخل بازی کیبورد غیر فعال میشه. کسی نمیدونه چجوریه میشه با کیبورد بازی کرد؟

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
بچه ها کسی جایی را سراغ نداره که بتونم ریسیور دسته اکس باکس 1 برای پی سی را بخرم؟ :-/
اگه جایی با قیمت مناسب سراغ دارید، خواهشا تو پروفایل بهم بگید :(
یه جا پیدا کردم، گذاشته بود 160 تومن!! ( آخه یه محصول 25$ را 160 تومن بفروشی :| انصاف کجاست آخه )

• Like
Reactions: raya2

MOHAMMAD1REZA

کاربر سایت
Oct 9, 2016
4
نام
محمدرضا نورمحمدی
من یه دسته با دوام می خوام.دیگه از این که چند ماه یه بار دسته عوض کنم خسته شدم.هیچ ضربه یا خشی هم نمی خورن حتی سیم هاشون هم مثل روز اوله ولی نمی دونم چرا بعد یه مدت PC اونا رو شناسایی نمی کنه.دسته ای که این جوری نباشه و خیلی هم گرون نباشه سراغ ندارین؟لازم نیست حرفه ای باشه من زیاد بازی نمی کنم فقط شوک داشته باشه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من یه دسته با دوام می خوام.دیگه از این که چند ماه یه بار دسته عوض کنم خسته شدم.هیچ ضربه یا خشی هم نمی خورن حتی سیم هاشون هم مثل روز اوله ولی نمی دونم چرا بعد یه مدت PC اونا رو شناسایی نمی کنه.دسته ای که این جوری نباشه و خیلی هم گرون نباشه سراغ ندارین؟لازم نیست حرفه ای باشه من زیاد بازی نمی کنم فقط شوک داشته باشه
کنترلر XBOX 360
کنترلر XBOX ONE
کنترلر PS4

MOHAMMAD1REZA

کاربر سایت
Oct 9, 2016
4
نام
محمدرضا نورمحمدی
کنترلر XBOX 360
کنترلر XBOX ONE
کنترلر PS4
من گشتم سه تا دسته خوب پیدا کردم.یکی F710 یکی XBOX 360 بی سیم یکی هم Xbox One Special EditionMidnight Forces Wireless که تو سایت XBOX پیداش کردم.برای F710 ارزون ترین قیمت 128 هزار پیدا کردم و برای XBOX 360 هم 125 هزار اون آخری هم پیدا نکردم.به نظرتون از بین F710 و XBOX 360 کدومشون بهترن؟تفاوتشون هم فقط چند هزاره مهم نیست.اون آخری هم اگه کسی فهمید اینجا چند میدن بگه لطفا

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
من گشتم سه تا دسته خوب پیدا کردم.یکی F710 یکی XBOX 360 بی سیم یکی هم Xbox One Special EditionMidnight Forces Wireless که تو سایت XBOX پیداش کردم.برای F710 ارزون ترین قیمت 128 هزار پیدا کردم و برای XBOX 360 هم 125 هزار اون آخری هم پیدا نکردم.به نظرتون از بین F710 و XBOX 360 کدومشون بهترن؟تفاوتشون هم فقط چند هزاره مهم نیست.اون آخری هم اگه کسی فهمید اینجا چند میدن بگه لطفا
XBOX 360 بهتر هست شک نکنید. فقط حتما باید با گیرنده مخصوص باشه و بدون رسیور کار نمیکنه

MOHAMMAD1REZA

کاربر سایت
Oct 9, 2016
4
نام
محمدرضا نورمحمدی
XBOX 360 بهتر هست شک نکنید. فقط حتما باید با گیرنده مخصوص باشه و بدون رسیور کار نمیکنه
یه سوال داشتم.چطور باید شارژش کنم؟یه جا نوشته باتری AA یا باتری لیتیوم شارژی.من که حوصله ندارم هی باتری عوض کنم اون لیتیوم شارژی اگه دسته رو بخرم همراهش هست؟راستی این رسیور چیه که اگه با دسته بخری قیمت دسته 30 هزار بیشتر میشه جدا هم 50/60 هزار می فروشن؟این طوری که هزینه میره بالا

آخرین ویرایش:

Salvatoreh

کاربر سایت
Jun 12, 2012
29
سلام من سالهاست از دسته ps3 روی pc استفاده میکنم البته با سیم چون یکسره دسته به usb وصله و ممکنه باتری خراب بشه میخام با دانگل بلوتوث دسته رو بیسیم به کامپیوتر وصل کنم چون دانگل بلوتوث نسخه های مختلفی داره که از بلوتوث 1 تا 4 موجوده لطفا اونایی که از دانگل واسه متصل کردن استفاده میکنن بگن کدوم مدل و چه نسخه بلوتوث با دسته ps3 سازگاره و احتمال نویز یا قطعی کمتری داره بگید تا منم بخرم باتشکر

Salvatoreh

کاربر سایت
Jun 12, 2012
29
دوستان یه بلوتوث گرفتم واسه متصل کردن دسته ps3 به pc قبلا با برنامه motioninJoy v0.7.1001 که اخرین نسخه برنامه هست دسته رو باسیم به کامپیوتر وصل میکردم ولی الان با بلوتوث هرکاری میکنم دسته بیسیم وصل نمیشه علت چیه بنظر شما؟ بلوتوث نمیخونه با دسته یا اشکال از برنامه هست؟ نظرات رو که خوندم همه میگن بلوتوث 5تومنی اینکارو انجام میده منم یدونه خریدم 9تومن که تورم قیمتشو دوبل کرده حالا چگونه میتوانیم با این بلوتوث دسته رو بیسیم به کامپیوتر وصل نماییم یه عکس از بلوتوث میزارم ببینید
IMG_20161124_190014.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر