GamePad

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
الان Pad 360 چنده ؟ بعد این USB هست که میشه وصلش کرد یا تبدیل داره چجوریه ؟
من هم همين سوالو اگه من يك دسته 360 سيم دار بخرم براي وصل كردن به كامپيوتر چه چيز لازم دارم ؟
در ضمن درايو هم ميخواد از كجا دانلود كنم با بازيها سازگاري داره؟

افلاطون

کاربر سایت
Jun 20, 2007
138
نام
soroush
با تمام بازی ها ساز گاره در همان بسته سی دی وجود داره که باید روی کاپیوتر نصب کنید. اگر سیمی باشه که سرش یو اس بی داره و اصلا احتیاجی نیست برای تبدیل کلا مشکلی نداره شما بخرید راحت بازی کنید حالشو ببرید

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
با تمام بازی ها ساز گاره در همان بسته سی دی وجود داره که باید روی کاپیوتر نصب کنید. اگر سیمی باشه که سرش یو اس بی داره و اصلا احتیاجی نیست برای تبدیل کلا مشکلی نداره شما بخرید راحت بازی کنید حالشو ببرید
ببخشيد پك خاصي براي PC وجود داره؟ اگه عكسي از پكش داريد بذاريد

CaptainMitchell

کاربر سایت
Jun 25, 2008
4
Game Pad های مختلفی برای PC وجود داره , ولی میتونید دسته ی X360 و یا PS3 هم به PC وصل کنید که مطمئنا لذت زیادی به همراه خواهد داشت , شرکت فراسو هم چند Game Pad برای PC طراحی کرده که دقیقا همانند Game Pad های X360 است ,
اگر اطلاعاتی در این مورد خواستید به من اطلاع بدید تا در همین تاپیک مشخصات این گیم پد رو بنویسم.

این گیم پد زیر هم گزینه ی خیلی خوبیه با اینکه قدیمی شده یکم :
eDimensional EDI-115 WireLess Gyroscopic Rumbie PC Game Pad
قیمتشم بین 40 تا 50 هزار تومنه.

Dark Wilson

کاربر سایت
Jun 24, 2008
4
الان Pad 360 چنده ؟ بعد این USB هست که میشه وصلش کرد یا تبدیل داره چجوریه ؟

قیمت دسته بدون سیم X360 برای PC که تحت پکی به نام X360 Controller For Windows ارائه میشه برابر با 85 هزار تومنه.
که در این پک علاوه بر خود دسته یک ریسیور وایرلس نیز برای ارتباط PC و دسته وجود دارد.
ساپورت بی نظیر بازیهایی نظیر Gears of War for Windows و Guitar Hero III باعث شده تا این دسته به بهترین انتخاب ممکن برای PC باز ها مبدل بشه.

شرکت فراسو هم چند Game Pad برای PC طراحی کرده که دقیقا همانند Game Pad های X360 است ,

دسته هایی رو هم که اشکان عزیز بهشون اشاره کرد واقعا تو رنج قیمت خودشون بی نظیر اند که شامل دو مدل FGP 660 که سیم دار هست و FGP 666 کهبدون سیمه عرضه میشه. تصویر این دو رو در زیر ببینید (قیمت به ترتیب 14 و 21 هزار تومن )

fgp660-larg.gif

fgp666-larg.gif

spy

کاربر سایت
Feb 22, 2007
155
قیمت دسته بدون سیم X360 برای PC که تحت پکی به نام X360 Controller For Windows ارائه میشه برابر با 85 هزار تومنه.
که در این پک علاوه بر خود دسته یک ریسیور وایرلس نیز برای ارتباط PC و دسته وجود دارد.
ساپورت بی نظیر بازیهایی نظیر Gears of War for Windows و Guitar Hero III باعث شده تا این دسته به بهترین انتخاب ممکن برای PC باز ها مبدل بشه.

دسته هایی رو هم که اشکان عزیز بهشون اشاره کرد واقعا تو رنج قیمت خودشون بی نظیر اند که شامل دو مدل FGP 660 که سیم دار هست و FGP 666 کهبدون سیمه عرضه میشه. تصویر این دو رو در زیر ببینید (قیمت به ترتیب 14 و 21 هزار تومن )

fgp660-larg.gif

fgp666-larg.gif
ببشخيد شما قيمت دسته ي 360 براي ويندوز كه سييم دار باشه رو نميدونيد؟

افلاطون

کاربر سایت
Jun 20, 2007
138
نام
soroush
البته این مدل فراسو یه اشکال عمده داره و اونم اینه که با بعضی بازیهای جدید ساگاری نداره! در ضمن یه دسته لاجیتک هست عین خود دسته 360 اما دوتا مشکل داره: دسته کمی کوچک شدند - قیمت بالا
اما از فن درجه یکی که روش نصبه و باعث میشه دستتون عرق نکنه نمی شه گذشت.

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
حدود 45 الی 50 هزار تومنه ولی الان تا اونجایی که من اطلاع دارم تو ایران کمه یا بهتره بگم نیست.

بالاخره چی شد ؟ مگه نمیگین همون دسته ای که به X360 وصل میشه به PC هم میشه پس این یکی چیه ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر