سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,601
نام
Sepehr
این اون شخصیت منفیه که باید تو سریال میبود. نه د تا جاستین بیبر که ازشون متنفر بشیم.

فصل هفت یکی از بهترین فصل های این سریاله.

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
اوه اوه دیگه فصل 7 خودشو نشون داد اون جنگ یورون اینا دیگه گفتم کار تیون تمومه ولی خوب برخورد کرد منظورم منطقیه مثلا به فرض اگه جان اسنو بود (البته دوسش می داریم زیاد)که شخصیت احساسی داره که گاهی منطق هم توش بروز میکنه
احتمال زیاد فرار نمی کرد و می رفت واسه نجات خواهرش و هم خودش و هم خواهره به فنا می رفتن . سانسا هم یه چیزایی یاد گرفته می دونه ضعف استارک ها احساسی بودنشونه وسعی میکنه منطقی برخورد کنه ، این خوبه .بیلیش هم که پرسه زنان معلوم نیست چه نقشه شومی تو سرشه . البته هیچوقت نمیشه بهش اعتماد کرد اما به نظرم اون حرکت جان هم اشتباه بود که گردنشو تا حد خفه شدن فشرد - این دنریس هم که فصل به فصل حال بهم زن تر تنها عاملی که سکانس های دنریس قابل تحمل شده وجود تیریون عزیزه - این جورا هم که عاشق ناکام اما بیچاره چه زجری میکشه امیدواریم در پناه حق سم خوبش کنه :-s

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من یه تئوری دارم :D
اگه آریا بره وینترفل و باز تصمیمش عوض نشه، احتمالش هست پیتر بیلیش رو بکشه و بعد صورتشو بر داره :| نمیدونیم the faceless men چجوری ماسک درست میکنن ولی میدونیم که وقتی یه نفر دیگه میشن :| میتونن بی نقص شبیه اون حرف بزنن و ....
اگه اریا این کارو کنه، همزمان هم از شر بیلیش خلاص میشن و هم اینکه پشتیبانی vale رو از دست نمیدن...
البته بیشتر ارزوی شخصیم هست تا تئوری :D :D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,790
نام
حامد
اگه آریا بره وینترفل و باز تصمیمش عوض نشه، احتمالش هست پیتر بیلیش رو بکشه و بعد صورتشو بر داره :| نمیدونیم the faceless men چجوری ماسک درست میکنن ولی میدونیم که وقتی یه نفر دیگه میشن :| میتونن بی نقص شبیه اون حرف بزنن و ....
اگه اریا این کارو کنه، همزمان هم از شر بیلیش خلاص میشن و هم اینکه پشتیبانی vale رو از دست نمیدن...
به نظر من اونجا که اریا با گرگش دیدار داشت و گرگش اونو نشناخت نظرش عوض میشه و برمیگرده همون جنوب
اونجا که گفت its not you منظورش این بود که "تقصیر تو نیست" که منو نشناختی (من برداشتم اینطوری بود)

• Like
Reactions: pbgame and trainer

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
الان دیدم. اعصابم بهم ریخت. با این جنگ اخر اوضاع رو با 5 قسمت دیگه چطوری میخوان جمع کنن. جنگ شمال هست. جنگ خود وستروس هم هست
دو قسمت آخر فک کنم ۷۰ و ۸۰ دقیقه هستند.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like
Reactions: Kirk-Hammedd

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
دو قسمت آخر فک کنم ۷۰ و ۸۰ دقیقه هستند.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
قسمت1: 59 دقیقه.
قسمت 2: 59 دقیقه.
قسمت3: 63 دقیقه.
قسمت 4: 50 دقیقه.
قسمت 5: 59 دقیقه.
قسمت6: 71 دقیقه.
قسمت 7: 81 دقیقه.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اوه اوه دیگه فصل 7 خودشو نشون داد اون جنگ یورون اینا دیگه گفتم کار تیون تمومه ولی خوب برخورد کرد منظورم منطقیه مثلا به فرض اگه جان اسنو بود (البته دوسش می داریم زیاد)که شخصیت احساسی داره که گاهی منطق هم توش بروز میکنه
احتمال زیاد فرار نمی کرد و می رفت واسه نجات خواهرش و هم خودش و هم خواهره به فنا می رفتن . سانسا هم یه چیزایی یاد گرفته می دونه ضعف استارک ها احساسی بودنشونه وسعی میکنه منطقی برخورد کنه ، این خوبه .بیلیش هم که پرسه زنان معلوم نیست چه نقشه شومی تو سرشه . البته هیچوقت نمیشه بهش اعتماد کرد اما به نظرم اون حرکت جان هم اشتباه بود که گردنشو تا حد خفه شدن فشرد - این دنریس هم که فصل به فصل حال بهم زن تر تنها عاملی که سکانس های دنریس قابل تحمل شده وجود تیریون عزیزه - این جورا هم که عاشق ناکام اما بیچاره چه زجری میکشه امیدواریم در پناه حق سم خوبش کنه :-s

دشمنی ملت رو با دنریس نمیفهمم ! این قسمت اتفاقا حضور بشدت فوق العاده ای داشت از دیالوگ هاش با واریس گرفته تا تقابلش با زن قرمز پوش... نمیدونم دقیقا چیش حال بهم زن هست !

این قضیه اریا باید هر چی زودتر جمع و جور بشه چون واقعا بشدت حال بهم زن شده قدرتهای نامحدودی که بدست اورده

• Like
Reactions: pbgame

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
663
نام
امیرحسین
دشمنی ملت رو با دنریس نمیفهمم ! این قسمت اتفاقا حضور بشدت فوق العاده ای داشت از دیالوگ هاش با واریس گرفته تا تقابلش با زن قرمز پوش... نمیدونم دقیقا چیش حال بهم زن هست !
این که هیچ حرکت خفنی نزده (بجز در اوردن لباسش:D) ولی هی چپ و راست به قدرتش اضافه میشه. خیلی هم مغرور و رو اعصابه، هروقت حرف میزنه من ملکه ی بر حقم و ال و بل، حال آدم بهم میخوره.
یکی مثل تایوین لنستر با اینکه شخصیت منفی ای بود، انقد با ابهت و سیاستمدار قدرتمندی بود که خیلیا دوسش داشتن. اون جمله ی معروفشم که به جافری گفت ولی دقیقا آدمو یاد دنریس مینداخت شاهکاره:D
Any man who must say, "I am the king" is no true king

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
بازیگرش حال به هم زنه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
این دیالوگای دنریس که من ملکم و من حاکم حقیقی ۷ پادشاهیم و ... دیگه خیلی چرت و خسته کننده شده!
طرف مفتی ارتش و متحد پیدا کرد اون سر دنیا با یه مشت برده جنگید فکر کرد خبریه خیلی چسبید یورون زد سرویس کرد متحداشو:Dیکم بفهمه اینجا قضیه فرق داره

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خوبی و ویژگی اصلی این سریال غافلگیرکننده بودن وقایعشه که ادمو میخکوب میکنه قسمت اول خبری نبود ولی قسمت دوم نشون داد که کم کم سریال داره فرم اصلی خودشو پیدا میکنه هرچند انتظارم بیشتر از این حرفهاست......اون سکانس پوست کندن جوراه مورمونت هم بدجور دل ادم رو بهم میزنه :-&:D رسما سم تارلی داشت پوستشو میکند:D

• Like
Reactions: pbgame

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
فک کنم دلیل نفرتون از دنریس بخاطر کلارک و رفتار متفاوتش تو زندگی واقعیه که زمین تا اسمون با دنیریس فرق میکنه
و یه پیش زمینه ای منفی تو ذهنتون ایجاد کرده وگرنه دنریس روح سریاله و اصلا نمیشه دوسش نداشت!
چطور می‌شه دنریسی که روی easy mode تمام پله‌های ترقی رو یکی بعد از دیگری طی می‌کنه اونم توی سریالی که همه توش به نحوی به‌فنا می‌رن رو روح GOT دونست؟! می‌شه دنریس رو دوست نداشت و این موضوع نیاز به هیچ پیش‌زمینه‌ای هم نداره!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر