سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من که اینطوری فکر میکنم
جدا از شکاف میون جان و سانسا در جنوب هم بین سرسی و جیمی اختلاف شدیدی رخ داده !
جیمی یکبار برای نجات مردم + انگیزه های شخصی و خاندانی پادشاه رو کشت و اینبار هم ممکن هست خودش بیاد سمت دنریس و از ویرانی های بیشتر جلوگیری کنه. در واقع ملکه فعلی سرسی رو بکشه و دنریس رو به همسری خودش در بیاره

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
e9fz_game_of_thrones_s07e01_web-dl_1080p_6ch_(dibamovie).gif

از اون نگاهایی که حواسش نیست
:D:D:-"

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
چیزی که واقعا متوجهش نمیشم اینه که چرا ننه اژدها تمام 7 اقلیم رو حق خودش می دونه مگه تارگریان ها چه فرقی با بقیه داشتند اونا هم همشون یه مشت حروم ... بودند که از رابطه خواهر و برادری به وجود اومده بودند و از توشون یه سری مثل مد کینگ بیرون اومدند که زنده و مرده رو تو آتش سوزوند ولی نکته جالب اینه کارگردان جوری ننه اژدها رو نشون میده انگار ایشون منجی دنیاست و فقط اینه که خون پادشاهی تو وجودش زنده است هر موقع صحنه ای ازش نشون داده میشه با آهنگ حماسی همراه هست نحوه قدرت گیریش هم که رسما مضخرف ترین قسمت های سریال و کتاب بود
در ضمن تریون هم از موقعی که رفته سمت ننه اژدها تبدیل به یه شخصیت فرعی مضخرف شده (تریون فصل 1 تا 4 رو با تریون فصل 5 تا 7 مقایسه کنید متوجه حرفم میشید)

چون تهیه کننده ها D&D بار ها خودشون گفتند که شخصیت محبوبشون دنریس هست و کلا علاقه خاصی بهش دارن

• Like
Reactions: Pyramid Head

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
حیفم اومد تو شک و تردید بمونی.
جورج آر آر مارتین هیچ وقت سناریوهای محتمل رو دنبال نمیکنه.
در واقع دنریس در این فصل شبیه پدرش پادشاه دیوونه میشه و خاندان بزرگی رو که باهاش پیمان نمیبندن رو به آتیش میکشه. این فصل فصل تغییر شخصیت مهربون دنریس هست. به اسپویل های قبلی مراجعه شود. روندی داستان این فصل 8 ماه پیش توسط دوستان بنده از اتاق جورج ار ار مارتین به بیرون درز پیدا کرد.

.
خود امیلیا کلارک توی آخرین مصاحبه‌اش گفته یک تغییر هویت اساسی توی این فصل روی شخصیت دنیریس اعمال کردن. دوستات تو اتاق خواب جورج ار ار مارتین هم نفوذ دارن ؟ :))

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
من که اینطوری فکر میکنم
جیمی یکبار برای نجات مردم + انگیزه های شخصی و خاندانی پادشاه رو کشت و اینبار هم ممکن هست خودش بیاد سمت دنریس و از ویرانی های بیشتر جلوگیری کنه. در واقع ملکه فعلی سرسی رو بکشه و دنریس رو به همسری خودش در بیاره
دنریس با کسی که گلوی پدرش رو بریده ازدواج نمیکنه!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
من که اینطوری فکر میکنم

دنریس به همسری جیمی لنیستر ؟ خیلی بعیده
احتمالا دنریس زمانی که بفهمه جان اسنو در حقیقت تارگارین هست و خون برادرش ریگار تو رگاش جریان داره کنار میکشه و قدرت رو به جان میده تا نسل تارگارین ها ادامه پیدا کنه

میشه بگید daario naharis کجا رفته؟ اصلا یادم نست

داریو در میرین کنار خلیج برده دار ها باقی موند تا دوباره جریان درست نکنن !

من نگران سر جورام
عاقبتش چی میشه بنظرتون
سیتادل بود این قسمت

Sent from my iPhone using Tapatalk

به احتمال خیلی قوی حالا که نویسنده ها زحمت کشیدن سر جوراه رو تا اولدتان بردن پس قرار نیست به سادگی حذفش کنن
احتمالا با کمک سموئل تارلی نجات پیدا کنه ولی نمیدونم چطوری در طول ۶ قسمت باقی مونده :|

• Like
Reactions: TheGodfather

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
به احتمال خیلی قوی حالا که نویسنده ها زحمت کشیدن سر جوراه رو تا اولدتان بردن پس قرار نیست به سادگی حذفش کنن
احتمالا با کمک سموئل تارلی نجات پیدا کنه ولی نمیدونم چطوری در طول ۶ قسمت باقی مونده :|
Greyscale توی وستروس درمانی نداره و تنها درمانش اینه که ابتدای بیماری اون قسمتی که مبتلا شده (مثلا دست رو) قطع کنند!

اگه سم بتونه راهی پیدا کنه در جا Measter میشه :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دنریس با کسی که گلوی پدرش رو بریده ازدواج نمیکنه!

دنریس باراها نشون داده پدرش رو اصلا پاک و مبرا نمیدونه و تو سیاست خیلی اوقات مجبوری با خیانت کارها متهد بشی (تو سریال نمونه زیاده)

احتمالا دنریس زمانی که بفهمه جان اسنو در حقیقت تارگارین هست و خون برادرش ریگار تو رگاش جریان داره کنار میکشه و قدرت رو به جان میده تا نسل تارگارین ها ادامه پیدا کنه

دوتا نکته هست یکی اینکه دنریسی که وقتی میخواد حرف بزنه یک ربع اول از فتوحات و صفت هاش میگه ادمی نیست به همین سادگی به خاطر خون برادر و این چیزا تاج و تخت رو بیخیال بشه (قبلا هم یک برادرش رو جلوش اتش زدند ککش نگزید)

پ ن : البته اصراری روی این قضیه ندارم صرفا یک حدس و گمان بود :D

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
آقا من از این فرضیه جنون دنریس خیلی خوشم اومد!‌ کلی باعث جذاب شدن سریال میشه! شاید فرجی شد و این شخصیت دنریس از این شیربرنجی دراومد! چون جدی بخش های مربوط به دنریس اصلا جذاب نیست!

• Like
Reactions: TheGodfather

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
Greyscale توی وستروس درمانی نداره و تنها درمانش اینه که ابتدای بیماری اون قسمتی که مبتلا شده (مثلا دست رو) قطع کنند!

اگه سم بتونه راهی پیدا کنه در جا Measter میشه :D

شیرین باراتیون مگه همین بیماری رو نگرفت ؟ به نظر نمیرسید سرشو قطع کرده باشن :D
البته قبول دارم بیماری اونو متوقف کردن اما جوراه از وضع دستش مشخص بود به جایی رسیده که امکان توقف بیماری خیلی کم شده ولی اگر قرار باشه تو این داستان یه نفر بتونه دارویی پیدا کنه واسه این بیماری اون سموئل تارلیه ولی خب بازم میگم این اتفاق واقعا توی ۶ قسمت آینده نمیگنجه :|

دنریس باراها نشون داده پدرش رو اصلا پاک و مبرا نمیدونه و تو سیاست خیلی اوقات مجبوری با خیانت کارها متهد بشی (تو سریال نمونه زیاده)

دوتا نکته هست یکی اینکه دنریسی که وقتی میخواد حرف بزنه یک ربع اول از فتوحات و صفت هاش میگه ادمی نیست به همین سادگی به خاطر خون برادر و این چیزا تاج و تخت رو بیخیال بشه (قبلا هم یک برادرش رو جلوش اتش زدند ککش نگزید)

پ ن : البته اصراری روی این قضیه ندارم صرفا یک حدس و گمان بود :D

نگفتم به خاطر خون برادرش
دنریس نازا شده یعنی دیگه نمیتونه بچه دار بشه برای همین بعد از خودش حداقل باید خون سلطنتی ادامه پیدا کنه از همین رو میگم ممکنه جان رو به یه جاهایی برسونه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر