سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,325
نام
امیرعلی
No spoil
عجب شروعى!!!
٥دقيقه اول اتفاقاى لذت بخشى ميفته :D
خيلى حال كردم شخصا، فصل خيلى بزرگى پيش رو داريم.
اگه نت درست حسابى داشتم همين الان اينى كه ضبط كردمو اپلود ميكردم.1080 درجه يك...داغ داغ... حيف!

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
خب رسید وستروس این احمق بالاخره... رسالتشو انجام داد :D وقتشه بمیره دیگه، اجداهاهاش رو هم تیریون بگیره بهتر میدونه چیکار کنه :D

من کتابا رو کامل نخوندم، تا جایی هم خوندم این گریجوی ها وارد داستان نشدن، ولی اگه تو سریال اینقد خفنه یورون باید برم سراغ کتابا دیگه :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,761
lol Ed Sheeran.:)) بامزه بود.
ظاهرا مسی ویلیامز یکی از فن های Ed Sheeran هست واسه همین میخواستن سورپرایزش کنن :))

البته بازیش یکم داغون بود :D

------
در کل اپیزود متوسطی بود بجز چند دقیقه اول
معلوم بود که داره آماده میکنه واسه قسمت های خفن بعدی
و واقعا این جور اپیزود ها بدن چون بعدش انتظار یک یا چند هفته ای رو به دنبال دارند و آدم کاملا تو خماری میمونه :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Spoiler!

افتتاحیه خیلی خوبی بود... 5 دقیقه اولش در کمال قابل پیشبینی بودن و معلوم بودنش حتی در 5 ثانیه اول، ولی خیلی خوب بود :D
خط داستانی آریا بهترین قسمتش Ed بود... اصلا یادم نبود که اد این فصل قرار بود بیاد بعد خیلی سوپرایز شدم! :D:x مقصد آریا هم کینگز لندیگه؟؟ چرا خو برو پیش خانوادت احمق :|
شمال... خوبه! مهم ترین قسمتش اون جایی بود که سانسا به برین گفت "کاملا میدونم چی میخواد" (راجب میدل فینگر... لیتل منظورمه :D)B-) لیدی لیانا مورمنت هم که باز هم ژیلتمون کرد :))
سیتادل... جدای نشون دادن توالت شوری های سم و بدبختیاش، این قسمت دوتا سوپرایز داشت. اولیش که جیم برودبنت بود که از بازیگر های محبوبمه و گفته بودن این فصل یک نقش مخفی داره و اینو هم مثل اد کاملا یادم رفت و دیدنش خیلی خوب بود:x دومیش هم جورا بود:o جورا تو سیتادل چیکار میکنه؟:o چرا کل دستش سنگی شد؟ :(( راستی سم جای دراگون استونارو پیدا کرد الان دیگه رسالتش تموم شد؟ :|
دنریس هم رفت که شروع کنه :D
کینگز لندینگ... سرسی از محبوب ترین کاراکتر های سریاله برام. و از بهترین پرداخت های سریال به نظرم سرسیه! تقابل سرسی و جیمی و تقلاشون برای زنده موندن حالا که همه ضدشونن جذاب بود. ولی بهترین قسمت این خط داستانی یورون بود=P~ این بشر روانیه:-SS واقعا خوشم اومد. یه سری از دیالوگ هاش بشدت عالی بود. مثل اون قسمتی که سرسی بهش گفت "تو برادرتو کشتی" اینم جلوی جیمی بش گفت "خیلی خوب بود. توصیه میکنم امتحانش کنی" :)) درکل در سطح بالایی از دیوانگی و شاخیت قرار داشت =D>
و خط داستانی کلگان... شاید به نظرم بهترین قسمت این قسمت بود... اینکه به خونه اون پدر دختر برگشتن و عذاب وجدان ماونتین برای کشتن اونها و شبانه خاک کردنشون واقعا زیبا بود!

درکل لذت بردم... بهرحال مقدمه چینی کرد برای قسمت های بعدی...

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
"Leave one wolf alive and the sheep are never safe"

پشمـــــآم

---

مغزمو پاشوند رسما ، چقدر CGI ها بهتر شده ، یورون گریجوی شخصیت مورد علاقم بود این قسمت به نظر خیلی پلید و شرور میاد لامصب : دی سکانس ها دست خودش بود

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
Spoil ........

فعلا تنها خطری که دنریس رو تهدید میکنه همین یورون گریجویه :D
بهترین متحدی بود که سرسی میتونست بکشونه سمت خودش
رسما دریا ها رو میزنه به نام خودش با این حرکت

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
456
نام
علی
واسه كسايى كه اين پدر و دختر رو يادشون نيست
View attachment 77436
من باید دوباره بشینم فصل های قبل رو ببینم هیچی از فصل قبل یادم نیست حتی اسم کاراکتر ها
وقتی اسم کاراکترها رو میگفتم نمیشناختم

• Like
Reactions: TheGodfather

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
من باید دوباره بشینم فصل های قبل رو ببینم هیچی از فصل قبل یادم نیست حتی اسم کاراکتر ها
وقتی اسم کاراکترها رو میگفتم نمیشناختم

آره واقعا اگر یادت رفته کارکتر ها رو باید بشیینی از ابتدا سریال رو ببینی
درسته به شکل وحشتناکی وقت گیره اما حقیقتا ارزشش رو داره

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
هیچ اتفاق عجیب و غیر قابل پیشبینی تو این اپیزود نیافتاد.
بنده 8 ماه پیش از همه واقع این اپیزود رونمایی کرده بودم.
جوراه مورمنت در oldtown به امید درمان قرنطینه شده.
اریا همه خاندان فری رو میکشه.
سگ شکاری و انجمن برداری به اون ور دیوار میره.
یورن با سرسی متحد میشه.
حتی دیالوگ های قسمت ها رو برای من خصوصی فرستاده بودن و اون سکانسی که سرسی به یورن میگه تو برادرتو کشتی یورن جلوی جیمی میگه خیلی حال داد پیشنهاد میکنم امتحانش کنی رو من 8 ماه پیش دیدم لذتش رو بردم

اما تریل رسمی قسمت 2 که توسط HBO پخش شده:
جان داره با لردهای شمالی سر رفتن به دراگستون برای اوردن شیشه های اژدها دعوا میکنه که یکی از لرد ها میگه تارگرین ها قابل اعتماد نیستن و منابع بنده تایید کردن جان به دراگستون میره و ثئون گریجوی رو اونجا چک و لقدی میکنه و با دنریس متحد میشه و بقیه ماجرا که تو اسپویل 8 ماه پیش هست به پست های قبلی بنده مراجعه کنید.
در یک سکانس یارا میگه ما کشتی و اژدهاداریم باید به رد کیپ و مقعر فرمانروایی حمله کنیم تو اون جمع الاریا سند هم هستش که یارا و الاریا اسیر یورن میشن و بزرگترین هدیه برای سرسی قبل الالریا ساند هستش.
در یک سکانس دیگه اریا رو میبینیم که گرگش رو میبینه که احتمالآ یاد وینترفل می افته و مسیرش رو به سمت شمال تغییر میده و لرد بلیش که داره علیه خاندان استارک توطئه چینی میکنه توسط اریا کشته میشه. تو اسپویل های قبلی توضیح دادم.

.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pendulum

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
هیچ اتفاق عجیب و غیر قابل پیشبینی تو این اپیزود نیافتاد.
بنده 8 ماه پیش از همه واقع این اپیزود رونمایی کرده بودم.
جوراه مورمنت در oldtown به امید درمان قرنطینه شده.
اریا همه خاندان فری رو میکشه.
سگ شکاری و انجمن برداری به اون ور دیوار میره.
یورن با سرسی متحد میشه.
حتی دیالوگ های قسمت ها رو برای من خصوصی فرستاده بودن و اون سکانسی که سرسی به یورن میگه تو برادرتو کشتی یورن جلوی جیمی میگه خیلی حال داد پیشنهاد میکنم امتحانش کنی رو من 8 ماه پیش دیدم لذتش رو بردم

اما تریل رسمی قسمت 2 که توسط HBO پخش شده:
جان داره با لردهای شمالی سر رفتن به دراگستون برای اوردن شیشه های اژدها دعوا میکنه که یکی از لرد ها میگه تارگرین ها قابل اعتماد نیستن و منابع بنده تایید کردن جان به دراگستون میره و ثئون گریجوی رو اونجا چک و لقدی میکنه و با دنریس متحد میشه و بقیه ماجرا که تو اسپویل 8 ماه پیش هست به پست های قبلی بنده مراجعه کنید.
در یک سکانس یارا میگه ما کشتی و اژدهاداریم باید به رد کیپ و مقعر فرمانروایی حمله کنیم تو اون جمع الاریا سند هم هستش که یارا و الاریا اسیر یورن میشن و بزرگترین هدیه برای سرسی قبل الالریا ساند هستش.
در یک سکانس دیگه اریا رو میبینیم که گرگش رو میبینه که احتمالآ یاد وینترفل می افته و مسیرش رو به سمت شمال تغییر میده و لرد بلیش که داره علیه خاندان استارک توطئه چینی میکنه توسط اریا کشته میشه. تو اسپویل های قبلی توضیح دادم.

.
[ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]
شما که ادامه رو هم گفتی الان این خلاف قانون نیست؟

pendulum

کاربر سایت
Nov 7, 2016
30
ظاهرا مسی ویلیامز یکی از فن های Ed Sheeran هست واسه همین میخواستن سورپرایزش کنن :))

البته بازیش یکم داغون بود :D

------
در کل اپیزود متوسطی بود بجز چند دقیقه اول
معلوم بود که داره آماده میکنه واسه قسمت های خفن بعدی
و واقعا این جور اپیزود ها بدن چون بعدش انتظار یک یا چند هفته ای رو به دنبال دارند و آدم کاملا تو خماری میمونه :D

معمولی بود؟ چطور حساب کردی؟
هرکی این اپیزود رو ببینه تجربه و پختگی بازیگر ها تا کارگردان و نویسنده از فصل اول تا فصل هفتم رو متوجه میشه. همگی با این سریال خو گرفتن و جوری نقش بازی میکنن که انگار دارن واقعا زندگی میکنن.
اتفاقا 5 دقیقه اول از همه تابلو تر بود. من اول فکر کردم فلش بک هست بعدش که لرد فری شراب رو نخورد فهمیدم آریاست و اونجا که لرد فری رفت تو داستان عروسی سرخ دیگه مطمئن شدم خود آریاست.
این اپیزود به بهترین شکل شروع یک فصل جدید رو رقم زد. البته بعضی ها صحنه اکشن دوست دارن و فقط دنبال بزن بزن شاه شب هستن. خوب به اونا حق میدن سطح بالای این اپیزود رو متوجه نباشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر