سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
آنسالید ها مثل اینکه به کسترلی راک داشتن حمله می کردن. جان هم فکر کنم برای پیدا کردن برادرش رفته بود پشت دیوار.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
واااای خدایا تازه از یادمون رفته بودا
چقدر خوب بود! :hearteyes::hearteyes::hearteyes: عالی بود
چجوری صبر کنیم ما آخه :expressionless::expressionless:
جان دوباره رفته اونور دیوار برا چی آخه :/

آنسالید ها مثل اینکه به کسترلی راک داشتن حمله می کردن. جان هم فکر کنم برای پیدا کردن برادرش رفته بود پشت دیوار.
کدوم برادر؟ منظورت عموشه؟

اینجور که نشون دادن با یه ارتش رفته. شاید رفته به جنگ وایت واکرا :-??

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
واااای خدایا تازه از یادمون رفته بودا
چقدر خوب بود! :hearteyes::hearteyes::hearteyes: عالی بود
چجوری صبر کنیم ما آخه :expressionless::expressionless:
جان دوباره رفته اونور دیوار برا چی آخه :/

کدوم برادر؟ منظورت عموشه؟

اینجور که نشون دادن با یه ارتش رفته. شاید رفته به جنگ وایت واکرا :-??
مگه اینکه دیوونه باشه پاشه بره اون طرف دیوار با وایت واکر ها بجنگه احتمالا رفته دنبال برادرش دیگه (منظورم برنه ) دیوار قدرت جادویی داره و مرده ها نمی تونند ازش عبور کنند
تنها نکته منفی این تریلر دیدن قیافه نحس ننه اژدها بود یعنی حتی تو تریلر ه افتضاح به نظر میاد
یارا گریجوی هم با زن اوبرین مارتل ریخته رو هم :D

• Like
Reactions: Blood Brothers

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
مگه اینکه دیوونه باشه پاشه بره اون طرف دیوار با وایت واکر ها بجنگه احتمالا رفته دنبال برادرش دیگه (منظورم برنه ) دیوار قدرت جادویی داره و مرده ها نمی تونند ازش عبور کنند
تنها نکته منفی این تریلر دیدن قیافه نحس ننه اژدها بود یعنی حتی تو تریلر ه افتضاح به نظر میاد
یارا گریجوی هم با زن اوبرین مارتل ریخته رو هم :D
اصن برن رو یادم رفته بود! :|:-j فصل قبل که نقش کلیدی تو داستان داشت امیدوارم این فصل بیشتر ببینیمش

• Like
Reactions: Pyramid Head

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
با اینکه این دنریس به طور کلی وجهه بدی نداره نمی دونم چرا اصلا حال نمی کنم این بیاد رو تخت آهنین بشینه .
گرچه بعیده -یه ترولی بود که میگفت با این وضعی که داره پیش می ره احتمالا آخرش سم بیاد رو تخت آهنین بشینه ;)

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
در واقع یه تصویر نیست سه تا تصویره که از 5 ثانیه فیلم برداشت شده.
یکی از اون ها نشون میده اریا با دیدن وینترفل تحت تاثیر خاطراتش قرار گرفته که هم جهت با اسپویلی هست که بنده قرار دادم!
arya-1.jpg

بچه پروی بازی سنتر منم و هنوز ادعا دارم کسی تو این انجمن به اندازه من از راز های این سریال چیزی نمی دونه!
حالا شما و اونایی که ادعای کتاب خونی داشتن و دستشون رُ رو کردم هرچقدر دوست دارید بالا پایین بپرید اما واقعیت عوض نمیشه و خبرای دسته اول همیشه اول به دست بنده میرسه بعد به واسطه بنده به دست شما. این حسودی داره؟
پسر عموی من یکی از نوسنده های watchersonthewall هست و افراد با نفوذی رو تو سریال میشناسه. کسی به اندازه ایشون و اون دوستم که خط داستانی سریال رو از جورج ار ار مارتین کش رفته از زیر و بم این سریال خبر نداره.
لپ کلام بنده شخصیت فوق العاده مهمی هستم و نظر شما اصلا برام مهم نیست.
اینکه با هر پست بنده تحت تاثیر قرار میگیرید و از خودتون واکنش نشون میدید برای نمایش قدرت و سواد بنده کافیه!
از این به بعد اگه چوب لای پست های من بکنید و کل کل راه بندازید گزارش میکنم. بنده اصلا شما رو نمیشناسم که بخوام به پست ها بی محتواتون جواب بدم!

!
از اون زنه ایرانی اف تارت چه خبر ؟ اون سرنوشتش چی میشه؟ کی اونو میکشه

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308

بنده چند وقت قبل داستان فصل هفتم رو اسپویل کردم!
نصف اسپویل های بنده تو این تریلر مشخص بود!
از جمله:

نشستن دنریس روی تخت دراگستون
درگیری لنیستر ها با آنسالید ها
اتحاد الاریا ساند با یارا و شکست اونها مقابل یورن.
رفتن جان به اونور دیوار برای دستگیری کردن یک وایت واکر زنده همراه با یکی از اژدهای دنریس و تحت سلطه در اومدن اون اژدها توسط پادشاه شب.

حیف شد.
خودم دوست داشتم این اسپویل الکی باشه ولی حقیقت داشت

!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
دیدین دست اون راهبه که مانتین بهش تجاوز کرده از در اومد بیرون؟ :))

عزیز دل
این دست مال یه جزامی هست!
به احتمال زیاد مال جوراه مورمنت هست که قرنطینه شده و داره توسط سم درمان میشه.
هم جهت با اسپویل بنده در چند پست قبل

!

آخرین ویرایش:

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
متوجه هستید که؟!:
سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

عزیز دل!

معمولا عرف اینه وقتی گفته میشه اسپویل تا آخرین اسپیزود پخش شده آزاد میباشد کسی مجبور نباشه حرفی که میزنه رو تو اسپویل بذاره چون بقیه چیزهایی که گفته میشه گمانه زنی با احتمال بالا یا پایین هستند!

با این حال از اونجایی که برای بنده خط داستان مشخص شده و نمیخوام جذابیت داستان از بقیه گرفته بشه اون دوتا پست رو اسپویل کردم.

!

• Like
Reactions: abouzar337

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
عزیز دل!

معمولا عرف اینه وقتی گفته میشه اسپویل تا آخرین اسپیزود پخش شده آزاد میباشد کسی مجبور نباشه حرفی که میزنه رو تو اسپویل بذاره چون بقیه چیزهایی که گفته میشه گمانه زنی با احتمال بالا یا پایین هستند!

با این حال از اونجایی که برای بنده خط داستان مشخص شده و نمیخوام جذابیت داستان از بقیه گرفته بشه اون دوتا پست رو اسپویل کردم.

!
چخبرا ؟
چیز میز جدید نشنیدی بگو؟
/:)=)):))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر