سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
با برچسب زدن مشکلی حل نمیشه.
الان فهمیدم کیا واقعا کتاب خون بودند و کیا ادای کتاب خون ها رو در میاوردند.
مگه المپیاده؟؟؟!!!
من خودم یادم نمیاد تو کتاب درباره این توضیحی داده شده باشه .پس وقتی اطلاعاتی دربارش ندارم، برای چی الکی پست بدم؟! :D

• Like
Reactions: yasu

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
مگه المپیاده؟؟؟!!!
من خودم یادم نمیاد تو کتاب درباره این توضیحی داده شده باشه .پس وقتی اطلاعاتی دربارش ندارم، برای چی الکی پست بدم؟! :D
منظورم شما نیستی که!
اینجا همه ادعای کتاب خونی دارن و به خاطر تعصب بیش از اندازه که تبدیل به مذهب بازی تاج و تخت شده و بعضی ها که خودشون رو کشیش این مذهب معرفی میکنند، نمیتونند بعضی از واقعیت های سریال و کتاب رو قبول کنند!
الان طرف فکر کرده خر خون بودن خیلی خوبه که منو به نخوندن کتاب برچسب میزنه!
من همیشه گفتم بچه خر خون نیستم این چیز ها به کلاس من نمیخوره.
من خودم رو جاهای دیگه اثبات کردم و میکنم ولی همین که خرخوان ها رو فراری میدم و پته ی همشونو میریزم رو آب خیلی بهم حال میده :>

.

آخرین ویرایش:

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
کلا واسه خودت میگم. ملت حوصله این خزئبلاتی که از دید خودت ته سوال deep ه ندارن
بنده یکی از فن های این سریال و رمان هستم اما از نوع متعادلش.
همین که کشیش های ترانه های یخ و اتش از خواب غفلت بلند بشند و بفهمن یک رمان کاملآ بی نقض رو نمیخونند و محوری ترین مسائلش مثل دیوار و حوادث پیرامونش مشکلات جدی داره و کتاب خوندن رو با کلاسی تلقی نکنند و فکر نکنند هرکی کتاب میخونه خیلی شاخه، برای بنده کفایت میکنه. خدا یا شکرت [-o<

.

آخرین ویرایش:

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
شما اینقدر گاف داشتی که میشه از همشون به راحتی لیست درست کرد. عمراََ کسی که کتاب کامل خونده باشه، اینقدر اطلاعات ناقص و من در بیاری بده چه برسه به اینکه ادعای بحث تخصصی داشته باشه. LOL
این ها همه اقتضای سن هست. شما هم بزرگ میشی.

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
شما اینقدر گاف داشتی که میشه از همشون به راحتی لیست درست کرد. عمراََ کسی که کتاب کامل خونده باشه، اینقدر اطلاعات ناقص و من در بیاری بده چه برسه به اینکه ادعای بحث تخصصی داشته باشه. LOL
این ها همه اقتضای سن هست. شما هم بزرگ میشی.
من از همون اول ادعای خرخونی و کتاب خونی نداشتم که گاف داده باشم ولی خیلی ها اینجا ادعا کردن که کتاب رو از حفظ هستن اما پاش که رسید فرار کردند یا دری وری جواب دادند.
مهم سن نیست مهم بزرگ شدنه من آدم 50 ساله میشناسم که مثل یه آدم 20 ساله رفتار میکنه.
شما هم مثل اینکه با خوندن اولین رمان زندگیتون جو گیر شدید که به مرور زمان حل میشه. اقتضای خرخون بودنه :)>-

.

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
من از همون اول ادعای خرخونی و کتاب خونی نداشتم که گاف داده باشم ولی خیلی ها اینجا ادعا کردن که کتاب رو از حفظ هستن اما پاش که رسید فرار کردند یا دری وری جواب دادند.
مهم سن نیست مهم بزرگ شدنه من آدم 50 ساله میشناسم که مثل یه آدم 20 ساله رفتار میکنه.
شما هم مثل اینکه با خوندن اولین رمان زندگیتون جو گیر شدید که به مرور زمان حل میشه. اقتضای خرخون بودنه :)>-
.
من اون موقعی که 7 سالگی، رمان های ژول ورن میخوندم، شما کجا بودی، البته اگر پا به جهان گذاشته بودین؟
جهت اطلاع، از زمان پخش سریال هم کتاب رو دنبال میکنم، هم سریال، هم در reddit هستم.

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
من اون موقعی که 7 سالگی، رمان های ژول ورن میخوندم، شما کجا بودی، البته اگر پا به جهان گذاشته بودین؟
جهت اطلاع، از زمان پخش سریال هم کتاب رو دنبال میکنم، هم سریال، هم در reddit هستم.
فعلا که دو روزه پا به اینجا گذاشتم و همه رمان خوان ها فرار کردند.
اگه همه مثل شما یا دوستای کشیشتون رمان بخونند که وامصیبتا!

.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,517

.
کلا هدفت بحث و تبادل نظر نیست پس. منتظری یکی یه جا یه اشتباه کوچیک بکنه حال کنی با خودت lol

• Like
Reactions: Cj_sa and Durance

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
1c4e0244312857a213de733dc33003df.jpg

اينجاست ميگن تريلي اسمش رو نميكشه!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
چالش نیست اینا، یه سری سوال ابتدایی مطرح میکنی که دانش خودت از کتاب رو بکشی به رخ ملت.
شما قشنگ معلومه که حتی یک جلد از کتاب هم نخوندی، اینجا افاضه فضل میکنی.
با این اطلاعات، الان reddit شدیدا به شما نیاز داره. LMFAO

این دوست عزیزمون که زیر 15 سال هستن حتی کتاب رو هم نخوندن.
2 صفحه قبل پستاشونو بخونین چیزای جالبی میگفتن :))

تمام فکت ها و سوالایی که واسشون ایجاد میشه از خوندن AWOIAF هستش. با گوگل ترنسلیت چند تا پیج رو خوندن و اینجا این سوالات چالش برانگیزو مطرح میکنن. تو 2 صفحه قبلم پیش بینی های خداگونه انجام میدادن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
یه سوال این پسر رابرت براتیون گندری چی شد به کل از داستان حذف شد ... به نظر نمیومد کارکتر دور ریختنی باشه ...

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یه سوال این پسر رابرت براتیون گندری چی شد به کل از داستان حذف شد ... به نظر نمیومد کارکتر دور ریختنی باشه ...
تو یکی از فن پیج ها نوشته بودن تو محل فیلمبرداری فصل هفت دیده شده...حالا نمیدونم چقدر درسته:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر