سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
داداچ چرا این همه فکت از خودت صادر میکنی ؟ اصن کتابا رو خوندی؟ :))

اولا اینکه همین گریجوی ها با کل قواشون توی Balon Rebellion از نیروهای متحد Baratheon-Stark شکست خوردن.

اره عزیز شکست خوردند چون نسبت ارتش نیرو های متحد براتیون و استارک به گریجوی ها 10 به 1 بود!
این حرف رو در فصل اول تئون به تریون میزنه و تریون در جواب بهش میگه پس از اول شورشتون احمقانه بود
اما اینبار یورن میگه 1000 تا کشتی بسازید و من وستروس که هیچ کل دنیا رو بهتون بدم!
با 1000 تا کشتی ایرون زاده ها ارتش دنریس که هیچ کل ارتش دریایی اسوس و وستروس رو شکست میدن

دوما که توی کتاب اصن Euron با دنریس جنگی نداره. توروخدا یکم مطالعه کنین.
تورو خدا تو خوندن عجله نکنید.
من اینجا در مورد کتابی که هنوز منتشر نشده صحبت کردم!
گفتم این جنگ اتفاق می افته و سناریوی محتمل اینه که یورن با سرسی متحد بشه!
من اینجا پیشگو هستم و تا حالا هر پیشگویی کردم در بازی تاج و تخت درست از اب در اومده.:>
پیروزی دنریس و ارتشه غیر قابل مهارش یک سناریوی کاملآ کلیشه ای و قابل پیشبینی هست که طبق تجربیات من جورج علاقه ای به ادامه دادن سناریو های قابل پیش بینی نداره.B-)

Euron ادعا میکنه که دراگون هورن داره، وسیله ای که اگه ازش استفاده شه میتونه دراگون ها رو در اختیار دمنده شیپور قرار بده. بعد اینکه King of the Isles میشه اینو به برادرش Victarion میده که به با 90 کشتی به Mereen برن و پیشنهاد ازدواج Euron رو به دنریس بده، بعد با استفاده از دراگون هورن بتونه اژدهاشو کنترل کنه، برگرده وستروس و Euron روی Iron Throne بشینه و در عوض Victarion King of the Isles بشه!حالا اینکه شما میگی یورن زبان اژدها و روش رام کردنشونو بلده و با سرسی متحد میشه رو نمیدونم کدوم کتابو خوندی فک کنم هری پاتر باشه
د ِ نشد دیگه!
مگه ندیدی دنریس به یارا قول داد که قاتل پدرش رو مجازت میکنه و اون رو پادشاه جزایر اهنین میکنه؟
قضیه ازدواج یورن با دنریس منتفی شده و دشمن های یورن الان در ارتش دنریس هستند منظورم همون تئون و یارا هستند.
یورن با 1000 کشتی در فصل بعدی و ادامه کتاب جلوی دنریس در میاد و به وسیله دراگون بندر Dragonbinder اژدهای دنریس رو تحت کنترل میگیره و دنریس کشته میشه و سناریوی پادشاهی منتقل میشه به جان اسنو.
خیلی راحته عزیزم حساب دو دو تا چهار تاست و نیازی به خر خونی نداره. ;)

.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Albis

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من اینجا پیشگو هستم و تا حالا هر پیشگویی کردم در بازی تاج و تخت درست از اب در اومده.:>
eb6.jpg

=)) =)) =)) =))

واقعا دمت گرم صبح جمعه ای کلی خندوندیمون. :))
عالی بود :-j:-j

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,145
نام
پویان
برای کسیایی که کتاب رو هم خوندن :
یه نظرتون الان که کتاب پنج تموم شده صبر کنم کتاب ششم بیاد یا فصل 6 سریال رو ببینم ؟
بعد چه تفاوت هایی بین سریال و کتاب تا فصل 5 و کتاب پنجم وجود داره ؟
من خودم از اومدن کتاب ششم ناامید شدم و فصل 6 رو دیدم.
کلا تفاوت زیاده. از زمین تا آسمون.
اگه کتاب رو انگلیسی میخونی من میگم واستا, اگه ترجمه میخونی, برو فصل شش رو ببین

• Like
Reactions: amirreza12

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,145
نام
پویان
دوستان کتابای سریال جذابیت داره ؟:D بعد این نسخه هایی که تو بازار هست واسه خرید سانسور و ایناست ؟ یا اگر سانسوره بازم جذابیت داره یا نه ؟:D
من دو تا کتاب اول رو از تو نت ترجمه خانم سحر مشیری خوندم که ترجمه عالی و بدون سانسور.
کتاب سوم رو از سایت وینترفل خوندم. ترجمه عالی, سانسور بسیار بسیار بسیار کم.
کتاب چهارم رو از انتشارات ویدا خوندم؛ ترجمه ضعیف, اسامی پر از غلط, ساسنور بسیار زیاد! (شراب رو نوشیدنی ترجمه کرده بود!! :D) [از وینترفل بگیر متاب چهام رو.]
کتاب پنجم رو از انتشارات آذرخش خریدم, ترجمه آقای افشین اردشیری, ترجمه بسیار عالی, سانسور بسیار بسیار بسیار کم. یعنی یک جاهایی من یه چیزایی میدیدم که فکم میفتاد چجوری به این مجوز چاپ دادن!!
کتاب خیلی خیلی خیلی از سریال بهتره. از پای کتاب عمرا بلند شی!!

• Like
Reactions: Anakin

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
eb6.jpg

=)) =)) =)) =))

واقعا دمت گرم صبح جمعه ای کلی خندوندیمون. :))
عالی بود :-j:-j

خوشبختانه من تنها کسی بودم با تحلیل هام ادامه سریال رو برای خیلی ها کلیشه ای و قابل پیش بینی کردم که لذت دیدن سریال براشون از بین رفته.

این خیلی ها به بنده در فاروم های سینمایی پی ام دادن و حتی تماس تلفنی داشتن و تقاضا کردن من در اون فوروم ها تحلیل فصل هفتم رو ارائه ندم چون دوست دارن سریال رو با هیجان ببینند و ادامه سریال براشون جذاب باشه.

.

• Like
Reactions: Alkazar

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خوشبختانه من تنها کسی بودم با تحلیل هام ادامه سریال رو برای خیلی ها کلیشه ای و قابل پیش بینی کردم که لذت دیدن سریال براشون از بین رفته.

این خیلی ها به بنده در فاروم های سینمایی پی ام دادن و حتی تماس تلفنی داشتن و تقاضا کردن من در اون فوروم ها تحلیل فصل هفتم رو ارائه ندم چون دوست دارن سریال رو با هیجان ببینند و ادامه سریال براشون جذاب باشه.

.
فاروم :))

چشم بنده به زودی باهاتون تماس تلفنی میگیرم که آدرس ساقیتونو ازتون بگیرم :D

• Like
Reactions: IMANOKA

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی

.
^:)^

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
خبر خوب برای فن های سم تارلی .

تحلیل گران و منتقدان به این نتیجه رسیدند هر کسی به یک سم کنار خودش نیاز داره.

3bede7fc9c.jpg

3be16b0d7e.png

آیا سم راهی برای شکست دادن وایت واکر ها پیدا میکنه؟
.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Alkazar

Play_game

کاربر سایت
Sep 25, 2008
308
در مراسم ایمیس Emmys چند شب پیش سانسا یک جمله کلیدی گفت که میشه به عنوان تیزر فصل هفتم ازش یاد کرد.

او در مراسم سه شب پیش گفت : ما یک فصل دیگه داریم ولی نه همه ما.

به نظر کارشناسان و تحلیل گران منظور سانسا از ما، استارک ها بوده که در میانه ها یا حتی شروع فصل هفتم یکی از استارک ها از سریال خداحافظی خواهد کرد.

عده ای قلیلی از کارشناسان میگن منظور سانسا یکی از افراد درون مراسم بوده.

عده ای دیگه میگن منظورش یکی از استارک های درون مراسم بوده. پس یا خودش یا اریا بای بای.

عکس افراد حاضر در مراسم

1474317760618

.

آخرین ویرایش:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
جالبه 4-5 تا عکس و گیف قدیمی از 9GAG و اینا پیدا میکنین بعد به عنوان "تحلیل گران و منتقدان" میذاری.
حداقل لینکشو عوض کن که فیلتر نباشه :))

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
در مراسم ایمیس Emmys چند شب پیش سانسا یک جمله کلیدی گفت که میشه به عنوان تیزر فصل هفتم ازش یاد کرد.

او در مراسم سه شب پیش گفت : ما یک فصل دیگه داریم ولی نه همه ما.

به نظر کارشناسان و تحلیل گران منظور سانسا از ما، استارک ها بوده که در میانه ها یا حتی شروع فصل هفتم یکی از استارک ها از سریال خداحافظی خواهد کرد.

عده ای قلیلی از کارشناسان میگن منظور سانسا یکی از افراد درون مراسم بوده.

عده ای دیگه میگن منظورش یکی از استارک های درون مراسم بوده. پس یا خودش یا اریا بای بای.

عکس افراد حاضر در مراسم

Emmys-Awards-2016-Game-of-Thrones-set-on-top-2.jpg

.
البته این عکس بعید میدونم برا این مراسم چند شب پیش باشه. چون خیلی از افرادی که بودن تو مراسم چند شب پیش تو این عکس نیستن ولی بعضی ها که نبودن، هستن:D لباساشون هم فرق می کرد چند شب پیش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر