سریال Game Of Thrones [ اسپویل تا آخرین اپیزود پخش شده آزاد میباشد ]

بهترین فصل از نظر شما دوستان

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
اولا دوست عزیز قبل از هر بحثی باید اشاره کنم این یه سریال فانتزی هستش و نباید منطق کاملا ریلیتی نسبت به این سریال داشته باشیم

دوما در مورد نظرتون درباره آهن زاده ها
درسته هم یورون آهن زاده بود هم تئون و یارا آهن زاده بودن اما این کجا و آن کجا ؟

یورون یه آدم دنیا دیدست که تو دریاهای دودی کشتی رانی کرده و تا خود آشایی رفته و بالاترین سطوح جادو رو در اختیار گرفته
از اون سمت در اون خرابه های مخوف والریا کلی اشیا خاص پیدا کرده امثال شیپور رام کردن اژدها و زره والرین

خودش قشنگ ترین حرف رو در مورد خودش میزنه : When men see my sails , They pray

یورون از نظر شخصیت پردازی در برابر باقی کارکتر ها واقعا یه هیولای دیوانست
باید منتظر اتفاق های عجیب غریبی باشیم که توسط یورون رقم میخورن این تازه ابتدای کارش بود

در مورد دنریس هم که کامل صحبت کردیم

اتفاقا استنیس میگه که تو دراگون استون میشه مقادیر زیادی دراگون گلس پیدا کرد اما کسی اون موقع وابسته به شرایط اهمیتی نمیده
یه چیزی هم من یادم میره بپرسم اینکه چه بلایی سر اون کشتیایی که جان از استنیس قرض گرفت اومد ؟

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
f65k_photo_2017-07-28_16-38-55.jpg

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
الان یه چیزی برام سوال نمی دونم قبلا درباره ش صحبت شده یا نه
یه قسمتی بود یه پیشگو برای سرسی پیشگویی کرد کسی یادشه ؟
گفت سه فرزند بدنیا خواهی اورد و خواهند مرد یا 4 تا؟

چون سرسی 4 تا بچه از دست داد و مردن
یه پسر مو سیاه هم از رابرت باراتیون داشت که بخاطر مریضی میمیره
سرسی وقتی زن ند استاراک بالای سر بران بود براش تعریف کرد.

تو پیشگویی سرسی میپرسه من و کینگ بچه دار میشیم؟
بهش میگه نه تو سه تا بچه خواهی داشت کینگ 20 تا !

تو کتاب سرسی به ادارد استارک اعتراف میکنه که خودش بچشو (از رابرت) قبل از اینکه به دنیا بیاد (با moon tea ) سقط کرده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FOXP2

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
بلای خاصی نیومده طبعا باید هنوز توی شمال باشن
با یکی شون فکر کنم سم رو فرستاد سیاتل
با یکی شون هم فکر کنم خودش میاد دراگون استون!
کشتی زیاده اونجا! استنیس یک لشکر رو باهاش جابه‌جا کرد!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
بلای خاصی نیومده طبعا باید هنوز توی شمال باشن
من تو فکر این بودم حالا که حداقل یه بخشی از کشتیای دنریس نابود شدن ، جان میتونه از کشتیاشون به عنوان اهرم یا خلاصه هرچی استفاده کنه که یه سری امتیاز ازش بگیره .به عنوان مثال زانو نزنه جلوش !

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من تو فکر این بودم حالا که حداقل یه بخشی از کشتیای دنریس نابود شدن ، جان میتونه از کشتیاشون به عنوان اهرم یا خلاصه هرچی استفاده کنه که یه سری امتیاز ازش بگیره .به عنوان مثال زانو نزنه جلوش !

جان اسنو چپ راست جلو استنیس زانو میزد ! حتی جلو منس هم برای اولین بار دیدتش زانو زد ! از لحاظ شخصیتی مشکلی با زانو زدند نداره

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
جان اسنو چپ راست جلو استنیس زانو میزد ! حتی جلو منس هم برای اولین بار دیدتش زانو زد ! از لحاظ شخصیتی مشکلی با زانو زدند نداره

فکر کنم یه تفاوت خاصی اینجا باشه، تا جایی که یادمه جلوی منس خودش به این خاطر که احترام نشون بده زانو زد، و جلوی استنیس هم همینطور (دقیق یادم نیست)، و در کل خواست خودش بود، اما اینجا دنریس ازش خواسته که بیاد زانو بزنه.

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
اون موقع لقب شاه شمال رو یدک نمی کشید

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
خواستم همین چیزی که بالا دوستمون گفت رو بگم . اون موقع که فقط یه سرباز بود و فرمانده 20 نفر :D اما الان علاوه بر شمال و ویل مردمان ازادم هستن که دارن ازش پیروی میکنن .قطعا باید برای جان مهم باشه که سربازا و لردهایی که ازش پیروی میکنن بهش احترام بزارن .

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اتفاقا این روزا حسابی بحث شده در مورد اینکه بالاخره جان اسنو جلوی دنریس زانو میزنه یا نه :))
نظر خودم اینه که بله میزنه
کلا سریال علاقه خاصی داره که تاریخ گذشته خودش رو تکرار کنه و یا نقل قول هایی که قبلا بعضی کارکترهای بزرگ گفتن رو عملی کنه

داستان شاهی که زانو زد رو شنیدین ؟

وقتی اگان فاتح به همراه سه اژدها به وستروس میاد دقیقا همین شاه شمال به خاطر اینکه مردمش آسیبی نبینن غرور خودش رو زیر پا میذاره و جلوی اگان زانو میزنه و لقب شاهی که زانو رو زد رو برای همیشه به دوش میکشه که یک استارک هم بوده. فکر میکنم تاریخ در این باره تکرار میشه و جان اسنو برای نجات مردم شمال جلوی دنریس زانو میزنه.

ببخشید ولی میخوام یکم رک بگم
اگر این اتفاق بیوفته فکر میکنم خودمون رو باید برای گه بازی های جدید دنریس آماده کنیم :|

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
اتفاقا این روزا حسابی بحث شده در مورد اینکه بالاخره جان اسنو جلوی دنریس زانو میزنه یا نه :))
نظر خودم اینه که بله میزنه
کلا سریال علاقه خاصی داره که تاریخ گذشته خودش رو تکرار کنه و یا نقل قول هایی که قبلا بعضی کارکترهای بزرگ گفتن رو عملی کنه

داستان شاهی که زانو زد رو شنیدین ؟

وقتی اگان فاتح به همراه سه اژدها به وستروس میاد دقیقا همین شاه شمال به خاطر اینکه مردمش آسیبی نبینن غرور خودش رو زیر پا میذاره و جلوی اگان زانو میزنه و لقب شاهی که زانو رو زد رو برای همیشه به دوش میکشه که یک استارک هم بوده. فکر میکنم تاریخ در این باره تکرار میشه و جان اسنو برای نجات مردم شمال جلوی دنریس زانو میزنه.

ببخشید ولی میخوام یکم رک بگم
اگر این اتفاق بیوفته فکر میکنم خودمون رو باید برای گه بازی های جدید دنریس آماده کنیم :|
کاملا باهات دراین مورد موافقم .
ولی بنظرم منطقی نیست که زانو بزنه. الان جان دست بالا رو داره کلی کشتی داره + شمال + ویل + تنها نیازشم به دنریس بخاطر وایت واکرهاست که فقط بدبختیه شمال نیست بعده اینا نوبت بقیه میشه . دنریس اگه میخواد حکومت کنه باید یه 4 نفرم خو زنده باشه :D

• Like
Reactions: TheGodfather

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر