The Sinking City | PC

Developers : Frogwares
Publisher :
TBA
Genre : Lovecraftian Open World Investigation
Platform : TBA
Release Dates : TBA

تجربه دنیای مرموز و سیاه داستان های لاوکرفت به صورت کاملا آزادانه. استودیو خوشنام Frogwares از جدیدترین عنوان خود با نام The Sinking City پرده برداری کرد.

این عنوان در ابتدا با چندین Art Work از طرف سازنده معرفی شد و نام بازی دقایقی پیش به طور کامل مشخص شد. شایان ذکر است که این عنوان کاملا متفاوت از عنوان Call of Cthulhu ساخته Cyanide Studio خواهد بود.

بنا بر گفته های Frogwares، این عنوان بزرگترین ساخته این استودیو خواهد بود و تجربه بی نظیری از دنیای غنی داستان های لاوکرفت و Cthulhu Mythos به ارمغان خواهد آورد.

نمایش کامل بازی در همایش GDC خواهد بود.

تصاویر:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
الان میخاستم خبرش رو تو تاپیک Call of Cthulhu بزارم، این تصاویر رو میگفتم که به شدت تحت تاثیر قرار گرفته بودم، فوق العاده هست این بازی به شدت منتظرش هستم ...

• Like
Reactions: kamyy

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خیلی خوبه که 2تا بازی لاوکرفتی داریم که یکیشون رو هم Frogwares داره میسازه:d توی تاپیک قبلی گفته بودم از اینکه FW بازی CoC رو نمیسازه ناراحت هستم ولی ظاهرا در اشتباه بودم و اینا در واقع خیلی قبل از معرفی CoC، این بازی رو Tease کرده بودن و معرفی CoC باعث شد فکر کنیم که ساخت بازی به CS سپرده شده:d

جالب اینجاست جفتشون هم در مورد Cthulhu هستن:d اصلا خود اسم بازی - The Sinking City - به شهر غرق شده Cthulhu یعنی R'lyeh اشاره داره که Cthulhu توش دفن شده و منتظره پیروانش بیانو آزادش کنن:d
از عکس ها هم به نظر میاد با یه محیط خیس و مرموز سر و کار داریم و Open World بودنش هم که واقعا عالیه!:d محیط ها به شدت خیس و نمناک به نظر میرسن و دقیقا با ستینگ CoC هماهنگه:d

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
خیلی خوبه که 2تا بازی لاوکرفتی داریم که یکیشون رو هم Frogwares داره میسازه:d توی تاپیک قبلی گفته بودم از اینکه FW بازی CoC رو نمیسازه ناراحت هستم ولی ظاهرا در اشتباه بودم و اینا در واقع خیلی قبل از معرفی CoC، این بازی رو Tease کرده بودن و معرفی CoC باعث شد فکر کنیم که ساخت بازی به CS سپرده شده:d

جالب اینجاست جفتشون هم در مورد Cthulhu هستن:d اصلا خود اسم بازی - The Sinking City - به شهر غرق شده Cthulhu یعنی R'lyeh اشاره داره که Cthulhu توش دفن شده و منتظره پیروانش بیانو آزادش کنن:d
از عکس ها هم به نظر میاد با یه محیط خیس و مرموز سر و کار داریم و Open World بودنش هم که واقعا عالیه!:d محیط ها به شدت خیس و نمناک به نظر میرسن و دقیقا با ستینگ CoC هماهنگه:d
Cthulhu دقیقا چی هست ؟ یک بازی با همین نام ساخته شده بود
در مورد تسخیر افکار و مغز انسان توسط موجودات فضایی هستش ؟؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Cthulhu دقیقا چی هست ؟ یک بازی با همین نام ساخته شده بود
در مورد تسخیر افکار و مغز انسان توسط موجودات فضایی هستش ؟؟
Cthulhu اسم یه Great Old One هست توی اساطیری به همین اسم توسط نویسنده ای به اسم لاوکرفت. یه موجودی که از فضا افتاده توی زمین و یه جای ناشناخته ای توی اقیانوس توی یه جزیره ای از سنگ زیر آب به خواب فرو رفته و از طریق ذهن، روی یه سری تاثیر میذاره که باعث شدن یه فرقه ای به وجود بیارن که پرستشش کنن و به دنبال آزاد کردنش از اون جزیره سنگی باشن.

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,360
گویا بازی به مدت یکسال انحصاری Epic e
June 27, 2019

l7th_wdadadadadw.png

62jw_fffffffffffffa.png

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
در زمانی که بازی ها همش شده شماره و تکراری مثل اساسین و کالاف و بتل و فارکرای و ...

این نسل به بازی های جدید که رنگ و بوی تازه ای مثل این دارند نیاز دارد.

• Like
Reactions: TeTration

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
با این که اکثرا با این بازی حال کردن ولی من از همون اول باهاش حال نکردم و به نظرم بازی چرتی از اب درمیاد.
من از نمایش هاش خوشم اومده ولی اگ مثل Call of Cthulhu باشه احتمالا بازیش نمیکنم. گرچه خود Call of Cthulhuرو دارم میرم ولی تا الان ک نصفشو رفتم جذابیت خاصی نداشته

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
من از نمایش هاش خوشم اومده ولی اگ مثل Call of Cthulhu باشه احتمالا بازیش نمیکنم. گرچه خود Call of Cthulhuرو دارم میرم ولی تا الان ک نصفشو رفتم جذابیت خاصی نداشته
نمیدونم والا از همون اول که اولین تریلر بازی رو دیدم حس بدی بهش پیدا کردم و همیشه فکر میکنم بازیش با کله میخوره زمین و خیلی بد fail میشه ولی همش یه حسه یه وقت میبینی اصلا شد goty.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر