افزایش سرعت تا 10 برابر در نصب بازیهای دیجیتالی پلی استیشن 4

rezad6503

کاربر سایت
Sep 14, 2018
1
سلام

ویندوز من 7 بود سرعتش 25 به بالا نمی رفت تا که ویندوز 10 زدم سرعتش بالا رفت

ویندوز 10 یا 8.1 ب 64بیتی حتما باید باشه
نتورک کارت ( لن ) سرعتش 1 گیگ باشه
سیم کت 6 هم حتما باد داشته باشید

من یه نتورک کارت pci اضافی گرفتم و به کامپیوترم زدم
( شما میتونید از موبایل - همراه اتصال از usb استفاده کنید و موبایلتون مودم کنید )
که کامپیوترم دو نتورک کارت ( لن ) داشته باشه

نتورک کارت خود کامپیوتر که 1 گیگه برای وصل کردن به ps4
و نتورک کارت تازه ای که گرفتم و سرعتش 100 مگ برای مودم اینترنت

بعد در قسمت Change Adapter اینترنتی که به اینترنت وصله Share کردم
و به نتورک کارت خود مادربرد که به PS4 وصله اینترنت دادم
بعد فایروال و انتی ویروس رو هم خاموش کردم
برنامه PSX باز کردم ip که نتورک کارتی که به ps4 وصل بود رو دادم.(( .که 192.168.137.1 میشه.. بعد شر کردن ))

خوب تا اینجا درست.....

اینم عکس

60180

60182

موفق باشید
با این برنامه psxبخوای بازی ps4روانتقال بدی از حجم اینترنتت کم میشه؟ممنون اگه راهنمایی کنید.

• Like
Reactions: soheilarfaei

iranyvahid

کاربر سایت
Nov 6, 2008
17
دوستان با همه راهنمایی هایی کردید من نتونستم به سرعتی بیشتر 35 یا 40 مگ برسم !!! پورت شبکه لپ تاب 1000 مگ هستش ، پورت شبکه مودمم هم 1000 مگ هستش ، کابل های شبکه مورد استفادم هم Cat 6 هستش (جنس مرغوب) .
آی پی ها و DNSها رو هم تنظیم کردم اما بازم بیشتر از 30 40 مگ نرسیدم !!!
در ضمن لپ تاپ و PS4 هم مستقیم به هم وصل کردم اما بازم سرعت بالای 25 مگ نرفت.
لطفا اگر راهی هست برای افزایش سرعت تا 100 مگ راهنمایی بفرمایید

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
دوستان با همه راهنمایی هایی کردید من نتونستم به سرعتی بیشتر 35 یا 40 مگ برسم !!! پورت شبکه لپ تاب 1000 مگ هستش ، پورت شبکه مودمم هم 1000 مگ هستش ، کابل های شبکه مورد استفادم هم Cat 6 هستش (جنس مرغوب) .
آی پی ها و DNSها رو هم تنظیم کردم اما بازم بیشتر از 30 40 مگ نرسیدم !!!
در ضمن لپ تاپ و PS4 هم مستقیم به هم وصل کردم اما بازم سرعت بالای 25 مگ نرفت.
لطفا اگر راهی هست برای افزایش سرعت تا 100 مگ راهنمایی بفرمایید

سرعت دریافتی شما مناسب و قابل قبول هستش
سرعت 30 الی 40 مگابایت میشه معادل 240 تا 320 مگابیت که همین نشون دهنده ارتباط گیگابیتی هستش چرا که اگر در هر بخشی مشکل بود، به 100 مگابیت محدود میشدید
اینکه سرعت از 40 مگابیت هم بالاتر نمیره هم به علت محدودیت سرعت هارد کنسول هست (برای کارایی بیشتر در هنگام انتقال سعی کنید هارد لپ تاپ یا کنسول درگیر کار دیگه ای نباشه مثلا بازی در حال اجرا نداشته باشید)

• Like
Reactions: iranyvahid

iranyvahid

کاربر سایت
Nov 6, 2008
17
سرعت دریافتی شما مناسب و قابل قبول هستش
سرعت 30 الی 40 مگابایت میشه معادل 240 تا 320 مگابیت که همین نشون دهنده ارتباط گیگابیتی هستش چرا که اگر در هر بخشی مشکل بود، به 100 مگابیت محدود میشدید
اینکه سرعت از 40 مگابیت هم بالاتر نمیره هم به علت محدودیت سرعت هارد کنسول هست (برای کارایی بیشتر در هنگام انتقال سعی کنید هارد لپ تاپ یا کنسول درگیر کار دیگه ای نباشه مثلا بازی در حال اجرا نداشته باشید)
ممنون از راهنماییت ،
دوست عزیز من تو یه سری از فروم ها خوندم که 20 گیگ رو تویه 5 دقیقه منتقل میکنن !!! چجوری امکان داره همچین چیزی ؟؟

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
ممنون از راهنماییت ،
دوست عزیز من تو یه سری از فروم ها خوندم که 20 گیگ رو تویه 5 دقیقه منتقل میکنن !!! چجوری امکان داره همچین چیزی ؟؟
خواهش میکنم
در کل هارد داخلی کنسول از نوع لپ تاپی و با سرعت 5200 دور هستش که فکر کنم نهایت سرعتش حدود 50 تا 60 مگابایت در ثانیه باشه حالا اگر هارد انتقال دهنده محدودیت ایجاد نکنه و هارد کنسول هم آزاد باشه سرعت 40 تا 50 مگابایتی رو راحت میشه گرفت
اون 20 گیگ توی 5 دقیقه هم میشه حدودا 68 مگابایت در ثانیه که احتمالا کمی اغراق شده

Saeed_Rango

عضو جدید
Mar 9, 2020
1
سلام به دوستان
من مشکل سرعت انتقال دیتا از PSX به PS4 رو دارم
سیستم من شبکه GBE یا همون گیگابیت هستش "10/100/1000"
کابل شبکه من هم یکیش CAT 6E و دیگری CAT 6 هستش
مودم من هم Tp-link archer D2 هستش که سرعت لن گیگابیت داره
خیلی ساده و طبیعی یه کابل لن رو از کامپیوتر به مودم و دیگری رو از مودم به کنسول وصل میکنم
پروکسی PSX رو تو کنسول وارد میکنم تست میگیرم و همه ایتم ها سوکسز میشه
دیتای مورد نظرم رو تو PSX انتخاب میکنم و از تو کنسول استارت میکنم تغییر کاملا دیده میشه ولی سرعت انتقال دیتا نهایت به 12MB میرسه و بیشتر نمیشه
IP دستی وارد کردم نشد شماره پورت رو تغییر دادم نشد هر کاری میکنم نمیشه لطفا اکه میشه راهنمایی کنین اکه کاری باید تو PC بکنم بگین اکه مشکلی هست لطفا راهنمایی کنین که چطوری میتونی سرعت انتقال دیتا رو به حداکثر برسونم
دمتون گرم

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
سلام به دوستان
من مشکل سرعت انتقال دیتا از PSX به PS4 رو دارم
سیستم من شبکه GBE یا همون گیگابیت هستش "10/100/1000"
کابل شبکه من هم یکیش CAT 6E و دیگری CAT 6 هستش
مودم من هم Tp-link archer D2 هستش که سرعت لن گیگابیت داره
خیلی ساده و طبیعی یه کابل لن رو از کامپیوتر به مودم و دیگری رو از مودم به کنسول وصل میکنم
پروکسی PSX رو تو کنسول وارد میکنم تست میگیرم و همه ایتم ها سوکسز میشه
دیتای مورد نظرم رو تو PSX انتخاب میکنم و از تو کنسول استارت میکنم تغییر کاملا دیده میشه ولی سرعت انتقال دیتا نهایت به 12MB میرسه و بیشتر نمیشه
IP دستی وارد کردم نشد شماره پورت رو تغییر دادم نشد هر کاری میکنم نمیشه لطفا اکه میشه راهنمایی کنین اکه کاری باید تو PC بکنم بگین اکه مشکلی هست لطفا راهنمایی کنین که چطوری میتونی سرعت انتقال دیتا رو به حداکثر برسونم
دمتون گرم

نیازی نیست کابلی رو به مودم وصل کنین
فقط یک کابل از پلی‌استیشن به کامپیوتر وصل کنید و مانند آموزش زیر ادامه بدین

افزایش سرعت تا 10 برابر در نصب بازیهای دیجیتالی پلی استیشن 4

• Like
Reactions: paya.tasis

Kingalireza7

عضو جدید
Dec 15, 2023
2
اقا خواهش میکنم کمکم کنید پوست خودمو کندم اینترنت کانکشن Faild میده و Psx نمیشناسه

1-اول هم کنسول و هم لپ تاپو به وای فای یکسان خونه وصل کردم، (انتی ویروس و فایروال نو32 ام غیرفعال کردم)، خیلی شیک هر کدوم کار میکنند و اینترنت دارند اما به محض اینکه پروکسی Psx رو در Advance Setting وای فای وارد میکنم اتصال به اینترنت کنسول قطع میشه و هرچقدرم پاز ها رو ادمه دانلود میزنم هیچ اتفاقی توی لپ تاپ و Pcx نمیفته

2- بعد اومدم هردو رو به مودم وصل کردم با لن، دقیقا مثل حالت قبل بعد تینکه پروکسی Pcx و وارد میکنم نت قطع میشه برای کنسول و هر اقدامی میکنم توی Pcx نمیشناسه

3-مطابق اموزش سایت لپتاپو به وای فای وصل کردم و با کابل لن به لپتاپو به کنسول متصل کردم و نت وایفایو شیر کردم به لن ، ای پی هم اتوماتیک روی Ethernet اعمال شده بود اما باز همو نمیشناسن و اینترنت هم متصل نمیشه کنسول

گفتم ببینم اصلا لپ تاپ میشناسه کنسولو اومدم به هرکدوم دستی ایپی دادام و Ping گرفتم با Cmd از ایپی کنسول (مثلا لپ تاپو دادم 192.168.1.51 و کنسولو دادم 192.168.1.50 و مسک رو 255.255.255.0 و دیفالت 192.168.1.1 و دی ان اس رو 8.8.8.8 و دی ان اس 2 رو 8.8.4.4 دادم) دیدم میشناسن همو اما وقتی پروکسی Pcx میزنم نت کنسول قطع میشه و وقتی دانلودها رو Resume میکنم هیچ اتفاقی توی Psx لاگش نمیفته
بخدا دارم دیوانه میشم
انتی ویروس خاموش
شیر در ادونس شرینگ سنتر روشن
نت شیر شده به لن

کسی میدونه چیکار کنم
ورژن 1.8.0 Psx

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
اقا خواهش میکنم کمکم کنید پوست خودمو کندم اینترنت کانکشن Faild میده و Psx نمیشناسه

1-اول هم کنسول و هم لپ تاپو به وای فای یکسان خونه وصل کردم، (انتی ویروس و فایروال نو32 ام غیرفعال کردم)، خیلی شیک هر کدوم کار میکنند و اینترنت دارند اما به محض اینکه پروکسی Psx رو در Advance Setting وای فای وارد میکنم اتصال به اینترنت کنسول قطع میشه و هرچقدرم پاز ها رو ادمه دانلود میزنم هیچ اتفاقی توی لپ تاپ و Pcx نمیفته

2- بعد اومدم هردو رو به مودم وصل کردم با لن، دقیقا مثل حالت قبل بعد تینکه پروکسی Pcx و وارد میکنم نت قطع میشه برای کنسول و هر اقدامی میکنم توی Pcx نمیشناسه

3-مطابق اموزش سایت لپتاپو به وای فای وصل کردم و با کابل لن به لپتاپو به کنسول متصل کردم و نت وایفایو شیر کردم به لن ، ای پی هم اتوماتیک روی Ethernet اعمال شده بود اما باز همو نمیشناسن و اینترنت هم متصل نمیشه کنسول

گفتم ببینم اصلا لپ تاپ میشناسه کنسولو اومدم به هرکدوم دستی ایپی دادام و Ping گرفتم با Cmd از ایپی کنسول (مثلا لپ تاپو دادم 192.168.1.51 و کنسولو دادم 192.168.1.50 و مسک رو 255.255.255.0 و دیفالت 192.168.1.1 و دی ان اس رو 8.8.8.8 و دی ان اس 2 رو 8.8.4.4 دادم) دیدم میشناسن همو اما وقتی پروکسی Pcx میزنم نت کنسول قطع میشه و وقتی دانلودها رو Resume میکنم هیچ اتفاقی توی Psx لاگش نمیفته
بخدا دارم دیوانه میشم
انتی ویروس خاموش
شیر در ادونس شرینگ سنتر روشن
نت شیر شده به لن

کسی میدونه چیکار کنم
ورژن 1.8.0 Psx
فایروال رو غیرفعلل کن یا اگر فعال هست psx رو یزار توی allow list

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر