controller steam

گفتگو در 'سخت افزار و وسايل جانبي كنسول ها' ایجاد شده توسط sadra_Gamer, ‏Feb 24, 2016.

1. sadra_Gamer

کاربر سایت

نام:
    sadra

دسته خوش فرم جديد شركت والو به اسم كنترلر استيم نو ماه نوامبر 2015 انتشار يافت قيمت ان 50 دلار مي باشد اطلاعات بيشتر در سايت سازنده

اما سوالي كه مطرح ميشه چرا تاحالا فروشنگان محترم اين كنترلر وارد نكردند يا عده اي محدود كه به قيمت خون باباشون از وضع موجود سو استفاده كردند.
    جالبه بدونيد چند وقت پیش رفتم توپ خونه چندین جا رفتم اکثریتشون بهشون میگفتم استیم بار اول میگفتن اسلیم میشنیدند بعد میگم استیم بعدش اونا میگفتن استیم چی هست؟ واقعا متاسفم که اسم بزرگترین شبکه گیم نمیدونن بقول یکی از دوستان کاسبای اونجا میوه فروشن فرقي ندارن برايشون كه چي ميفروشن و اطلاعاتي از اجناسي كه ميفروشن ندارن

دوستانی که این دسته تهیه کردند یا اطلاعات تکمیلی دارند خوشحال میشم در میون بگذارند

نحوه توليد دسته (فيلم جالبيه ببينيد )

#1 sadra_Gamer, ‏Feb 24, 2016
    آخرین ویرایش: ‏Feb 26, 2016
  2. s.1

s.1
    کاربر سایت

خیلی نقداش جالب نیستن فقط برای شوتر پیشنهاد کردن که قطعا موس با کیبورد اکثرا ترجیح می دن. در نهایت هم اکثر نقدها بهترین گیم پد با بهترین پشتبانی از بازی ها رو به دسته one دادن

mehran3500 این نوشته را Like کرده است.
  3. sadra_Gamer

کاربر سایت

نام:
    sadra
    بحث خوب و بد بودن نیست بحث من اینه که چرا نمیاره بعدشم چون x1 دستش خوبه بنابراین کسی نباید مال استیمو بیاره؟ تو معیار کنترلر خوب خوش دست بودن یک معیار اصلی هست که این سلیقه ای هست

4. s.1

s.1
    کاربر سایت

در ایران خیلی چیزها نیست یا خیلی دیر نمیاد حتی چیزهای پر طرفدار هم بعضا کم میاد در ایران visa card اینا هم نیست اگرم داشته باشید یا به ایران نمی فرستن یا گمرگ از خجالت شما به شدت در میاد.

قطعا خیلی ها طرفدار این گیم پد هستن اما خیلی سخت گیر میاد

5. raya2

کاربر سایت

انصافا مشکلت با این کنترلر چیه؟ تو هر تاپیکی که در موردش بحث میشه, میای و ازش بد میگی و میگی بدرد نمیخوره.

مهمترین نکته ی مثبت این گیم پد اینه که یه چیز جدیده و با همه ی کنترلرهای دیگه که تقریبا عین هم هستن, فرق داره.

دلیل نمیشه چون تو و دو تا منتقد دیگه, از این گیم پد خوششون نمیاد, مردم هم خوششون نیاد. نظرات بسیار مثبت مردم در مورد این گیم پد تو استیم, گویای همه چیزه و نیازی به منتقدین پول بگیر نیست:

Steam Controller on Steam

[​IMG]Image hosted for free at CtrlV.in
    [​IMG][​IMG]

6. s.1

s.1
    کاربر سایت

چرا همیشه داری پاچه می گیری؟ کجاها گفتم که خبر ندارم؟ هر نظریم می دم بزرگ می کنی می گی همه جا

چون شما باهاش حال می کنی دلیلی نمی شه همه ازش تعریف کنن کنترلر بدی نیست اما چنتا ایراد اساسی داره یکی اینکه دکمه هاش خیلی کوچیک هستن بعدم اینکه پشتیبانیش از بازی ها جالب نیست مخصوصا اگر قصد بازی کردن بازی ها قدیمی داشته باشید. این 2 تا منتقد هم خوب اومدی دیگه من از 3 تایی که منع می ذارم معتبر تر نداریم من حرفایی که می زنم سعی می کنم قبلش اطلاعا جمع کنم با منبع با دلیل حرف بزنم شما هم اگر منبع یا دلیلی داره اینجا به اشتراک بذار تا بقیه هم استفاده کنن نه اینکه توهین کنید. باز اینم بگم هر چیزی سلیقه ای هست باید بسته به نیاز طرف خودش انتخاب کنه اما چیزی که مشخصه فعلا حالا حالا جای کار داره تا جای دسته xbox one بخواد یا به فروشش نردیک بشه دلیل چیه؟ دقت این گیم پد در حد موس نیست پس اکثر حرفه ای ها در بازی های شوتر موس رو ترجیح می دن بازی های غیر شوتر هم که دسته xone به مراتب دسته بهتری برای این بازی ها هست بهترین نقد ها هم گرفته حتی فن های سونی هم اعتراف می کنن دسته one بهتر هست(البته نه در همه سبک بازی ها) پس فقط می مونه 1 عده ی خاص که طرفدار این گیم پد می شن می خرنش من نه به اینده ی این گیم پد نه به اینده ی steam machine خوش بین نیستم احتمال اینه روزی کلا دیگه هم تولید نشن هست.

اینم منتقد های پول بگیر:d

http://techreport.com/review/29615/valve-steam-controller-reviewed

http://steamed.kotaku.com/one-month-with-the-steam-controller-1736744572

http://www.maximumpc.com/steam-controller-review/

http://www.trustedreviews.com/steam-controller-review

#6 s.1, ‏Feb 26, 2016
    آخرین ویرایش: ‏Feb 26, 2016
  7. HIGH VOLTAGE

کاربر سایت

نام:
    علی
    کنترلر بسیار چرت و مضخرفی هستن ایشون.

توی ریویوها ها هم ریویور ها میمونن چجوری تجربه شونو توصیف کنن.

اگه کسی بتونه با تاچ پد بازی کنه با اینم میتونه منتها قطعا بازی با تاچ پد کار هر کسی نیست.

8. raya2

کاربر سایت

توهین رو مشخصه کی داره میکنه.

همون very positive بودن نظرات کاربرای استیم معلوم میکنه که فقط یه عده ی خاص هستن. اگه یه عده ی خاص نبودن معلوم نبود چی میشد...

این نقد هم که از منابعت باز کردم, امتیاز 75 داده به این گیم پد که امتیاز نسبتا خوبیه. مشکلت چیه انصافا؟

این حرفت هم که توسط یکی از منابعت, خط بطلان کشیده شده روش:

Steam Controller review | TrustedReviews

از نکات مثبتش نوشته:

Able to play strategy games

معلومه که بعد از این همه سال با نرم افزار xpadder هنوز آشنا نشدی. :d

9. wii baz

کاربر سایت

از اون دسته وسایله که چند سال دیگه به عنوان ناامید کننده ترین محصولات ازش یاد میشه...b-)

10. Dr. Ariamax

Dr. Ariamax آقای دکتر آریامکس :|
    کاربر سایت

نام:
    آریا
    ترجیه میدم با یک کنترلر بدون جوی استیک و با ارو کی شوتر بازی کنم ولی دوتا تاچ پد زیر دستم نباشه :D
    کنترلر باید طوری باشه که احساس راحتی کنه آدم
    این ولی اصلا حس خوبی نمیده و اعصاب آدم رو خورد میکنه
    آیندش یه چیزی مثل کینکت و ویتا هست
    به زودی از سر زبونا میفته

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk

11. s.1

s.1
    کاربر سایت

ببین من از اولشم گفتم گیم پد بدی نیستش نگفتم افتضاحه نسبت به 50 دلارم قیمتش عالیه اما گفتم جایگاه مناسبی برای استفاده نداره دلیلش هم کامل گفتم نگفتم هم باهاش نمی ش فلان بازی هم بای کرد این xpadder هم باهاش اشنایی دارم اما برنامه جانبی چه ربطی به پشتیبانی شرکت اصلی داره تازه داستان های خودشم داره قراره 50 دلار بدی با برنامه جانبی ردیفش کنی خوب چه کاریه 50 دلار می دی دسته one می خری.

حتی گفتم قبل از پستت طرفدارهای زیادی داره اما نظرم در مورد این گیم دادم دلایلشم هم ذکر کردم حالا هر کسی که حال می کنه که قطعا در ایرانم 1 عده ی دنبالشن بخرن مگه من جلشون گرفتم من انچه در قالب راهنمایی بود گفتم تصمیم با عزیزان گیمر هست.