پروند سری بازی های Street Fighter

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به به،بالاخره اومد!آقا فوق العاده بود!!!:bighug: خسته نباشی:bighug::x

مرسی :bighug: حالا شاهنامه ـش خوبه یا نه ؟ :D

به به به بــــَــــه ! خییییییلی خوب بود! کاریو کردی که ما مدت ها تنبلی کردیم سر انجامش!
شما بطور کاملا رسمی دعوتنامه کتک خوردن از بایسن رو دریافت کردی!:d/:)

کتک خوردتیم :bighug:
فک کن یه چونلی پلیر باید از بایسون پلیر کتک بخوره :(( خیلی دردناکه :(( :D به بانوم رحم کن :D

Wow!!
احسان خدایی دمت گرم :d
واس منی که کلا با این سری آشنا نیستم ورای تصوره! میتونه منو کاملا واس SFV آماده کنه!
مطمئن باش همش رو خواهم خوند

مرسی :D
بخون حالشو ببر :D منتظر تک تکتون توی SF V هستیم :D

خوبه؟! شاهنامه اش عالیــــه...
yahoo_8.gif
yahoo_4.gif
سنسی تو که اینقدر آدم رو هایپ میکنی این پلاس کوفتی رو دیگه بگیر تا تو SFV حالت رو جا بیاریم
yahoo_15.gif
yahoo_19.gif

حتماً واسه SF V میگیرم :D از زیر سنگم که شده یه پلاس جور میکنم :D

آخرین ویرایش:

abtin63

کاربر سایت
Feb 20, 2011
129
نام
آبتین
واقعا دم شما گرم! چهار پنج سال پیش باید یه همچین کارایی می کردیم منتها بی‌انگیزگی گریبان‌مون رو گرفته بود...

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
واقعا کامل و جامع بود
دمت گرم

واقعا دم شما گرم! چهار پنج سال پیش باید یه همچین کارایی می کردیم منتها تنبلی و بی‌انگیزگی گریبان‌مون رو گرفته بود...

ممنون :D

===

بخش داستانی ریو هم به پست اول اضافه شد :D

nb2w9sgntgnebcj81n50.png

---

من هم مقاله رو خوندم خیلی خیلی فوق العاده بود. با وجودی که با سری SF آنچنان بیگانه هم نیستم، اما این مقاله اطلاعات خیلی زیاد و خوبی رو در اختیارم گذاشت. اضافه شدن داستان کارکترها هم خیلی عالیه.
به شدت از نویسنده مقاله که کاملاً مشخصه زحمت خیلی زیادی برای مقاله کشیده، تشکر میکنم. خسته نباشی.
yahoo_6.gif

ممنون بابت وقتی که گذاشتی دوست عزیز :D

آخرین ویرایش:

Timey Wimey

عضو تحریریه
Aug 15, 2014
260
نام
محمد زمانی
من هم مقاله رو خوندم خیلی خیلی فوق العاده بود. با وجودی که با سری SF آنچنان بیگانه هم نیستم، اما این مقاله اطلاعات خیلی زیاد و خوبی رو در اختیارم گذاشت. اضافه شدن داستان کارکترها هم خیلی عالیه.
به شدت از نویسنده مقاله که کاملاً مشخصه زحمت خیلی زیادی برای مقاله کشیده، تشکر میکنم. خسته نباشی. :bighug:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به جا این کارا، یه SF V نسخه‌ی استیم بخر و وارد دنیای متمدّن شو!

یه کالکشن خریدم ، چون دیر میرسه دارم یه نسخه ی معمولی هم می خرم ، حالا یه سیستم PC هم ببندم و یه SF V نسخه ی استیم بخرم به جای دنیای متمدن فک کنم وارد دنیای آوارگان خیابانی میشم :D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
طی کل ماجرا، ساگات فقط داشته سوگند یاد میکرده :D.

ترد عالی از همه مطالب لذت بردم. خدا قوت پهلوون :D.

داستان هر کرکتر توی بخش خودش بررسی میشه ، نمی تونم باقی جزییاتش رو توی بخش داستانی یکی دیگه بگم و جزییات داستانیش رو جلو جلو لو بدم :D

ممنان :D

Devil Prince

کاربر سایت
Jan 16, 2016
1
سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده
کامل ترین مقاله ی ممکن در وصف تاریخچه ی سری Street Fighter در کل سایت های فارسی زبان و حتی شاید کل سایت ها و انجمن های موجود اینجاست!
زحمتی که واسه این مطلب کشیدید، غیر قابل توصیفه. من به جای شما به خاطر نوشتن این مطلب احساس کمر درد، انگشت درد، چشم درد و ... می کنم.
تنها کاری که از من بر بیاد گفتن یک خسته نباشید گرم و آرزوی حفظ این روحیه ی بالای نویسندگیه.
منتظر بیوی KEN MASTERS افسانه ای هم هستم.
تشکر فراوان ;)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده
کامل ترین مقاله ی ممکن در وصف تاریخچه ی سری Street Fighter در کل سایت های فارسی زبان و حتی شاید کل سایت ها و انجمن های موجود اینجاست!
زحمتی که واسه این مطلب کشیدید، غیر قابل توصیفه. من به جای شما به خاطر نوشتن این مطلب احساس کمر درد، انگشت درد، چشم درد و ... می کنم.
تنها کاری که از من بر بیاد گفتن یک خسته نباشید گرم و آرزوی حفظ این روحیه ی بالای نویسندگیه.
منتظر بیوی KEN MASTERS افسانه ای هم هستم.
تشکر فراوان ;)

ممنون از شما به خاطر وقتی که برای خوندنش گذاشتید :D
داستان کن بعدیه :D ایشالا فردا :D

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
واقعا عالی بود یه تشکر زیر پست برای این مقاله کافی نیست :bighug: دقیقا دنبال همچین مقاله ای بودم که خوشبختانه تو امضا دوستان پیدا شد:d

mohammad.abbas

کاربر سایت
Feb 17, 2012
97
نام
محمد
اول از همه دس خوش خیلی زحمت کشیدی خیلی چیزا اموختیم منم لاخه(نصف) شدم تا خوندم کمرم درد نکنه :d
فقط نتیجه ای که من از این دوتا داستان اخر گرفتم اینه که همه bison رو شکست دادن فقط کدخدا قاسم به تورنومنت فرستاده نشد بد اورد :d
اما جدا دمت گرم خیلی زحمت کشیدی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر