آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام نطرتون راجع به این ویدئو چیه؟

داخل ویدیو هم نشون میده url private هنوز عمومی نکردن که همه استفاده کنن god of war هم برای اجرا به 5.0.5 به بالا نیاز داره شاید امیدی باشه چند وقت دیگه منتشر کنن هکو

• Like
Reactions: mehdizadeh

parsping.ir

کاربر سایت
Jan 12, 2015
8
Firmware 5.00 - 5.05: Fully exploited in private
This firmware has been fully exploited, but this exploit is private, which means only people in private circles get to exploit their PS4 on this firmware.

الان منظورش از Private چیه >:P>:P
کیا خصوصی حساب میشن ؟؟
نکبت میخواد دل ملتو آب بندازه که من دارم گاد آف وار بازی میکنم مشخصه عقده اییه

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
با درورد
طی خبر های جدید که از فیلم گذاشتن هاشون معلومه و خبر های قدیمی
خوب مشخص شد که بعضی از هکر ها داران بی سرو صدا کار میکنن برای جیب خودشون مثل همین فیلیم که این دوستمون گذاشته (البته یکم گنده میکنه کارشو که فقط من و ... ) در کل اگر سال گذشته رو یادتون باشه یه قطعه ای بود که اول روسها درست کرده بودن که قطعه وصل میکردن و بعد هارد اکسترنال میزد و بازی ها رو از رو هارد میخوند بعد دوستان کپی بازی چینی با حمله ور شدن بهش گند زدن به آرمان های روسها وروسها کدهاشو برای سونی فرستادن یا عمومی کردن و سونی هم کدها رو پچ کرد
حالا بگذریم از این مسائل در کل خدا پدر اونهایی که PS3 مثل مرد هک کردن و هکشو رایگان دادن بیرون تا زمانی که توپ تو زمین روسهاست و بقه هکر ها کاری نکنن و اطلاعاتشون بروز ندن همین آش و همین کاسس
بعد راستی در مورد بازیها اگه یادتون باشه تو PS3 تو 3.55 همه به مدت یکسال یا بیشتر مونده بودن چون آپدیت نمیدادن و مشکل خورده بودن یادم بعضی از بازی ها مثل مکس پین و یا بتل 3 و مدرن با یه پچی که دوستان هکر زحمت کشیده بودن و درست کرده بودن میشد روی 3.55 بازی کرد و بعد اون اتفاقات دانگل تروبلو و کبرا افتاد و بعد منجر به فریمورهای بالا شد
پس میشه بازی هایی که فریم ور بالا میخادو با یه فیکس درست کرد که اونم یک موقه هایی میبینی بازی هنگ میکنه عادی
ببخشید مطالب بالا تکراری بود فقط جهت یادآ وری

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
آدمها گاهی اونقدر دنبال وسیله می‌گردد که هدف رو فراموش می‌کند. تنها علتی که دنبال هک هستیم اینه که بتونیم با هزینه کم بازی کنیم حالا بفرض که ادعای این فروشگاه درست باشه میگه سیصد تومن بده چیپ بخر تا با دونه ای سه تومن برات بازی بریزم. خوب همین الانش با 150 تومن میشه اکانت هکی فول گیم کرد بدون دردسر و هنگ و فیکس دیگه چرا سیصد بدیم!!!

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
آدمها گاهی اونقدر دنبال وسیله می‌گردد که هدف رو فراموش می‌کند. تنها علتی که دنبال هک هستیم اینه که بتونیم با هزینه کم بازی کنیم حالا بفرض که ادعای این فروشگاه درست باشه میگه سیصد تومن بده چیپ بخر تا با دونه ای سه تومن برات بازی بریزم. خوب همین الانش با 150 تومن میشه اکانت هکی فول گیم کرد بدون دردسر و هنگ و فیکس دیگه چرا سیصد بدیم!!!

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
سلام
اما موضوع جالب تر
به هر شکلی تونستن بازیهای بالاتررو فریم ور پایین تر اجرا کنن
اگه درست باشه یعنی میشه . کیت به صورت نرمفزاری استخراج کرد
فقد باید یکی تو گروه دل به دریا بزنه کیت تهیه کنه تا موتوجه بشیم موضوع از چه قراره
جالب ترین خبر بعد از هک ورژن 4
همین بود

Emad .kia

کاربر سایت
Jun 24, 2009
64
سلام دوستان
امروز رفتم سراغ این محمد تماشا
می گفت اگر فاکتور داری که من برات هک کردم هر بازی رو برات ۱۰ تومن میریزم
اگر نه که راه نداره باید چیپ بخری (مرد حسابی ۳۰۰ برای بازی خوب میرم اکانت هکی می خرم دیگه مگر ... هستم)
حالا موضوع بعدی
طبق خبر قدیمی زیر
Imaginary Monster: Is there a chance that your simplified method that you showed today in this video with the installation of games through pkg and launch through XMB will work at 5.00?

Flatz: Yes, as I said, the method is based on the standard system functionality except for a number of patches that you need to do to bypass some security restrictions. But again, again, the method works only in conjunction with the kernel exploit and as far as I know, all consoles (including Slim and Pro) to 4.55 inclusive can be hacked (although there is a chance that someone has exploits and under the firmware above).

Let's hope that someone will lay out an exploit for the kernel on 4.xx (or at least 3.xx), I myself can not do it, because I am not the original author of 2.xx + exploits and I do not want to merge someone else's work.

Read more at Custom / Repacked PS4 Package (PKG) Files on Retail v4.55 by Flat_z!
قبلا هکر روس last guardian رو روی فریمور ۱.۷۶ اجرا کرده و Flatz هم تایید کرده این روش روی بریمور های بالاتر هم جواب میده
ای کاش زودتر بیاد همه حال کنیم
موضوع آخر
چرا من هر روشی رو اجرا می کنم نمی تونم بازی رو مستقیم روی هارد دامپ کنم
ممکنه یکی لطف کنه فایل کامل اکسپلویت بهمراه dumper که خودش تست و استفاده می کنه رو آپلود کنه لینک ش رو بذاره ^:)^[-o<=((8-| بابا جان عزیزتون بذارید من سرویس شدم اینقدر دانلود کردم
فدا مدا

سلام دوستان
امروز رفتم سراغ این محمد تماشا
می گفت اگر فاکتور داری که من برات هک کردم هر بازی رو برات ۱۰ تومن میریزم
اگر نه که راه نداره باید چیپ بخری (مرد حسابی ۳۰۰ برای بازی خوب میرم اکانت هکی می خرم دیگه مگر ... هستم)
حالا موضوع بعدی
طبق خبر قدیمی زیر
Imaginary Monster: Is there a chance that your simplified method that you showed today in this video with the installation of games through pkg and launch through XMB will work at 5.00?

Flatz: Yes, as I said, the method is based on the standard system functionality except for a number of patches that you need to do to bypass some security restrictions. But again, again, the method works only in conjunction with the kernel exploit and as far as I know, all consoles (including Slim and Pro) to 4.55 inclusive can be hacked (although there is a chance that someone has exploits and under the firmware above).

Let's hope that someone will lay out an exploit for the kernel on 4.xx (or at least 3.xx), I myself can not do it, because I am not the original author of 2.xx + exploits and I do not want to merge someone else's work.

Read more at Custom / Repacked PS4 Package (PKG) Files on Retail v4.55 by Flat_z!
قبلا هکر روس last guardian رو روی فریمور ۱.۷۶ اجرا کرده و Flatz هم تایید کرده این روش روی بریمور های بالاتر هم جواب میده
ای کاش زودتر بیاد همه حال کنیم
موضوع آخر
چرا من هر روشی رو اجرا می کنم نمی تونم بازی رو مستقیم روی هارد دامپ کنم
ممکنه یکی لطف کنه فایل کامل اکسپلویت بهمراه dumper که خودش تست و استفاده می کنه رو آپلود کنه لینک ش رو بذاره ^:)^[-o<=((8-| بابا جان عزیزتون بذارید من سرویس شدم اینقدر دانلود کردم
فدا مدا
مجدد سلام
خدمت شما عارض م ماژول ۳۰۰ تومنی رو با ۱۷.۵۰۰ می شه ساخت
حالا فقط می مونه پچ pes18 , fifa18 , GOW4 بروی فریمور ۴.۵۵ که باید دید واقعا کار می کنه یا بلوف ه و چقدر آب می خوره
فدا مدا

Last edited by a moderator:

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
مجدد سلام
خدمت شما عارض م ماژول ۳۰۰ تومنی رو با ۱۷.۵۰۰ می شه ساخت
حالا فقط می مونه پچ pes18 , fifa18 , GOW4 بروی فریمور ۴.۵۵ که باید دید واقعا کار می کنه یا بلوف ه و چقدر آب می خوره
فدا مدا
واقعا خوب بود کارت
فقد میتونی اموزش ساخت بزاری
پچ هم بعد از دامپ میشه گرفت از بازی

Emad .kia

کاربر سایت
Jun 24, 2009
64
واقعا خوب بود کارت
فقد میتونی اموزش ساخت بزاری
پچ هم بعد از دامپ میشه گرفت از بازی
دوست عزیز
این ماژول هیچ کار اضافه ی انجام نمیده فقط همون برنامه al azif یا سرور اندروید ps4 serve رو اجرا می کنه و هیچ جیز جدیدی نداره
فقط بدرد انداختن به بدبخت های بی اطلاع داره
سخت درحال ترجمه و جستجو مطالب هستم بببنم چطور میشه بازیهای فریمور بالا رو پچ کرد
انشاالله بزودی یکی با خبرهای خوب شادمون کنه
فدا مدا

سلام
دنبال پچ بازیهای فریمور بالا رو ۴.۵۵ هستم
با چه برنامه ی میشه fake pkg نصب شده رو از رو دستگاه بروی هارد dump کرد؟
درصورت علاقه به مشارکت در این کار به تلگرامم پیام بدین

@NEMESirS
---------------------------
دوستان به احتمال ۹۹% فهمیدم داستان چیه
فقط به یکی احتیاج دارم که بهم کمک کنه برای dump بازیهای نصب شده fpkg روی دستگاه بروی اکسترنال
--------------------------
یکی که ۱۰۰% مطمئن ه بگه بازی farcry5 , GOW4 حداقل فریمور چند می خواد یعنی چه فریموری روی دیسک بازی هست
خیلی مهمه برام
فدا

Last edited by a moderator:

ahmadreza.2153

کاربر سایت
Mar 7, 2017
388
سلام
دنبال پچ بازیهای فریمور بالا رو ۴.۵۵ هستم
با چه برنامه ی میشه fake pkg نصب شده رو از رو دستگاه بروی هارد dump کرد؟
درصورت علاقه به مشارکت در این کار به تلگرامم پیام بدین

@NEMESirS
---------------------------
دوستان به احتمال ۹۹% فهمیدم داستان چیه
فقط به یکی احتیاج دارم که بهم کمک کنه برای dump بازیهای نصب شده fpkg روی دستگاه بروی اکسترنال
--------------------------
یکی که ۱۰۰% مطمئن ه بگه بازی farcry5 , GOW4 حداقل فریمور چند می خواد یعنی چه فریموری روی دیسک بازی هست
خیلی مهمه برام
فدا
فریمور مورد نظر ۵.۰۵ میخاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Emad .kia

Emad .kia

کاربر سایت
Jun 24, 2009
64
فریمور مورد نظر ۵.۰۵ میخاد

Sent from my iPhone using Tapatalk
خیلی متشکرم رفیق
یه مطالبی spoof ۵.۵۰ بروی فریمور ۴.۵۵ خوندم
اما بابد خودم اول تست بگیرم
مشکل من دامپ بازیها بروی هارد اکسترنال هست
کسی هست بتونه کمک کنه برم pes18 بگیرم دامپ کنم
جواب داد آموزش ش رو میذارم
لطفا به تلگرامم پیام بدید
فدا مدا

ogre22

کاربر سایت
Sep 20, 2017
30
خیلی متشکرم رفیق
یه مطالبی spoof ۵.۵۰ بروی فریمور ۴.۵۵ خوندم
اما بابد خودم اول تست بگیرم
مشکل من دامپ بازیها بروی هارد اکسترنال هست
کسی هست بتونه کمک کنه برم pes18 بگیرم دامپ کنم
جواب داد آموزش ش رو میذارم
لطفا به تلگرامم پیام بدید
فدا مدا
تبریز بودی دیسکو میدادم بهت

• Like
Reactions: Emad .kia

Emad .kia

کاربر سایت
Jun 24, 2009
64
تبریز بودی دیسکو میدادم بهت
فدای مرامت
دوستان بالاخره تونستم فریمور جعلی ۵.۵۰ رو روی ۴.۵۵ سوار کنم (البته به لطف دوستان عزیزی که متاسفانه نمی شناسم اما ازشون خیلی متشکرم)
لطف این کار اینه که بصورت موقت فریمور شما رو ۵.۵۰ نشون میده اما درواقع همون ۴.۵۵ هست) و با ریستارت ۴.۵۵ برمیگرده اما قابلیت اجرای debug setting رو داره
فقط میمونه تست کنم ببینم موقع گذاشتن دیسک بازیهای جدید خطا آپدیت میده یا نه
------------------
من update blocker 3.2 رو نصب کردم کسی هست تایید کنه با گذاشتن دیسک آپدیت میشه دستگاه یا نه؟؟؟

• Like
Reactions: mostafa 1362 4 5

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
فدای مرامت
دوستان بالاخره تونستم فریمور جعلی ۵.۵۰ رو روی ۴.۵۵ سوار کنم (البته به لطف دوستان عزیزی که متاسفانه نمی شناسم اما ازشون خیلی متشکرم)
لطف این کار اینه که بصورت موقت فریمور شما رو ۵.۵۰ نشون میده اما درواقع همون ۴.۵۵ هست) و با ریستارت ۴.۵۵ برمیگرده اما قابلیت اجرای debug setting رو داره
فقط میمونه تست کنم ببینم موقع گذاشتن دیسک بازیهای جدید خطا آپدیت میده یا نه
------------------
من update blocker 3.2 رو نصب کردم کسی هست تایید کنه با گذاشتن دیسک آپدیت میشه دستگاه یا نه؟؟؟
پشت کارت خوب
ولی فکر نکنم از این روش بشه بازیهای نیاز به فریمور بالاتر اجرا کرد
اگه میشد تا حالا مثل بمب ترکیده بود
چون خیلی وقت این موضوع اسپوفر وجود داره
ولی باز امیدوارم این روش باشه که خیلی راحته
باز کمکی خواستی بگو
تو تلگرام برات برنامه هارو گذاشتم
موفق باشی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر