آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
892
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان یک توضیحی بدم هک اگر روی هر ورژنی انجام بشه خوبیش اینه که راه های دسترسی به کلید های کنسول و رمز گشایی فایل های بازی ها و فریمور کنسول باز میشه و اونجا هست که میتونن cfw تولید کنن خب بعد از اونجا هم که راه راحت تر میشه بعد از اون اگر بتونن بوتلودر کنسول رو هک کنن تقریبا میشه گفت هر بلایی بخوان میتونن سر کنسول بیارن از نوشتن انواع برنامه های سیستمی و حتی تغییر os

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
اکه بشه چی میشه. یعنی ممکنه بشه. وااای چه کیفی داره اگه بشه :))

بیصبرانه منتظر روشی برای دانگرید کردن کنسول هستم ببینم به چه روشی میخوان اینکارو بکنن البته باید تجارتشون رو بکنن وقتی سود بردند جیباشون پر شد میرسه به دانگرید های نرم افزاری دقیقا روند پلی 3 ک با دانگل یو اس بی بود و به قول دوستمون ترو بلو و غیره بعد شد نرم افزاری و غیره

• Like
Reactions: انجمن 1000

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من هنوزم True Blue کنسول PS3 م رو نگه داشتم :D
البته چیزی که اکثر هکرها هم نظر هستن اینه که امنیت PS4 پایینه ولی واقعا من نمیدونم چرا تا حالا هک نشده!!
ولی اگه هک بشه فوق العاده میشه چون نه فقط يه کنسول بلکه يه مدیا پلیر قدرتمند خواهیم داشت :D

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
من هنوزم True Blue کنسول PS3 م رو نگه داشتم :D
البته چیزی که اکثر هکرها هم نظر هستن اینه که امنیت PS4 پایینه ولی واقعا من نمیدونم چرا تا حالا هک نشده!!
ولی اگه هک بشه فوق العاده میشه چون نه فقط يه کنسول بلکه يه مدیا پلیر قدرتمند خواهیم داشت :D

بابا دسمریضاد به تو که هنوز دانگلت رو نگه داشتی یه سوال چرا بعد هف سال هنوز نگهش داشتی؟ فکنم دلت نیومده اون پول دانگل رو بندازی دور خخخ به هر حال شاید دانگلی کهبرای هک پلی فور بیارن بیرون از همینم ساپورت بشه اینجاست که اینده نگری کردی خخخ
جواب داد ماهم نگهش میداریم برای پلی فایو البته ی دانگل داشتم خدابیامرز تو خونه فکنم نابود شد یادم نیست دقیقا کجا گذاشتمتش

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
در ps4چطوری میشه فهمید فریمور که کارخانه نصب کرده چند الان فریمورم به 4.06به روز رسانی شده کسی می دونه؟

اره میشه همین هکر ها یه فایلی میدن بیرون و روش استفادشم میذارن بعد متوجه میشیم که ورژن کارخونه ای جند بوده مثل دقیقا پلی3 که ی فایلی رو میریختی رو فلش رو کنسول میذاشتی بعد سیستم اپیت میذاشتی وقتی پر میشد مینوشت که فریمور کارخونه ایش جند بوده

• Like
Reactions: 65ahmad

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
ولی زیاد همه گیر نمیشه مگه چقدر کنسول هست که ورژنشون بخواد 1.78 به پایین باشه اینا اگه تا 3.5 میتونستن هک کنن خوب بود دستگاه زیاد بود ولی اگه همین 1.78 باقی بمونه دستگاه کپی خور خیلی خیلی گرون میشه

ایشالله که زودتر هک شه بره
زمان ps3 یادم بحث دانگل این چیزا بود ما خیلی دنبالش بودیم یه شب خوابیدیم دیدیم صبح به راحت ترین شکل به یه برنامه کوچیک دستگاه کپی خور شد چه کیفی کرده بودیم اون زمان یادش بخیر

• Like
Reactions: hosseinh

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
به شدت منتظر هک این کنسولم بلکه این سونی انحصار طلب حالش جا بیاد و این جیب ما هم یه نفسی تازه کنه
کنسولم از اون کنسول هاست که فریمور 1 بود میاس اپ بشه تا بشه باهاش بازی کرد! لامصب همین چند ماه پیش اپش کردم به 2.50 الان 2.5 موندم! و بعد بلاد بورن داره خاک میخوره

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
میکم اینجا فقط مطالب یه سایت مربوط به هک ps4 دنبال میشه؟ درسته؟ هکر های دیگی هم هستن که درباره هک مطلب می زارن دارن تلاش می کنن بد نیست مطالب اونجا رو هم بزاریم به اشتراک

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
اگر از جایی مطالب هکی اورده میشه والا اونش دیگه به صاحب تاپیک بستگی داره میتونی برای نمونه بذاری و منبع رو هم بگی اگر کسی حرفی نزد پش مشکلی نداره

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
از بدو تولد کنسول همه کنسول ها هک شدن بعد شما میخواین بگین این هک نمیشه ؟ این یه سیاست هست دستگاه هک میشه تا 2 سال اخر یا 3 سال اخر پر فروش شه

• Like
Reactions: 65ahmad

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
دوستان میگما دیگه سه ساله دیگه این نسل تموم میشه دیگه خوش بینانش میشه سال 2021...
خلاصه خواستم بگم بشینید تا هک شه:D
خوش بحالت کسانی که از هک کنسول ناراحت میشن دو احتمال داره احتمال سوم نداره یا از اونایی هستن که بازی رو کرایه می دن هفته ای 20تومان می گیرن سر هفته هم میشه برای یه دقیقه دیر کرد نصف هزینه بازی رو می گیرن. احتمال دوم: بازی نصب می کنن تبلیغات می کنن هر بازی 20تومان بعد نصب یهو 40تومان میشه...اخرشم بازیها یا پاک میشه با ابدیت یا هم دستگاه بن میشه معلوم آدم سود جو نظرش چی
دستگاه هک شده ولی بگیر ببند زیاد جرعت انتشار نیست

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
یادش بخیر
یادم میاد وقتی PS3 هک شده و تا CFW3.55 بود همه چه ذوقی داشتن و میگفتن PS3 هک شده دیگه پول بازی نمیدیم من خودم به خاطر GOD OF WAR فقط 6 ما وایسادم تازه دسته دو خریدم 40 ت با چقدر چکو چونه زدن بگذریم
PS3 هک شد اول به صورت سخت افزاری روی 3.41
بعد روی 3.55 به صورت نرم افزاری و همه دانگل هایی که خریده بودن انداختن دور بدون هیچگونه اعتراضی
بعد یهو سونی آپدیت 3.56 داد و دیگه نه آپدیتی برای هک اومد نه بازی جدیدی و همه موندن و باز قیمت دیسک رفت بالا
بعد دانگل تروبلو آمد با اون همه سرو صدایی که کرد اونکی که داشت پولشو میداد و بازی میکرد و اونی که نداشت مثل من باید تو کف میموند
بگذریم تا اینکه تروبلو هم ترکید و تو همین سایت بازی سنتر چه سروصدایی به پا شد
بگذریم همه این ها رو گفتم که یادتون بندازم تموم این حرفهایی که تو این چند صفحه گفته شده که من موافق هک هستم و یا مخالف قبلا هم زده شده و کلی نظر درباره اون ها هم گفته شده

حالا هر کی دوست داره استفاده میکنه و هر کی دوست نداره استفاده نمیکنه این ها همه به خود فرد بستگی داره ولی اینکه اینجا دوستان زحمت میکشن و خبر های هک و ... میزارن واقعا جای تشکر داره

خوش بحالت کسانی که از هک کنسول ناراحت میشن دو احتمال داره احتمال سوم نداره یا از اونایی هستن که بازی رو کرایه می دن هفته ای 20تومان می گیرن سر هفته هم میشه برای یه دقیقه دیر کرد نصف هزینه بازی رو می گیرن. احتمال دوم: بازی نصب می کنن تبلیغات می کنن هر بازی 20تومان بعد نصب یهو 40تومان میشه...اخرشم بازیها یا پاک میشه با ابدیت یا هم دستگاه بن میشه معلوم آدم سود جو نظرش چی
دستگاه هک شده ولی بگیر ببند زیاد جرعت انتشار نیست

من هم با نظر دوستمون موافقم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر