آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
893
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
هک نمودن یه بخشه برگردودن به ورژن پایین تر هم یه بخش دیگس
حالا هرکی خبر جدید هک گذاشت یه تیکه براش بیندازید حتما بابا اونا که دارن تلاش می کنن هک کنن مخ هستن الکی نظر نزارید برای پر کردن صفحه ماشاالله کارشناس زیاده خب بلدی خودت هک کن

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
داداش عزیز نمیدونم من چه هیزم تری فروختم بهت که تا من پست میزارم میتوپی بهم حالا اگر یکی به خودت اینطوری میکگرد که ی جور دیگه جوابشو میدادی ببین داداشمن اینجا نوشته خبرهایی ازهک نگفتیم این تاپیک جامعه هکران نخبه هستند ما اخبارو میشنویم میایم اینجا و بحث میکنیم کسی که درباره وان حرف نمیزنه هرکی تخصصش هست میاد حرف میزنه این مسئله اول

دوم من توی همه جا همه منو به لاو میشناسن دلارها خرج اورجینال و حتی سری بازیایی میخریدم که مکسی حتی فکرشو نمیکرد از سری کامل پرنس ها تا بازی ناروتو که مطمعنم چند نفر اسمشو شنیدن من کلکسیون همشو داشتم پس من مخالف هک نسل هفت بودم و این مخالفتم نبایدمانع از درج اخبار و نظر دادن بهش بشه بله من از هک و رشتش جیزی نمیدونم اما طبق عادت که از 2007 بودم تا الان این تجربه رو دارم که روند هک به چه شکل می انجامه هک کردن دسگاه همیشه سخته ولی مشکترین راه هکرها اینه که ورژن های بالاتر رو برگردون به ورژنی که قابلیت هک شدن داشته باشه و ازونجایی که سخت افزار فور شباهت زیادی به وان و ایندو شباهت زیادی به پی سی دارن نزیدیکه اینا همه نظریات هست و ماه همچنان منتظر خبر ها نشستیم و هیچ کدوم از ما نیومده بگه داد بزنه فور هک شد برید بخرید و اله و بله

یه سری گیمر جوون چه صفر کیلومتر خودم چه با تجربه ها اینجاییم از تجارب همدیگه استفاده میکگنیم و منتظریم ببینیم هک به کجا پیش میره

اگرم شما اشنایی توی سونی داری میتونی ازین تاپیک استفاده کنی اخبار هکو بهشون برسونی تا جولوی هکر ها رو بگیرن اینطوری که عالیه یه کار مثبتم برای سونی انحام میدی باشد که پاداشش رو هم دریافت کنی

• Like
Reactions: bayern_vahid

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
با این سرعت که پیش میرن مه ورژن یک رو هک کردن اما دارن تمام بازی های اومدهرو روش تست میکنن که ببینن جواب میدهیانه و بعد از اینا شروع کنن به راهی برای دانگرید کردن ورژنای بالا و برگردوندنشون به ورژنی که بشه هکی استفاده کرد

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
نه ئدیگه شما مثل نسل قبل رو یادت بیار صد دلار قیمتش رفت بالا پلی3 که هک شده بود برای همینم باید ی کنسول دست دوم داشته باشی چرا دست دوم چون فریمور پایه کارخونش از کمتره اما جدیدا خود کارخونه فریمور بالای 4 رو میزنه برای همینه کنسولایی که از اول فریمور کارخونه ای 1 یا 2 یا 3 داشتن احتمالش هست که بتونن برگردونن به فریمور هک شده دقیقا همون داستان پلی3 داره اجرا میشه بالای 3.55 کپی خور نمیشن اما اگر دسگاهی فریمور کارخونش 3.55 بود دانگرید میکردن به این ورژن و کپی خورش میکردن

درمورد خرید هم همین الان بخر کنسولش مفته از 700تا 850 دست دوم میتونی پیدا کنی بخر و منتظر هک شو ک بهتره

• Like
Reactions: mafia1234

65ahmad

کاربر سایت
Nov 6, 2016
49
نه ئدیگه شما مثل نسل قبل رو یادت بیار صد دلار قیمتش رفت بالا پلی3 که هک شده بود برای همینم باید ی کنسول دست دوم داشته باشی چرا دست دوم چون فریمور پایه کارخونش از کمتره اما جدیدا خود کارخونه فریمور بالای 4 رو میزنه برای همینه کنسولایی که از اول فریمور کارخونه ای 1 یا 2 یا 3 داشتن احتمالش هست که بتونن برگردونن به فریمور هک شده دقیقا همون داستان پلی3 داره اجرا میشه بالای 3.55 کپی خور نمیشن اما اگر دسگاهی فریمور کارخونش 3.55 بود دانگرید میکردن به این ورژن و کپی خورش میکردن

درمورد خرید هم همین الان بخر کنسولش مفته از 700تا 850 دست دوم میتونی پیدا کنی بخر و منتظر هک شو ک بهتره

کی گفته پلی استیشن 3تا فریمور محدود کپی خور میشه نخیرم اشتباه پلی استیشن 3 تا فریمور 4.55هم کپی خور شد ما بقی رو نمی دونم برای این که مطمئن بشی به سایت پردیس کیم سر بزن اونجا آموزش گذاشته بعدش بنظرم این مدل هک مسخره هست که فقط تو فریمور محدود هک بشه الان اکثرا اونای که پلی استیشن 4دارن با فریمور بالادارن بازی می کنن چون بیشتر به نت وصل میشن مطمئن باش بالا 80درصد فریمور 4.55دارن چون یا مجبورن به روز کنن یا خودت دستگاه به روز بوده

دوستان یعنی بر فرض اگه بخواد هک شه ps4 داشته باشیم قبل از هک شدن خوبه؟ یا نه بزاریم وقتی هک شد بخریم؟؟؟
حالا نمی دونم واقعا قیمتش چقدر می ره بالا هک بشه ولی خریدنش الان اشتباه چون به روز من دچار میشی 3ماه فقط یک بازی بزار هک بشه با خیال راحت بگیر پول دستت باشه بهتر تا دستگاه بخری مجبور باشی فقط نکاش کنی

اکه سری به اکثر سایت ها بزنی پلی استیشن 3 تا فریمور 4.55هم کپی خور شد که فکر کنم آخرین فریمور بود برای این که مطمئن بشی به سایت پردیس کیم سر بزن اونجا آموزش گذاشته بعدش بنظرم این مدل هک مسخره هست که فقط تو فریمور محدود هک بشه الان اکثرا اونای که پلی استیشن 4دارن با فریمور بالادارن بازی می کنن چون بیشتر به نت وصل میشن مطمئن باش بالا 80درصد فریمور 4.55دارن چون یا مجبورن به روز کنن یا خودت دستگاه به روز بوده

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mafia1234

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
دوست عزیز شما کنسول نسل هفتم رو داشتی؟ مطالب رو دنبال میکنی؟ چرا سوپر اسلیم هک نمیشه؟ چرا حتی بورد کبرا از کار افتاده چرا دیگه خبر نمیزارن فریمور بالاتر سونی هک شده چرا همش برمیگردونن به ورژن پایین تر شما تازه تو سایت ثبت نام کردی میای حرف چی میزنی شما برو تو همین سایت مطالب هک نسل هفتم رو بخون نمیخواد بری جای دیگه و از سایت دیگه بخونی به جای لحن توهین امیزت که هروز داری به یه روش به من توهین میکنی قشنگ منطقی بشین حرف بزن اگر بازم ازین کارا تکرار کردی گذارشت رو میدم بعد 9 سال کسی اینطوری حرف نزده باهام که توی که هنوز عرق رجیستریت خشک نشده توی این فروم داری هر حرفی رو میزنی

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوست گرامی مثال کاسه داغ تر از آش رو شنیدی خب حالا ادامه رو گوش کن من آدرس سایت رو دادم برید سر بزنید و اطلاعات شما کهنه شده به روز کنید نمیشه اینجا مطالب یکی یکی توضیح داد که

دوست من بنده کاسه داغتر از اش هستم واسه شما نه واسه شخص دیگه اطلاعات نداری و خوبم متوجه نمیشی حالا من یا دیگر دوستان هر چی بگن شما خودت رو میزنی به کوچه ...

تمام این کاستوم ها بالاش رو بخون عزیز من نوشته قابل نصب واسه کنسول های هک شده یا کپی خور شده حالا منظور از این حرف چیه ؟ یعنی دستگاهت کپی خور نباشه این کاستوم ها رو نمیتونی نصب کنی

حالا دستگاه چی جوری هک میشه ؟ یه 2 صورت نرم افزاری و سخت افزاری

نرم افزاری چطور امکانش هست ؟ باید فریمور دستگاهت کارخانه ایش 3.66 باشه مثلا تا زیر این باید باشه اگه بالاش باشه دستگاه شما به هیچ عنوان نرم افزاری کپی خور نمیشه اگه 3.66 بود کپی خورش کردی تازه میای فریمور یا کاستوم 4.81 اصلا میریزی (مخصوص کپی خورها هست )

حالا اگه باز متوجه نشدی دیگه از دست من کاری بر نمیاد

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
با سلام خدمت دوستان عزیز و ضمن تشکر که دارید تو این تاپیک فعالیت میکنید دوست خوبمون که اطلاعات هک رو همیشه میذارن اگر خبری باشه میاد درجا اطلاع رسانی میکنه و ماهم همیشه ی سر میزنیم ببینیم جه خبره سوالی داشته باشن ما اگر بتونیم با همفکری جواب میدیم

اخرین سایت خارجی که من رفتم و تست کردم یعنی پیگیر اخبار هکش بودمPS4 Games for FW 1.76 » PS4 e✘treme Modding این بوده حالا بازم منتظر میمونیم کار هکش که تموم شده روی ورژن 1.70 فقط بحث همه ماها اینه چطوری میخوان راهی پیدا کنن کگه ورژن های الان کنسول رو برگردونن به 1.76 که قابلیت کپی خور کردن رو داره جا داره از بچهایی که در این زمینه فعالیت دارن تشکر کنیم ازجمله دیش دیش مافیا انجمن 100 و همه دیکر اعضا که کمک میکنن اطلاعات ما همیشه بروزتر بشه

فقط بچها من امید وارم این روند به پرو هم راه پیدا کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر