آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
سلام بچه ها بنظر میرسه خبرایی شده
این در واقع یه کلیپ هست که توی یوتوب اومده و یه فایل pdf هست که توش گفته شده که احتمال به دست آوردن kernel exploit هست که طرف آلمانیه.ولی نمیدونم تا چه حد حقیقت داره چون یوتوب منبع مناسبی نیست.به نظرم اون توییت zecoxao که گفت به زودی اون متد جدید برای 6.02 میاد و فقط برای بازی ها خوبه و کاراییه دیگه ای نداره بیشتر به واقعیت نزدیکه تا این.در ضمن این چیزی که توی این ویدئو اومده به درد کسانی که میخوان بازی رایگان بکنن نمیخوره و برعکس متد zecoxao برای بازی نیست بلکه برای homebrew و چیزای دیگه هست

آخرین ویرایش:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
اگر تو این چند روزه خبری نشه دیگه نخواهد شد .... کریسمس هم که اومد دیگه داستان لوس شده .. متاسفانه منابع خبری بسیار پراکنده و بی اساس و داستان‌های دیگه که هیچ کدوم واقعیت نداره... بدست اوردن کرنل کاره ساده ای نیست ولی اساسا موجود هست چرا منتشر نمیشه نمیدونم...

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
من نمیدونم حرف این بنده خدا چقد درست هست.
ولی توی نت یک جستجو کردم MrNiato توی توئیتر اینو گذاشته :

PS4] Downgrading to the lowest firmware of my PS4 Testkit [6.02 to 1.0X]
یک ویدیو هم منتشر کرده :
----------

• Like
Reactions: saeed_sg and wwewwe

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina

یک ویدیو هم منتشر کرده :
----------
این برای کنسولهایی هست که سونی به طور اختصاصی برای توسعه دهنده ها طراحی کرده و ربطی به کنسول های معمولی تو بازار نداره

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138

یک ویدیو هم منتشر کرده :
----------

جناب MrNiato فقط یه کنسول TestKit رو دانگرید کرده. کنسولهای TestKit و DevKit مخصوص دولوپرها و توسعه دهنده هاست که البته قیمت خیلی بالایی هم دارن. اما امکانات جالبی مثل آپگرید و دانگرید روی فریموهای مختلف بخشی از قابلیت هاشون هست. در واقع چنین قابلیتی از سمت سونی فراهم شده. البته لازم به ذکره که بازیهای Retail یا رسمی بدون وجودکرنل اکسپلویت، روی این نوع کنسولها قابل اجرا شدن نیست.
پس تا این لحظه هیچگونه امکان دانگرید روی کنسول های Retail (حداقل بصورت عمومی) در دسترس نیست.

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
البته در کنار صحبتهای دو بزرگوار بالا عرصه هک کنسول پلی 4 دچار چالش بزرگی بنام "پرایوت" شده و هکرها با بدست آوردن باگ ها و آسیب پذیری های مختلف از کنسول آنرا بصورت مخفیانه به برخی افراد با مبالغ بالا بفروش میرسانند و این باعث شده این به اصطلاح دولوپرها با رفتارهای غلط دنبال کنندهاشون رو آزار بدند.

در مجموعه نه توصیه به صبر میکنم برای انتشار کرنل اکسپلویت بالاتر و نه استفاده از متد 6.20

آخرین ویرایش:

bazikhorak

کاربر سایت
Apr 10, 2012
13
جناب MrNiato فقط یه کنسول TestKit رو دانگرید کرده. کنسولهای TestKit و DevKit مخصوص دولوپرها و توسعه دهنده هاست که البته قیمت خیلی بالایی هم دارن. اما امکانات جالبی مثل آپگرید و دانگرید روی فریموهای مختلف بخشی از قابلیت هاشون هست. در واقع چنین قابلیتی از سمت سونی فراهم شده. البته لازم به ذکره که بازیهای Retail یا رسمی بدون وجودکرنل اکسپلویت، روی این نوع کنسولها قابل اجرا شدن نیست.
پس تا این لحظه هیچگونه امکان دانگرید روی کنسول های Retail (حداقل بصورت عمومی) در دسترس نیست.
پس حالا که اینجوریه اصلا چه لزومی به انتشار این فیلم بوده!!! هدف از انتشار این فیلم چی بوده این که به قول شما مخصوص توسعه دهنده هاست . چه پیامی رو می خواسته به دیگران بده ؟

به نظر من این سیستمای testkit , Devkit از همون ابتدای PS4 هم بوده و دست توسعه دهنده ها قرار داشته . چرا از اون موقع تا حالا راجع به این موضوع خبری نشده ؟ پس این توسعه دهنده ها تا حالا چی کار می کردن؟

مثل این که خبر دیگه ای از این آلمانیه شده:
PS4 Testing Kit on 6.20 Firmware Debug Settings Overview by MrNiato

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: mahabad

_SCORPION_

کاربر سایت
Nov 25, 2010
138
پس حالا که اینجوریه اصلا چه لزومی به انتشار این فیلم بوده!!! هدف از انتشار این فیلم چی بوده این که به قول شما مخصوص توسعه دهنده هاست . چه پیامی رو می خواسته به دیگران بده ؟

به نظر من این سیستمای testkit , Devkit از همون ابتدای PS4 هم بوده و دست توسعه دهنده ها قرار داشته . چرا از اون موقع تا حالا راجع به این موضوع خبری نشده ؟ پس این توسعه دهنده ها تا حالا چی کار می کردن؟

مثل این که خبر دیگه ای از این آلمانیه شده:
PS4 Testing Kit on 6.20 Firmware Debug Settings Overview by MrNiato
این که چرا آقای Niato این کارو میکنه و فازش دقیقا چیه هنوز هیچکس نمیدونه! بهرحال کنسول Devkit یا Testkit انقدر قیمتش بالا هست و داشتنش حس خوب داره که برخی بخوان پز بدن باهاش
شخصا خودم Niato رو حتی Developer هم نمیدونم چون بجای اینکه صبح تا شب از دانگرید و آپگرید کردن کنسولش فیلم بزاره بهتر بود 2 تا هومبریو درس حسابی تهیه میکرد! (اگه واقعا دولوپر باشه!)

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
کاربر اسپانیایی زبانی به نام 9BRITO9 با انتشار ویدئویی، خبر از اجرای بازی Red Dead Redemption 2 بر روی ورژن هک شده 5.05 داد.
در این ویدئو به این نکته اشاره می‌شود که این نسخه دامپ شده بازی بوده و با نسخه دیتای اصلی متفاوت است.
شایان ذکر است که برای اجرای نسخه اصلی این بازی، می‌بایست کنسول حتماً به ورژن 6.00 آپدیت شده باشد.

Dv_0TnuWoAIkyfl.jpg

لینک ویدئو:
PS4 JAILBREAK 5.05 PROBANDO RED DEAD REDEMPTION 2-9BRITO9

لینک twitter:
9brito9 (@9brito9) | Twitter

لینک youtube:

منبع: Novinspot

آخرین ویرایش:

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
135
نام
احسان
کاربر اسپانیایی زبان به نام 9BRITO9 با انتشار ویدئوی دوم خود، خبر از اجرای بازی Red Dead Redemption 2 بر روی ورژن هک شده 5.05 داد.
این فیلم در تایید ویدئو منتشر شده از طرف همین شخص است.
برای مشاهده ویدئو اول به پست زیر مراجعه کنید:
Code:
http://forum.bazicenter.com/threads/99160/page-119#post-4535224
لینک ویدئو دوم:
PS4 JAILBREAK 5.05 RED DEAD REDEMPTION 2-IMPORTANTE EXPLICO TODO-NO FAKE-NO FUNCIONA-9BRITO9 - YouTube_2

Dw42cQuWkAEGBIp.jpg

آخرین ویرایش:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher

آخرین وضعیت هک کنسول PS4
فریمویر 6.20 نیز هک شد.
در حال حاضر هیچ خبری از انتشار جیلبریک 5.55 و 6.20 نیست و هک این دو فریمویر بصورت کاملا خصوصی صورت گرفته است.

@CONSOLE_HAX

اخطار:
اگر اکسپلویت پیدا شده در 6.20 همان اکسپلویت 5.55 نباشد. احتمال انتشار کرنل اکسپلویت 5.55 یا 6.00 در ماه های آینده بالا خواهد رفت.
بنابراین از آپدیت کردن کنسول های خود به ورژن 6.20 خودداری کنید.

@newsjailbreakps4

آخرین ویرایش:

micr0oo0man

کاربر سایت
Mar 5, 2018
19
در ادامه پست قبلی:

6.20 kernel dump string released by Fire30

TJ‏ @Fire30_ Jan 23
cat 620.elf | head -c 4096 | sha1sum 2e83ab92cf84da74b526db13500f4611583f7c45 -
fire30 یه رشته از کدهای دیکریپت شده کرنل 6.20 منتشر کرد.این کدها رو ImMrNiato تایید کرده :
Guillaume MrNiato‏ @ImMrNiato 9h9 hours ago
The sys-revision of the 6.20 released by @Fire30_ match with the one of the 6.20 testkit, so yes, this is legit.
همچنین smug nia هم تایید کرده که کرنل 6.20 به صورت دیکریپت شده توسط fire30 دامپ شده
Smug Nia :3‏ @notzecoxao Jan 24
that should give me enough proof that you have indeed the 6.20 dumped kernel.

خلاصش اینه که کرنل 6.20 هم یه صورت کامل اکسپلویت شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر