آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
یه چیزی رو دوستان باید بدونید... وقتی کنسولی هک میشه ربطی به فرمور دیگه نداره و اون به این دلیل هست که سخت افزار اون کنسول هک شده... حالا چه فرمور 5.55چه 6دیگه تفاوتی نداره. این دیگه بازی هکراست و خوب در ورژنهای بعدی هم مقداری فرمور پیچیده میشه ولی در اخر هک اجتناب ناپذیر هست... در سری کنسول های قدیمی هم همین اتفاق افتاد و سری های جدید ps3 و x360در بعضی مدلها به دلیل تغییر سخت افزار کپی خور نشدن ..حالا داستان ps4 هم همینه و قطعا فرمور بعدی هک میاد... مگر اینکه سری جدید ps4دچار تغییرات بشه...

دوست عزیز شما کلا اشتباه متوجه شدین

هکرها دنبال یک باگ هستن که به هسته کنسول یا یک سطح بالاتر از هسته دست پیدا کنن با تغییراتی بتونن بازی کپی را اجرا کنه

کلا 2 نمونه هک داریم
1. باگ در نرم افزار پیدا کردن
2. باگ در سخت افزار پیدا کردن

اگر باگ در سخت افزار پیدا بشه فاتحه اش خونده شده هرکار بکنن نمیتونن جلوی هک بگیرن فقط تنها کاری میتونن بکنن سریع جدید تولید کنسول باگ سخت افزاریش بگیرن (مثل حالتی برای سوییچ پیش آمده با اینکه به کدهای اصلی دست پیدا نکردن )

اگر باگ نرم افزاری باشه از طریق اون باگ نفوذ میکنن و کنسول کپی خور میکنن(مثل العان ps4 که باگ در مرورگر پیدا کردن ولی بازم به کدهای پایه دست پیدا نکردن )
هک نرم افزاری خودش 2 حالت داره اگر به کدهای پایه دست پیدا کنن کنسول هرچقدر ورژن نرافزاری جدید براش بیاد بازم از طریق کدهای اصلی دارن کنسول کپی و آپدیت میکنن ولی اگر یک باگ در یک قسمتی پیدا بشه و دسترسی به کد اصلی نباشه شرکت سازنده به راحتی میتونه با یک آپدیت جلوی باگ و کپی خوری را بگیره مثل العان این کنسول

العانم به کدهای پایه ps4 دست پیدا کردن ولی از ترس شکایت یا ... عمومیش نمیکنن

masoud fardini

کاربر سایت
Jul 24, 2018
21
اینکه بگیم هک 5.55 منتشر نخواهد شد اشتباهه.
به دلیل:
اینکه اگه ps4 هی اپدیت بده و هک بیرون درز نکنه ارزش هکر میاد پایین مثلا:هکر=5.05<سونی=6.05
اینکه هکر بیکار نیست هک کنه و منتشر نکنه مگه بلانسبت مرض داره!

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
اینکه بگیم هک 5.55 منتشر نخواهد شد اشتباهه.
به دلیل:
اینکه اگه ps4 هی اپدیت بده و هک بیرون درز نکنه ارزش هکر میاد پایین مثلا:هکر=5.05<سونی=6.05
اینکه هکر بیکار نیست هک کنه و منتشر نکنه مگه بلانسبت مرض داره!

هک کردن ممکنه دلایل مختلفی داشته باشه....ممکنه هکر بخواد اسمش بیفته سر زبونا...ممکنه هکر بخواد نسبت به همکاراش خودی نشون بده...ممکنه هکر بخواد هک رو بفروشه....ممکنه هکر برای این که ببینه استعدادش چقدره هک کنه...ممکنه بخواد با هک کردن توسط شرکت سازنده استخدام بشه در ازای منتشر نکردن هک و خیلی دلیل ها دیگه هم هست که لزوما نباید منتشر بشه....

البته در این مورد خاص که هکر ها اولا گروهی کار دارن میکنن چون کار اسون و کم زحمتی نیست و خیلی پیچیده اس...دوما چون تا حالا نسخه های مختلف منتشر کردن اینم احتمالا میکنن...و البته رایگان چون تا حالا هم بوده...

game.addict

کاربر سایت
Jun 19, 2018
62
این پست در woloo ماله اوایل هک بوده یکمی قدیمه ی به نظر من 5.55 به زودی منتشر میشه چون به قول دوستان یه هکر مشکل نداره بیاد کلی وقت بزاره هک کنه آخرش هیچی !!
الان منتشر نمی کنند چون براشون پیگرد قانونی داره الان ورژن اصلی 5.55 (5.56) هست اگه منتشر کنن فقط شرکت سونی نیست که شکایت کنه کله شرکت های بازی سازی شکایت خواهند کرد . (پس به احتمال زیاد تا موقع انتشار فریمور 6.00 هک منتشر نمی شه )
پس لطفا صبور باشید
بار ها دوستان اشاره کردند ، به این سایت ها توجهی نکنید مطمئن باشید دوستان در اولین فرصت بعد از انتشار هک به همه اطلاع میدن

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
این طور که نوشته میگه سعی کنین یه دستگاه 5.05 گیر بیارین که خیلی نا امید کننده است
اینطور ننوشته! شما اینطور ترجمه کردید! فقط گفته فعلا،بهترین گزینه برای هک همین کنسولای فیرمویر 5.05 چون هیچ هکر معتبری خبر از انتشار هک نسخه جدید نداده. کساییم که کنسولشون اپدیت و نمیخوان یا نمیتونن ps4 5.05 تهیه کنن ،باید صبر داشته باشن. چیزی واسه نگرانی نیست چون برای 5.05 ام همین مسخره بازیا بود.

masoud fardini

کاربر سایت
Jul 24, 2018
21
سلام دوستان خبری که شاید خالی از لطف نباشه.
یوتوبر معروف به نام "andrew2007"با انتشار ویدیویی هک کامل 5.55 رو به اثبات رسوند.عنوان ویدیو هست:
My Jailbroken PS4 After 9 Months

درضمن سایتی به نام "vipfree"که ادعای انتشار هک رو داشت توسط من تست گردید و طبق پیشبینی من mira+hen رو از نسخه 5.05 کپی گرفتن و ریختن تو پوشه 5.55.
یا علی.......

Nima76ng

کاربر سایت
Aug 27, 2018
1
یوتوبر معروف به نام "andrew2007"با انتشار ویدیویی هک کامل 5.55 رو به اثبات رسوند.عنوان ویدیو هست:

درضمن سایتی به نام "vipfree"که ادعای انتشار هک رو داشت توسط من تست گردید و طبق پیشبینی من mira+hen رو از نسخه 5.05 کپی گرفتن و ریختن تو پوشه 5.55.
یا علی.......

اگه صحت داشته باشه که عالیه ولی با توجه به اینکه خبرش هیچ جا پخش نشده نتیجه میگیریم که شایعه هستش

masoud fardini

کاربر سایت
Jul 24, 2018
21

یا علی.......
من نگفتم منتشر شده اما اینکه هک شده و پرایوت هست واقعیه.اخه برخی میگفتن که اصلا 5.55 هک نشده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر