آخرین اخبار هک PS4 | آخرین ورژن Firmware هک 9.00 | (پست اول مطالعه شود)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

دستگاه های PS4 آپدیت 9.00 کپی خور شدند
بالاتر از 9.00 به هیچ وجه کپی خور نشده ( هک بالاتر از 9.00 شایعه و دروغ است)
اگه خبری از هک 9.00 به بالاتر بشه ( همین تاپیک به روز میشه )

...........​

........

هرگونه سوال

در مورد نحوه هک و مباحث پیرامونش

در این تاپیک ممنوع میباشد

...........​

........​

.​

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
دیگه اطلاعات کامل رو دادن فهمیدم جریان از چه قراره خوب شما فکر کن الان کلی صبر کردی حالا میای 1 سری بازی می کنی اما بازی های جدید مشابه dETROIT از دست می دی حالا یا باید بعد از این اپدیت کنی تا هک بعدی که اگر بیاد یا صبر کنی براش کلی در کل بازم توی خماری می مونی
فقط سوالی که دارم اینه که اپدیت بازی ها هم مشکل داره یا نه الان GOW می شه با اپدیت اخریش روی 5.05 اجرا کرد؟ یا فقط بدون اپدیت؟
نه بدون آپدیته ،اتفاقا دیروز وقت شد و یه دو ساعت پلی دادم بدون مشکل :Dهر چند احساس میکنم افت فریم داره رو پرو

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
reactPSPLUS
A simple code that will reset PS4 internal clock back to 2013 thus in turn activating PS+ Games that has been previously or are currently on the console

Build
The code has been currently tested to build using xvortex/ps4-payload-sdk however, i see no reason it wouldnt build with cturt or idc's sdk. To add, the code is rather simple it can be easily ported to any other current SDK or even future SDK(s)

Download
reactPSPLUS.bin

Requirement
  • PS4 must (at the moment) be on 5.05 update.
  • have a payload loader running (aka PS4Brew 5.05 open twice until you see Awaiting Payload...)
    • or any other means of running this code on PS4
Usage
send the payload to the PS4 using socat (note 192.168.1.1 should be changed to PS4 IP address)

socat FILE:reactPSPLUS.bin TCP:192.168.1.1:9020

Notes
the payload would set the internal clock to 2013 and your PS+ games would start working, you wouldn't even need to have HEN enabled to use these games since they're legit games and would work normally like any digital game, if you're not connected to the internet, you will not need to run this exploit again. it might be worthwhile dumping your games to make sure you never lose access to them

Zer0xFF/reactPSPLUS

Zer0xFF/reactPSPLUS

• Like
Reactions: trainer

mostafa 1362 4 5

کاربر سایت
Oct 7, 2008
240
سلام
من ندیدیم بشه
هیچی رو بشه ریپک کرد چون رمزنگاری شدن
موضوع که نمیشه بازیهای psn رو نصب کرد با هک همینه چون رمزنگاری شدن
و وقتی از خود کنسول شما بازی رو اجرا میکنی کنسول بازی رو ریپک میکنه و از رمزنگاری در میاره
و شما از ان یک کپی میگیری رو هارد اکسترنال
که بعد دوباره پکش میکنی
تا حالا هم روشی ندیدیم که بتونه ریپک کنه
نرمفزاری هایی هم که تا حالا امد میری توش میگه رمز 32 بیتی رو در اختیارش بزاری که ان فعلا وجو نداره
اخرش هم میشه این
Untitled.jpg

fjyi_untitled.jpg
a>

آخرین ویرایش:

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
سلام. من به عنوان یک ادم شدیدا اماتور تو این زمینه چندتا سوال داشتم زیاد گشتم جواب کاملی نیافتم خوش حال میشم من از تاریکی جهل نجات بدین.
1.کنسول من 5.55 هست ایا امکان هک هست الان یا نه؟ 2.اگه نیست امکان داونگرید به 5.05 هست برای هک یا نه؟ 3.بعد هک کردن مثل اینکه نمیشه انلاین زد برای مجدد انلاین شدن امکانش هست که هک رو برداشت بعد یک مدت یا نه هک شد یکبار تمومه 4.یک مرجع کع تکمیل اموزش بده هک رو معرفی کنین خواهشا.
ممنون میشم اگه جواب بدین
دوستان زحمت کشیدن جواب سوالا رو دادن فقط برای مرجع همین بازیسنتر خودمون هست
آموزش هک PS4 Jailbreak

و مرجع اصلی آموزش ها هم که سایت زیر هستش
PSXHAX - PSXHACKS

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر