نقد و بررسی Dino Crisis 2

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
آخی یادش بخیر
خیلی وقت میشه ها اووووووو
هر دفعه که بازیش میکردم برام لذت بخش بود یادمه آخرا دیگه محل پریدن تیرکسارو هم حفظ شده بودم از پشت بوته ها خخخخ
سیستم اسلحه هاش تو اون دوره واقعا جذاب بود و حتی فکر میکنم هنوزم جذابه
در مورد نسخه سه والا اصلا تجربس نکردم اما نسخه یک رو اگه دوستان بازی کرده بودن واقعا جنبه معمایی بازی خیلی بالا بود
اصولا اون موقع اصلا رسم همین بود
اکثر بازی های تو این سبک یه رکن اصلیشون معماهای بازی بود که گاهی وقتا واقعا سخت بودن
اصلا من و ادمای نسل من عاشق همین جنبه بازی ها بودیم
چیزی که میشد باهاش سرتو بالا بگیری و به کسی که چیزی نمیدونه و میگه تو که داری یه بازی فقط انجام میدی بگی: اگه مردی بیا خودت بازی کن!!!! #:-s
حالا از بحث جدا نشیم اما نسخه دوم اومد رو جنبه اکشن و گیم پلی سرمایه گذاری کرد که الحق هم جواب داد
به شخصه بعد از رزیدنت اویل 3 دومین بازی محبوبمه که تا حالا بازی کردم
پرچمش همیشه بالاس

عاشق این لامصب بودم

آخرین ویرایش:

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
آخی یادش بخیر
خیلی وقت میشه ها اووووووو
هر دفعه که بازیش میکردم برام لذت بخش بود یادمه آخرا دیگه محل پریدن تیرکسارو هم حفظ شده بودم از پشت بوته ها خخخخ
سیستم اسلحه هاش تو اون دوره واقعا جذاب بود و حتی فکر میکنم هنوزم جذابه
در مورد نسخه سه والا اصلا تجربس نکردم اما نسخه یک رو اگه دوستان بازی کرده بودن واقعا جنبه معمایی بازی خیلی بالا بود
اصولا اون موقع اصلا رسم همین بود
اکثر بازی های تو این سبک یه رکن اصلیشون معماهای بازی بود که گاهی وقتا واقعا سخت بودن
اصلا من و ادمای نسل من عاشق همین جنبه بازی ها بودیم
چیزی که میشد باهاش سرتو بالا بگیری و به کسی که چیزی نمیدونه و میگه تو که داری یه بازی فقط انجام میدی بگی: اگه مردی بیا خودت بازی کن!!!! #:-s
حالا از بحث جدا نشیم اما نسخه دوم اومد رو جنبه اکشن و گیم پلی سرمایه گذاری کرد که الحق هم جواب داد
به شخصه بعد از رزیدنت اویل 3 دومین بازی محبوبمه که تا حالا بازی کردم
پرچمش همیشه بالاس

عاشق این لامصب بودم

درسته خیلی از هم نسل ها ما ها این بازی رو بازی کردن و عاشقش شدن
البته بازی هم ترنساک بود هم سخت
پر از آدرنالین :d
من اولین بار این بازی رو , تو خونه پسر عموم دیدم که داشت بازی میکرد , من فقط نگاه میکردم
خیلی باحال و سخت بود , وقتی دیدم یاد فیلم پارک ژولاستیک افتادم که اون زمان توی فیلم ویدیو دیده بودم
البته دایناسورا یهو میپریدن هم ترسناک بید بود :d
گرافیک بازی واقعا خارق العاده بود

ممنون بابت مطلب. اما قسمت اول داینوکرایسیس سال 1999 عرضه شد. قسمت دوم هم سال 2000.

ممنون عزیز

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
درسته خیلی از هم نسل ها ما ها این بازی رو بازی کردن و عاشقش شدن
البته بازی هم ترنساک بود هم سخت
پر از آدرنالین :d
من اولین بار این بازی رو , تو خونه پسر عموم دیدم که داشت بازی میکرد , من فقط نگاه میکردم
خیلی باحال و سخت بود , وقتی دیدم یاد فیلم پارک ژولاستیک افتادم که اون زمان توی فیلم ویدیو دیده بودم
البته دایناسورا یهو میپریدن هم ترسناک بید بود :d
گرافیک بازی واقعا خارق العاده بود

ممنون عزیز

خواهش میکنم.برای هزارمین بار امیدوارم قسمت جدید از این سری بازی تایید شه;)

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
خواهش میکنم.برای هزارمین بار امیدوارم قسمت جدید از این سری بازی تایید شه;)

منم امیدوارم

البته نسخه سوم بازی هم در گذشته انحصاری xbox original بود

xuktvrew1gumxu1nzzd9.jpg

• Like
Reactions: BROTHER LOUIE

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
ان نسخه را بی خیال! یک فاجعه به تمام معنا بود!:d

یه نکته یا بهتر بگم یه توصیه : هیچوقت حرف یه مثلا گیمر کم سن و اصلا تو عمرمش فلان کنسولشو هیچوقت نداشته , حرفشو درباره بازی ها اون کنسول نداشته جدی نگیر
چون باد هوا هستن

بازی Dino Crisis 3 امتیازش
IGN بهش 6/10 داده
GameZone بهش 6.9/10
OXM بهش 6.5/10 داده

بازی فاجعه یعنی مثلا 2 از 10

البته یه چیزی هم هست زمانی که ps2 slim جعبه زرد ژاپنی اصل آکبند 145 هزار تومن بود همون زمان xbox original ساخت usa قیمتش 440 هزار تومن بود , هر کسی توانایی خریدشو نداشت
انقدر کنسول قدرتمند و فوق العاده ای بود که اندازه 10 تا یا بیشتر ps2 slim سنگینی و جسته بدنه داره

چنتا عکس از نسخه سوم این بازی که انحصاری xbox original

69554_full.jpg

69532_full.jpg

69552_full.jpg

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
یه نکته یا بهتر بگم یه توصیه : هیچوقت حرف یه مثلا گیمر کم سن و اصلا تو عمرمش فلان کنسولشو هیچوقت نداشته , حرفشو درباره بازی ها اون کنسول نداشته جدی نگیر
چون باد هوا هستن

بازی Dino Crisis 3 امتیازش
IGN بهش 6/10 داده
GameZone بهش 6.9/10
OXM بهش 6.5/10 داده

بازی فاجعه یعنی مثلا 2 از 10

البته یه چیزی هم هست زمانی که ps2 slim جعبه زرد ژاپنی اصل آکبند 145 هزار تومن بود همون زمان xbox original ساخت usa قیمتش 440 هزار تومن بود , هر کسی توانایی خریدشو نداشت
انقدر کنسول قدرتمند و فوق العاده ای بود که اندازه 10 تا یا بیشتر ps2 slim سنگینی و جسته بدنه داره

چنتا عکس از نسخه سوم این بازی که انحصاری xbox original

69554_full.jpg

69532_full.jpg

69552_full.jpg
دوست عزیز. من هر دو کنسول رو داشتم. درسته که از نظر سخت افزاری ایکس باکس قویتر بود ولی تفاوت خیلی کمتر از این چیزا بود. از لحاظ قیمت هم شاید به شما قیمت گرون دادند درصورتی که حدودا 40 تومن ایکس باکس گرونتر بود حدود 210 من خریدم.
در رابطه با این بازی هم باید بگم که شماره سوم اصلا در حد و اندازه شماره دوم نبود.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

make

کاربر سایت
Sep 13, 2010
111
نام
hamid
بنده ارشيوه تمامي كنسول ها رو داشتم و دارم
شماره ٣ اينقدر بد هم نبود فقط درگيري ها عجيب بگير و كلا محيط بازي يه جور ديگه بود حال و هواش كلا فرق ميكرد نمي دونم چرا شخصيت هاي شماره قبل بازي ها هم نبود:-?:-?:-?

• Like
Reactions: BROTHER LOUIE

mafia007

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
یکی از بهترین بازیهای عمرم بود توی سبک رزیدنت اما پویا تر و کمی با کیفیت تر از لحاظ بصری
بازی موقعی جذابتر میشد که به دایناسورها هم علاقه مند باشی من فکر کنم 3 بار یا بیشتر تا انتهاش رفتم

ALBERT WESK3R

Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
یکی از بهترین بازیهای عمرم بود توی سبک رزیدنت اما پویا تر و کمی با کیفیت تر از لحاظ بصری
بازی موقعی جذابتر میشد که به دایناسورها هم علاقه مند باشی من فکر کنم 3 بار یا بیشتر تا انتهاش رفتم

یکی از بهترین ip های تاریخ است. فقط مشخص نیست مدیر نادان کپکام چیکار میکنه با این ip

false savior

کاربر سایت
Jun 5, 2012
11
نام
omid
این بازی دلیلی محکم برای این مسئله هست که با محدود ترین امکانات میشه بازیی تکرار نشدنی ساخت و همه بهانه های مسخره امروز سازنده ها رو که از ضعف سخت افزاری ناله می کنن رو عیان می کنه .
25 بار تمومش کردم آخرین بار هم دو سال پیش بود هنوزم قدرت تکرار داره.
کارگردان سری دوم هم باید که شو تاکامی باشه نه شینجی میکامی.

ALBERT WESK3R

Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
این بازی دلیلی محکم برای این مسئله هست که با محدود ترین امکانات میشه بازیی تکرار نشدنی ساخت و همه بهانه های مسخره امروز سازنده ها رو که از ضعف سخت افزاری ناله می کنن رو عیان می کنه .
25 بار تمومش کردم آخرین بار هم دو سال پیش بود هنوزم قدرت تکرار داره.
کارگردان سری دوم هم باید که شو تاکامی باشه نه شینجی میکامی.
میکامی تهیه کنندس. دلیل محکمی نیز بر این است که میشود با توجه به داستان و دنیای وسیع ان این سری بازی را ادامه داد.

کپکام از انجام اینکار عاجز است وگرنه میکامی خیلی راحت میتونه این کار را انجام بده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر