راهنمای مراحل Crysis

fantasy

کاربر سایت
Sep 13, 2006
7
کمک،کمک:
من نمی دونم بعد از اینکه از سفینه بیرون اومدم چیکار کنم،(بعد از مرحله CORE)
pROPHET چیه ،کیه؟من توی اون منطقه که همه آدما یخ زدن نه کسی را می بینم ونه میدونم چیکار کنم یه نفر از بالا میپره وبقیه اش روهم که میدونید.چی کار کنم

pcteam

کاربر سایت
Jul 21, 2007
35
نقل قول:
نوشته شده توسط pcteam
سلام من اینجا گیر کردم 2 تانک هستن که نمیدونم باید باهاشون چیکار کنم ؟ توی مرحله دوم هم هست ! دوستان اگر کسی اینجا رو رد کرده به منم بگه چیکار کنم !

آخه تاتک رو با Assault Rifle (همون مسلسل خودمون) می زنن ؟
یه سلاحی وجود داره به اسم Racket Launcher
که توی همون ساختمون پشت سرت، توی یکی از اتاق ها، سه چهار تایی ازش هست، برو برشون دار و از طبقه ی بالای همون ساختمون به تانک هایی که در دو طرفت هستن شلیک کن

من این چیزی که شما گفتی رو که پیدا نمیکنم ولی به جاش تو همون ساختمون ها بازوکا ( اگه غلط نوشتم ببخشید ) پیدا کردم ! با 3 - 4 تا سریع میترکن ! درضمن نارنجک هم بهشون میزنم ! ولی زیاد تاثیر نداره ! من برم دنبال همون چیزی که شما گفتید بازم بگردم ! فعلا !

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
اقا تو مرحله ی Reckoning(فکر کنم مرحله ی آخر)boss دومی که میاد روی کشتی ,همه کار رو کردم حتی اون دریچه زیرش هم زدم اما دیگه نمی دونم بعدش باید چیکار کنم.لطفا یکی کمک کنه بگه من چجوری اینو نابود کنم.
مرسی

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
اقا تو مرحله ی Reckoning(فکر کنم مرحله ی آخر)boss دومی که میاد روی کشتی ,همه کار رو کردم حتی اون دریچه زیرش هم زدم اما دیگه نمی دونم بعدش باید چیکار کنم.لطفا یکی کمک کنه بگه من چجوری اینو نابود کنم.
مرسی
باسلام
وقتی اون دریچه آبی رنگ زیرش باز می شه باید اون اسحله ای رو که درجه داره وپرمی شه رو روی دریچه آبیه زیرش تنظیم کن و وقتی پر شد شلیک. کن اگه اون تفنگ رو نگرفتی باید سیو رو برگردونی به عقب و اون تفنگ رو که تو یه اتاقه و یه صندلی داره که یه مرده تو رو واسه جنگ با اونا آماده میکنه اگه دقیق یادت باشه یه مردی که پیراهن سفید پوشیده و میآد یه اسلحه تو دریچه ی کنار صندلی می زاره بعد از اون انفجار باید بری اونجا و اسلحه رو برداری

sat2they

کاربر سایت
Dec 17, 2006
44
نام
فرهاد
راهنمایی قدم به قدم بازی Crysis به زبان انگلیسی

این هم راهنمای بازی به صورت کاملا تصویری و به زبان انگلیسی
این فایل آموزشی با فرمت MHT می باشد.
Code:
لینک رپیدشیر :
http://rapidshare.com/files/75090788/Crysis_Walkthrough_Guide.rar
لینک مستقیم : 
http://info2they.net/PDF/Crysis_Walkthrough_Guide.rar

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
در مرحله core باید با انتخاب maximum power و یا شلیک پیاپی اون ورهای گردون که در وسط ستونهایی در کف سفینه هستند رو نابود کنید.بقیش هم که فقط مسیر یابی هستش!

kaveh_220000

کاربر سایت
May 15, 2008
1
کمک

سلام
من توی قسمت کشتی گیر کردم نمیدونم چطوری باید زد هوایی رو از کار انداخت و در ضمن کلید های B ,F من برای بمباران کشتی کار نمیکنه ممنون میشم کمک کنید بدجور گیر کردم
لطفا برام میل بزنید kaveh_220000@yahoo.com:love:

tikolan

کاربر سایت
May 22, 2008
17
yeki be manam komak kone

:(:(...salam bachche haa..,,agha man taze karam..nemidoonam soalamo koja bas matrah mikardam..shoma bebakhshid...man avayele crysis hastam..az dtoo madrese grogane ro nejat dadim...bad az kenare oon safine fazayee too jangal rad shodim..alan ham be yeja residam ke dooste man "prophet" oonja montazerame..kenare ye abshaar ke baghalesh ye ghaar dare..al;bate payeene in abshar ham ye abashare dige bood..vali in prophet ooomade inja montazeram shode..naghshe ke mige bayad az tarighe ghaar ha "caves" beri ta marhala ro pish bebari..man miram too dahaneye ghaar vali :( ye sangi raho baste.,.az laye sang oon varo mibinam vali nemitoonam jelo beram./.hame kar kardam..nemidonam dige bas chikar konam..rahesham faghat neveshte az tarighe ghaar bayad beri..yeki komakam kone dar rahe khodaaa:(...

del_1_deldar_1@yahoo.com

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354
:(:(...salam bachche haa..,,agha man taze karam..nemidoonam soalamo koja bas matrah mikardam..shoma bebakhshid...man avayele crysis hastam..az dtoo madrese grogane ro nejat dadim...bad az kenare oon safine fazayee too jangal rad shodim..alan ham be yeja residam ke dooste man "prophet" oonja montazerame..kenare ye abshaar ke baghalesh ye ghaar dare..al;bate payeene in abshar ham ye abashare dige bood..vali in prophet ooomade inja montazeram shode..naghshe ke mige bayad az tarighe ghaar ha "caves" beri ta marhala ro pish bebari..man miram too dahaneye ghaar vali :( ye sangi raho baste.,.az laye sang oon varo mibinam vali nemitoonam jelo beram./.hame kar kardam..nemidonam dige bas chikar konam..rahesham faghat neveshte az tarighe ghaar bayad beri..yeki komakam kone dar rahe khodaaa:(...

del_1_deldar_1@yahoo.com

با سلام

درستش اينه كه غار پيدا هست و ميره داخل و مرحله recovery
باسه من كه اينطوري بود. ولي بعضي وقتا نمي دونم دوستا چيكار مي كنن
غار بسته ميشه يا كاري كه بايد بكنن نمي كنن.
بهتره شما مرحله رو از اول با دقت و با سرعت بيشتري
بازي كني كه احتمالا bug در بازي ورژن 1 هست كه باعث ميشه
گير كنه اونجا . لطفا كسي مي دونه بگه چرا غار بسته ميمونه
من كه برام بار اومد خدا رو شكر براي دوستم بسته بود كه مجبور شديم سيو
بديم تا رد كنه. حتي چك كردم همه كارو رو هم انجام داده بود.

راستش بازي باك داره مخصوصا آخرش كه tac درست قفل نميشه من
پچ 1.2 رو با كرك جانبي نصب كردم درست شد
هر كي مي خواد من آدرس پچ رو بدم . البته دانلودش يه كم سخته
360 مگ
هست
براي تموم كردن بازي حتما بايد پچ بشه والا يه جايي هست كه
tac gun بايد رو غول مرجله لاك كنه كه نمي كنه....!

JustPCG

کاربر سایت
May 21, 2008
120
در مرحله core باید با انتخاب maximum power و یا شلیک پیاپی اون ورهای گردون که در وسط ستونهایی در کف سفینه هستند رو نابود کنید.بقیش هم که فقط مسیر یابی هستش!

سلام
اما من هر چی به اون پره های گردون شلیک میکردم هیچ تاثیری روشون نداشت که :( :eek:

kickboxer

کاربر سایت
Jun 2, 2007
4
مشکل در کرایسیس

سلام
من هم توی کرایسیس گیر کردم ، توی مرحله Ascension
من اینجایی که توی عکس می بینین گیر کردم با این سفینه اومدم تا به اینجا رسیدم ، به محض رسیدن چند تا از اون فضایی ها حمله کردن که نابودشون کردم ولی هرچی روی نقطه زرد رنگ میرم اتفاقی نمی افته. نه خودم می تونم پیاده شم و نه اون سربازایی که روی زمین نشستن افتخار سوار شدن میدن ، روی زمین فرود میام و درب پشتی باز میشه ولی سوار نمیشن. آخه من چیکار کنم؟ :(
خواهش می کنم کمک کنید
اینم عکسش:
333kh85.jpg

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
سلام
من هم توی کرایسیس گیر کردم ، توی مرحله Ascension
من اینجایی که توی عکس می بینین گیر کردم با این سفینه اومدم تا به اینجا رسیدم ، به محض رسیدن چند تا از اون فضایی ها حمله کردن که نابودشون کردم ولی هرچی روی نقطه زرد رنگ میرم اتفاقی نمی افته. نه خودم می تونم پیاده شم و نه اون سربازایی که روی زمین نشستن افتخار سوار شدن میدن ، روی زمین فرود میام و درب پشتی باز میشه ولی سوار نمیشن. آخه من چیکار کنم؟ :(
خواهش می کنم کمک کنید
اینم عکسش:
333kh85.jpg

شما در این مرحله باید تمام اون فضایی ها را نابود کنید و طوری باید حرکت کنید که 2 سفینه دیگر با شما باشند در اینجا قرار نیست کسی سوار یا پیاده شه در این مرحله شما باید با کمک سفینه های دیگر فضایی ها را نابود کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر