Demanding Iranian Servers:درخواست سرور های ایرانی [ پست اول خوانده شود ]

با سلام به همه دوستان عزیز بازی سنتری@};-@};-
ما سال های زیادی هست که با سرور های اروپایی مشغول به بازی هستیم و با مشکلات فراوانی بخوایم یا نخوایم اکثر مواقع مانند پینگ بالا، لگ و هزار چیز دیگه روبرو شدیم ولی بازهم کنار اومدیم و از بازیمون مثل همیشه لذت بردیم.
ولی حالا زمانش واسه ما رسیده که بالاخره واسه خودمون آستینی بالا بزنیم و سرور های خودمون رو بزنیم، و شرکت های اروپایی مثل قبل حق رد کردن خواست های ما رو به خاطر تحریم ها نخواهند داشت. تا الان خود من با سه جا مشغول مکاتبه شدم برای سرور های ایرانی و یکیشون تا الان جواب فرستاده، امیدوارم جواب همشون مثبت باشه، تا حداقل عصر جدیدی از گیمینگ رو با کیفیت بسیار بهتری واسه ی خودمون بتونیم به ارمغان بیاوریم. حالا با شیوه دکتر ظریف با ظرافت جلو بریم انشاالله این امر هم به فرجام خواهد رسید.

پیشنهاد دوستان چیه؟ مطمئن هستم کسانی قبل از من هم حتما باید دست به کار شده باشند واسه این امر، راه های خوب و مناسب به ذهنتون رسید همینجا در میون بذارید.
برای اسپانسری و هزینه سرور ها اگه شرکتی و جایی می شناسید(که خیلی جا ها مطمئنا مایل به همکاری هستند) پیشنهاد بدین. شرکت شاتل تو این زمینه ها خیلی دوست داره قشر گیمر رو اینطوری به خودش جذب کنه یا خیلی شرکت های اینترنتی دیگه مطمئنا مایل به همکاری میشن، پس یا خودتون دست به اقدام بزنین و یا هر جا که می شناسید رو پیشنهاد بدین دست جمعی می تونیم درخواست بدیم.

با کمک یکی از دوستان این نامه رو تنظیم کردیم، دوستانی که مایل به عملی شدن این امر هستند، این نامه رو به عنوان یک پیشنهاد برای شاتل و آسیاتک ارسال کنند.
تاریخ رو خودتون اضافه کنید و اسم رو هم که به اسم خودتون تغییر بدید.
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و عرض ادب

اینجانب علی نوربخش، به عنوان یکی از میلیونها کاربر اینترنتی، خواستار کیفیتی مناسب در زمینه ی پردازش و اجرای بازی های آنلاین بوده و به موجب این نامه خواهان فراهم نمودن شرایط مناسب به منظور ایجاد سرور های ایرانی توسط میزبانان اروپایی مانند Gameservers، Multiplay و مشابه می باشم تا حداقل رضایتی که سال ها پیش از این به دنبال آن بوده ایم، در نهایت بدین وسیله به ارمغان آید. تنها خواسته ی همیشگی ما از اینترنت جهت بازی های آنلاین، پینگ پایین و صفر بودن میزان Packet Loss بوده است. با به ثمر رسیدن مذاکرات دست اندر کاران با اینگونه شرکت ها جهت ایجاد و راه اندازی سرور در ایران، خواسته های ما جامه ی عمل پوشانیده خواهند شد. باشد که به موجب این درخواست، شاهد تلاشهای شما بزرگواران در راستای محقق نمودن چنین مهمی باشیم.
با سپاس فراوان. نماینده ی کوچک جامعه ی بزرگ گیمران ایران.
ایمیل پیشنهادات آسیاتک:acc@asiatech.ir ,support@asiatech.ir
ایمیل پیشنهادات شاتل:Sug@shatel.ir ,info@shatel.ir
ایمیل پیشنهادات های وب:
jami@hiweb.ir
miri.iman@hiweb.ir, delavari@hiweb.ir,d. hadifar@hiweb.ir

ایمیل پیشنهادات پارس آنلاین:
Tehran-adsl@parsonline.com
Karaj-adsl@parsonline.com
ایمیل بنیاد ملی بازی های رایانه ای معاونت ارتباطات و بین الملل info@ircg.ir

بیشتر تلاشتون فعلا روی شاتل و آسیاتک باشه بقیه رو هم اگه توسنتید واسه پیشنهادات ارسال کنید.

خب با کمک یکی از دوستان(Mr-mamad) این petition رو تنظیم کردیم و به اجرا گذاشتیم، لطف کنید جهت حمایت امضا خودتون رو ثبت کنید.
با سپاس از همه
http://www.ipetitions.com/petition/g-i-t-r-t-h-g-s

تذکر مدیریت : بحث و گفتگو پیرامون مشکلات اجتماعی و یا شخصیت های سیاسی و مذهبی خلاف قوانین سایت و فروم هست و با کاربرانی که از این خط قرمزها عبور کنن برخورد خواهد شد .

آخرین ویرایش:

HAMiD67S

کاربر سایت
Nov 4, 2015
40
نام
حمید صادق پور
اگه بحث حمایت و امضا و نامه و ایجور چیزا باشه منم
ولی یه پیشنهادی دارم :
وقتتون رو با مخابرات تلف نکنید
بخابرات بی شرف چه میدونه گیم چیه گیمر کیه هدفش فقط چاپیدن ملته ، کند ترین و گرانترین اینترنت ایران و جهان رو داره با مضخرف ترین پشتیبانی
من 2 مگ خریدم داره در بهترین شرایط با 270kb/s دانلود میکنه
ببینم میتونم ISPام رو عوض کنم

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
اگه بحث حمایت و امضا و نامه و ایجور چیزا باشه منم
ولی یه پیشنهادی دارم :
وقتتون رو با مخابرات تلف نکنید
بخابرات بی شرف چه میدونه گیم چیه گیمر کیه هدفش فقط چاپیدن ملته ، کند ترین و گرانترین اینترنت ایران و جهان رو داره با مضخرف ترین پشتیبانی
ببینم میتونم ISPام رو عوض کنم
منم راستیتش زیاد دل خوشی از مخابرات ندارم

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
من خودم از دست مخابرات زلّه شدم و بالاخره عوضش کردم.
امــّـا اگه منظورت از kb/s، «کیلوبایت در ثانیه» است، بد نیست بدونی که با سرعت 2 مگابیت در ثانیه، حداکثر می‌شه با 256 کیلوبایت در ثانیه دانلود کرد؛ پس در واقع سرعت شما از 2 مگابیت هم بالاتره ;)

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
ایمیل بنیاد ملی بازی های رایانه رو هم به پست اول اضافه کردم، دوستان لطف کنند به این بخش هم بفرستند:
معاونت ارتباطات و بین الملل info@ircg.ir
ببینیم جوابشون چی می تونه باشه.

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
ایمیل بنیاد ملی بازی های رایانه رو هم به پست اول اضافه کردم، دوستان لطف کنند به این بخش هم بفرستند:
معاونت ارتباطات و بین الملل info@ircg.ir
ببینیم جوابشون چی می تونه باشه.
دوستان حتما حتما حتما به بنیاد هم بفرستیم

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
با سلام خدمت شما

بنده موسس مجموعه گیمیکس به آدرس Gamx.ir و مدیر بخش گیم سرور شرکت سپهرآنلاین به آدرس sepehronline.com هستم

گیمیکس تا دیروز گیم سرور برای بازی ARK راه اندازی کرده بود ولی هیچگونه استقبالی از طرف پلیر های ایرانی نداشت و بیشتر از حمایت تخریب میکردند با اینکه این بازی هیچگونه راه های درآمد زایی نداشت و صرفا جهت رفاه حال پلیر های ایرانی بود و به صورت 100% رایگان بود ولی هیچکدام از پلیر های ایرانی حمایتی انجام ندادند و تازه تخریب هم کردند.

آیا به نظر شما با بقیه گیم ها این اتفاق بوجود میاد ؟ و تازه با ای پی اینترنت این بازی را راه انداخته بودیم و ریسک اتک های دیداس و دیگر مشکلات ولی با این حال نیز حمایتی انجام نشد.

ولی بنده همیشه دوست دارم چیز های جدید را امتحان کنم مثل سرور اینسورجنسی یا راست که در حال حاظر فعال داریم.

ولی فکر نکنم به نتیجه خواصی خواهیم رسید چون این هایی که معرفی کردید یک نمایندگی بیش نیستند و بنده سعی میکنم با شرکت اصلی این ها مکاتبه ای داشته باشم ولی یک تومار نامه میخوام که بهشون ثابت کنم که در ایران پلیر های زیادی وجود دارد

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
با سلام خدمت شما

بنده موسس مجموعه گیمیکس به آدرس Gamx.ir و مدیر بخش گیم سرور شرکت سپهرآنلاین به آدرس sepehronline.com هستم

گیمیکس تا دیروز گیم سرور برای بازی ARK راه اندازی کرده بود ولی هیچگونه استقبالی از طرف پلیر های ایرانی نداشت و بیشتر از حمایت تخریب میکردند با اینکه این بازی هیچگونه راه های درآمد زایی نداشت و صرفا جهت رفاه حال پلیر های ایرانی بود و به صورت 100% رایگان بود ولی هیچکدام از پلیر های ایرانی حمایتی انجام ندادند و تازه تخریب هم کردند.

آیا به نظر شما با بقیه گیم ها این اتفاق بوجود میاد ؟ و تازه با ای پی اینترنت این بازی را راه انداخته بودیم و ریسک اتک های دیداس و دیگر مشکلات ولی با این حال نیز حمایتی انجام نشد.

ولی بنده همیشه دوست دارم چیز های جدید را امتحان کنم مثل سرور اینسورجنسی یا راست که در حال حاظر فعال داریم.

ولی فکر نکنم به نتیجه خواصی خواهیم رسید چون این هایی که معرفی کردید یک نمایندگی بیش نیستند و بنده سعی میکنم با شرکت اصلی این ها مکاتبه ای داشته باشم ولی یک تومار نامه میخوام که بهشون ثابت کنم که در ایران پلیر های زیادی وجود دارد
مگه میشه تخریب کنن؟ :| والا ما ایرانی ها عمقا از ته دل خدامون هم هست این طرح عملی بشه، و خود منم تا الان خبر نداشتم کسانی مثل شما اینکار رو میکنند و چنین برخورد میشه، ولی اگه این جنبش رسمی تر بشه و صداش به همه جا برسه مطمئنا ایرانی ها هم شروع به حمایت می کنن کیه که نخواد این طرح عملی بشه، شما هم واقعا لطف می کنی همین مکاتبه ها رو داشته باشید اگر نتیجه داد هم اینجا به اشتراک بذارید تا دوستان هم حمایت بیشتری کنند.

R3ZN0V

کاربر سایت
Dec 10, 2013
1,165
نام
ALI
دوستان من جای ششما بودم به بنیاد نمیفرستادم
اینا این کاریی که تا الان کردینو خراب نکنن مطمئن باشید کمک نمیکنن

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
سایت Nitrado و سرورهاش که معرف حضورتون هست؟
من هفته قبل بهچندتا سایت دیگه تیکت زدم و مشکلات و جزئیات کامل و حتی شرکت هایی مثل شاتل و های وب رو بهشون معرفی کردم. حالا Nitrado جواب داده و ازم ای دی اسکایپ خواسته تا مفصل صحبت کنیم.
گفتم اطلاع بدم که انگیزتون بیشتر بشه.

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
موافقم...
کاری نکنید همین گیم سرور های خارجی و لگ دار هم ***** کنن... سمت سازمان های دولتی نرید!

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
با سلام خدمت شما

با سلام.

والا تا اونجایی که من بازیکن های بازی های survival رو دیدم همه نگران دوام سرور اند و سرور ایرانی بهشون بگی میگن امروز هست فردا نیست. یا امروز هست، فردا اتک میخوره، بعدش جمع میکنه! (خلاصه اسم سرور ایرانی بد در رفته)
بنظرم رو بازی هایی که بطوری راندی هستن و نیاز به دوام طولانی خاصی مثل بازی های survival ندارند اول اقدام کنید.
اینسورجنسی بنظرم اقدام بهتری هست مثلاً. ممنون.

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
اصلا هم اینجوری نیست .شما درخواست بدین ایشاالله رسیدگی میکنن . اگه سره UDP بچه ها جمع نمیشدن که الان باید ماریو بازی میکردیم .
راجبه سرور های ARK و ...
نظرم این که گیمر ها دوست دارن که اون گیم سرور که میخوان توش پلی کنن رسمی باشه یعنی ماله یه ارگان معتبری یا یه شرکت خدمات دهنده معتبری باشه .
وگرنه همه حمایت میکنن
من قبلا هم عرض کردم که اگه گیم سرور تو ایران رسمی بشه ایران میشه هاب منطقه که این خودش هم درامد زایی میکنه هم باعث میشه گیمر های کشور های همسایه بیان اینجا بازی کنن
ولی فعلا باید ارسال ایمیل ها ادامه پیدا کنه

- - -ویرایش - - -

با سلام خدمت شما

چجور توماری مد نظرتونه ؟!
اگر کاری از دست ماها بر میاد بگید

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
با سلام.

والا تا اونجایی که من بازیکن های بازی های survival رو دیدم همه نگران دوام سرور اند و سرور ایرانی بهشون بگی میگن امروز هست فردا نیست. یا امروز هست، فردا اتک میخوره، بعدش جمع میکنه! (خلاصه اسم سرور ایرانی بد در رفته)
بنظرم رو بازی هایی که بطوری راندی هستن و نیاز به دوام طولانی خاصی مثل بازی های survival ندارند اول اقدام کنید.
اینسورجنسی بنظرم اقدام بهتری هست مثلاً. ممنون.
با سلام

بنده میخواستم جهت دوام کارمون روی اینترانت انتقال بدیم فقط خواستیم که پلیر ها تعداد آن ها زیاد تر بشه ولی این اتفاق به وجود نیفتاد.

سرور ایرانی برای این بازی ها وجود نداشته که بخواد اسم سرور های ایرانی خراب شده باشه

موفق و سربلند باشید

- - -ویرایش - - -

اصلا هم اینجوری نیست .شما درخواست بدین ایشاالله رسیدگی میکنن . اگه سره UDP بچه ها جمع نمیشدن که الان باید ماریو بازی میکردیم .
راجبه سرور های ARK و ...
نظرم این که گیمر ها دوست دارن که اون گیم سرور که میخوان توش پلی کنن رسمی باشه یعنی ماله یه ارگان معتبری یا یه شرکت خدمات دهنده معتبری باشه .
وگرنه همه حمایت میکنن
من قبلا هم عرض کردم که اگه گیم سرور تو ایران رسمی بشه ایران میشه هاب منطقه که این خودش هم درامد زایی میکنه هم باعث میشه گیمر های کشور های همسایه بیان اینجا بازی کنن
ولی فعلا باید ارسال ایمیل ها ادامه پیدا کنه

- - -ویرایش - - -

چجور توماری مد نظرتونه ؟!
اگر کاری از دست ماها بر میاد بگید
با سلام خدمت شما

اگر منظور شما از رسمی بودن و تعلق به ارگانی بودن این باشه که بنیاد بازی بیاد سرور راه بندازه که امید به چنین رویایی خنده دار هست.

با آقای نووربخش هماهنگی انجام دادم تا تومار را آماده کنه و فعلا منتظرش هستم تا این تومار را پخش کنیم و از همه دوستان انتظار داریم تا مارو کمک کنند

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر