بازیهای موجود در بازار برای PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Ali_Reza_1899, ‏Oct 1, 2005.

1. Ali_Reza_1899

کاربر سایت

نام:
    علی رضا
    در این تاپیک بازیهای جدیدی که وارد بازار ایران میشود و در مورد موجودیت و مشخصات آنها صحبت می‌کنیم و مینویسیم.

#1 Ali_Reza_1899, ‏Oct 1, 2005
    Last edited by a moderator: ‏Jan 16, 2016
    ROONEY190, kamyy, mahdavy و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Milad_HW

کاربر سایت

نام:
    میلاد
    half life 1 هم هست و سال 98 منتشر شده

mondas و hitman68 این نوشته را Like کرده اند.
  3. hitman68

کاربر سایت

ی فایل پیدا کردم نزدیک 4.5 گیگ و کل این بازی ها توش هست
    من خودم HL 2: ep 1 ö 2 رو دارم که نزدیک 14 گیگن :-?
    ماشالله خیلی کم حجم شدن

کسی خواست بگه لینک کالکشن بدم

kamyy و Origami 2008 این نوشته را Like کرده اند.
  4. Origami 2008

کاربر فعال

نام:
    سپهر
    Sonic Lost World رو نصب کردم. به نظرم میاد که فقط امکانات وی یو رو حذف کردند و همینجوری روی پی سی زدند. کیفیت تکچسر ها مثل بازی نسل هفتم می ماند اما سرگرم کننده است. کمی چالش برانگیز است البته نه مثل سونیک سگا. Boss هایش تا الان زیاد چالش برانگیز نبودند و مقایسه با باس های نسخه ی سگا، به شدت آسان هستند.

اون نسخه های Blue Shift و Source ینها تقریبا بعضی هاشون دستکاری شده هستند تا اونجایی که من میدونم و بیشتر حالت ماد دارند. تو کافیه فقط Half-Life 1 و Halfe-Life 2 و آن دو اپیزود رو بازی کنی. یه سری هم به Orange Box بزنی بد نیست. اگه به دنبال خط اصلی داستان هستی همون سه تا کافیه!

mondas, ROONEY190, saphire و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. heyfenoon76

کاربر سایت

دوستان بازى shenmue 1 & 2 از قفل denuvo استفاده مى كنه؟

6. mondas

کاربر فعال

نام:
    سعید
    نه در حال حاضر استفاده نمی کنه ..یعنی تا چند روز پیش قرار بود بکنه که سگا منصرف شد ...
    بازی هم کرک شده با حجم 10.7 GB ....

heyfenoon76 این نوشته را Like کرده است.
  7. heyfenoon76

کاربر سایت

مطمعنى كرك شده؟!:-/

اخه هر چى مى گردم لينك دانلود بازى رو پيدا نمى كنم

8. mondas

کاربر فعال

نام:
    سعید
    آره شده ...سایت های ایرانی یک مدت طول میکشه بزارن ...ولی تو سایت های خارجی هست...
    اینجا هست منتها یک تیکه هست و دانلودش مشکله....
    PCGames-Download | www.PCGames-Download.com

heyfenoon76 این نوشته را Like کرده است.
  9. Jack.bauer

کاربر سایت

نام:
    Arash
    آقا جریان این بازیه Planet of the Apes Last Frontier چیه؟! کسی میدونه؟!

10. raya2

کاربر سایت

از این بازیهای ماجراجویی هستش که باید با انتخاب گزینه ها, روند داستانشو پیش ببری. گیم پلیشو ببین:

Code:
    https://www.youtube.com/watch?v=xiB_wSzDFIk

kamyy و Jack.bauer این نوشته را Like کرده اند.
  11. Jack.bauer

کاربر سایت

نام:
    Arash
    نه منظورم اینه که خوبه؟! خوب نیست؟! چرا هیچکی هیچی راجبش نمیگه؟ تاپیک امتیاز هم نداره آخه تو هیچ سایتی! دیدم ویدئوشو به نظر خوب میومد ولی همین که هیچ خبری ازش نیست یکم شک برانگیزه

12. raya2

کاربر سایت

من از این سبکا بازی نمی کنم ولی با توجه به امتیازات زیر, در حد متوسط هستش:

7.5/10 IMDb
    59% Metacritic
    4.1/5 Facebook

BatmanGame و Jack.bauer این نوشته را Like کرده اند.
  13. behnoosh007

کاربر سایت

سلام
    ببخشید من تو انجمن تازه واردم
    راستش من توی بازیهای کامپیوتری تازه کارم و ازتون کمک میخواستم
    ببینید من دنبال بازیهای آفلاین برای pc که بشه بصورت دو نفره با دسته بازی کرد میگردم
    فقط لطفا بازیها خشن نباشه ( مثل مورتال کومبت!) و می خوام با خانواده بشینیم بازی کنیم
    یه خواهر زاده ۸ ساله و یه برادر زاده ۴ ساله دارم (هر دو دخترن !) که می خوام اونا هم بازی کنن
    ممنون میشم چند تا بازی بهم معرفی کنین
    البته raya2 عزیز لطف کردن و تو پیام خصوصی چند تا بهم معرفی کردن ولی نظر سایر دوستان رو هم می خوام بدونم

14. LORDofGaME

کاربر سایت

نام:
    Moein
    سلام
    shank 2-rayman series-cuphead-brothers a tale of two sons-overcoocked- portal 2-trine 2- worms series-lego series-

mondas و behnoosh007 این نوشته را Like کرده اند.
  15. mondas

کاربر فعال

نام:
    سعید
    سلام...مطمئن باشید برادر raya :x بهترین بازی ها رو معرفی میکنه ... اگه اشکال نداشته باشه منم زیر سایه ایشون چند تا بازی معرفی کنم...:">

اگه دنبال بازی خانوادگی هستید Toy Story Mania پر از مینی گیم و مناسب پارتی....

بازی Disney Princess: My Fairytale Adventure هم به صورت مجموعه ای از مینی گیم هاست و با موس انجام میشه....

و همینطور بازی Disney Princess: Enchanted Journey که توی سرزمین های پرنسس های دیزنی هست و حالت اکشن ادونچر ولی تک نفره .... خیلی مناسب دختر بچه ها هست.....
    ...فقط خواهشا توقع نداشته باشید این بازی ها رو من انجام داده باشم....:D

Disney Princess: My Fairytale Adventure on Steam

از اونجایی که دنبال بازی دو نفره برای سنین پایین هستید بنظرم بهتره برید سراغ بازی های سری lego خودم Lego The Incredibles رو پیشنهاد می کنم و یک درجه خشن تر lego marvel super heros اگه نسخه سال 2005 The Incredibles رو هم پیدا کنید خیلی خوبه...

بازی Disney Univers هم ساختاری شبیه لگو داره ولی در کارتون های دیزنی در جریانه و شخصیت ها لباس های کاراکترهای دیزنی رو مثل نیمو یا علائدین و بومبا و ...به تن دارند....دو نفره فان عجیبی داره

Disney Universe on Steam

هر دو شماره ریمن ریشه ها و لجندز هم بهترین گزینه هست که احتمالا انجامش دادید....

ولی یک بازی زیبای پلتفورمر هست که میشه به عنوان پیشنهاد سرآشپز بهش نگاه کرد به نام JuJu که تقلید بسیار زیبایی از دانکی کونگ نینتندو هست و دو نفره هم میشه شخصیت اول یک خرسه و دوم مارمولک....اینو حتما حتما تریلرشو تو استیم نگاه کنید....

گیسو کمند یا Tangled هم گزینه مناسبی هست فقط اگه سر بدست گرفتن کنترل راپونزل دعوا نشه!
    نسخه Wii که دو نفره می شد نسخه کامپیوتر هم همون وی هست و انشاالله که با دسته دو نفره میشه..!!
    Disney Tangled on Steam

تو بازی های مبارزه ای بهتون Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends رو پیشنهاد میدم که عالی هست ولی فقط با دسته کار میکنه نه کیبورد تو سبک سوپر اسمش نینتندو هست و بدون خشونت

یک بازی دیگه هم هست که تازه اومده تو همین سبک به نام Brawlout اونم خیلی خوبه...
    Brawlout on Steam

یک بازی دیگه هم هست به نام Chariot که دو نفر هستند و که یک کالسکه , حتی اگه خودشون بیفتن ته دره کالسکه نباید طوریش بشه ....امتیاز های بالایی گرفته و برای سوییچ هم بعدا اومد....این رو هم قسمت نشده خودم بازی کنم ...
    Save 40% on Chariot on Steam

و یک بازی فوق العاده دیگه به اسم guacamelee 1 & 2 که هر دو تاش دو نفره هم میشه منتها شاید زیاد ازطرف بچه ها مورد استقبال قرار نگیره یخورده پلتفورمینگش سخته اینم یک تریلر ببینید بد نیست....cuphaed هم هست ولی یک نموره همچینی سخته...!
    Guacamelee! 2 on Steam

یک بازی در سبک متال اسلاک و کنترا دو نفره.... زیاد بدرد دخترها نمی خوره البته بعضی از دختر بچه ها یه پا پسر هستند برای خودشون... ولی خود Metal Slug3 مناسب تره...
    Greedy Guns on Steam

ولی اگه بتونید کاری کنید که تک نفره نوبتی بازی کنند یک بازی هست به نام Shantae: Half-Genie Hero's که از هر نظر عالی هست و مناسب کار شما..!!
    Shantae: Half-Genie Hero on Steam

و یک بازی به نام Tembo the Badas Elephant که بسیار مناسبه حال بچه هاست شخصیت اصلی هم یک فیله...فقط تک نفره هست....
    TEMBO THE BADASS ELEPHANT on Steam

اگه دنبال بازی racing باشید هم یک بازی شاهکار هست به نام Sonic & All-Stars Racing Transformed ...تک نفره هست متاسفانه یعنی کوآپش آنلاینه یا حالا من بلد نیستم....ولی بسیار زیباست و من خودم یکی از بچه های سرکش ! فامیلمون رو که دختر هم بود با همین رام کردم ...!!>:)>:)

Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection on Steam

یک بازی دیگه هم هست به اسم a Hat in time که فعلا تک نفره هست ولی تا دو هفته دیگه قسمت دو نفره براش میاد , دختر ها عاشقش میشن....سونیک و کراش و سوپر لاکی تیل هم که همیشه برای آدم های تنها , موجودند...اینها چیزایی بود که به عقل ناقص من رسید ...قطعا دوستان گزینه های خیلی بهتری رو معرفی خواهند کرد....:)
    A Hat in Time on Steam

#6314 mondas, ‏Sep 1, 2018
    آخرین ویرایش: ‏Sep 2, 2018
    saeedx, Link.Zelda, xxxmah و 9 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. saphire

کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    این باید یک نفره بازی بشه. یکی از بهترین داستان گویی ها رو داره تو بازی ها البته. بازی خیلی فانی نیست و خیلی جدیه.

raya2 و mondas این نوشته را Like کرده اند.