بازیهای موجود در بازار برای PC

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
دوستان بازی FIFA 15 یا FIFA 16 نسخه ای هست که ویدئو های بازی کاهش پیدا کرده باشه تا سیستمم جواب بده بازی رو ؟ (مثل max payne 3 )
حتما 4 هسته ای می خواد من میخوام روی همین سیستم داشته باشم.

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
سلام دوستان خسته نباشید ...
خواستم ببینم آخرین نسخه ی need for speed که میشه بازی کرد کدومه چون خیلی وقته نبودم بدجور دلم ریسینگ میخواد ..
به هر صورت به غیر از need for speed واسه پی سی چه بازی هست که کرک هم شده باشه ؟
ممنون از همگی

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
سلام دوستان خسته نباشید ...
خواستم ببینم آخرین نسخه ی need for speed که میشه بازی کرد کدومه چون خیلی وقته نبودم بدجور دلم ریسینگ میخواد ..
به هر صورت به غیر از need for speed واسه پی سی چه بازی هست که کرک هم شده باشه ؟
ممنون از همگی
Need For Speed Rivals

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
310
دوستان بازی FIFA 15 یا FIFA 16 نسخه ای هست که ویدئو های بازی کاهش پیدا کرده باشه تا سیستمم جواب بده بازی رو ؟ (مثل max payne 3 )
حتما 4 هسته ای می خواد من میخوام روی همین سیستم داشته باشم.
کاهش حجم ویدیو برای کاهش حجم کلی بازی هست نه برای اجدای راحتتر بازی...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

• Like
Reactions: mafia.gta

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
دوستان فکر کنم بازی Disney Infinity بطور کامل کرک شده و نیاز به عروسک ها و یا اکانت دیزنی نداره دیگه....چون تو سایت اسکیدرو هم قرار داده ...اگه مثل من از عدم وجود بازی های پلتفرمر سه بعدی روی pc رنج می برید با این بازی خیلی حال میکنید...باز هم اگر کسی اطلاعات بهتری داره ممنون می شم قرار بده ...
هر سه نسخه Disney Infinity ، ورژن های گلدشون توسط PLAZA کرک و عرضه شده و احتمالا بزودی در بازار عرضه بشه
Disney.Infinity.1.0.Gold.Edition-PLAZA
Disney.Infinity.2.0.Gold.Edition-PLAZA
Disney.Infinity.3.0.Gold.Edition-PLAZA

sadegh.pro

کاربر سایت
Dec 22, 2016
5
سلام دوستان،میخواسنم یه بازی action adventureتو مایه های آنچارتد یا تامب ریدر بهم معرفی کنید،البته متاسفانه سیستمم توانایی اجرای تامب رایدر جدید رو نداره،...مثلا 2014به قبل باشه بازی،مناسبه...

• Like
Reactions: king of north

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام دوستان،میخواسنم یه بازی action adventureتو مایه های آنچارتد یا تامب ریدر بهم معرفی کنید،البته متاسفانه سیستمم توانایی اجرای تامب رایدر جدید رو نداره،...مثلا 2014به قبل باشه بازی،مناسبه...

Just Cause 2
Prince of Persia: The Forgotten Sands
I Am Alive
Darksiders 2

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
سلام بچه ها
اخرین باری بازی استراتژی رو بازی کردم رد الرت 3 بود بعد سالها دو نسخه از وارکرفت 3 دوباره بازی کردم خیلی لذت بخش بود
چه بازی استراتژی پیشنهاد میدی داستان خوب داشته باشه و داخل بازی بشه ارتش تولید کرد:p:D
بجز استارکرفت
ممنونم:Rose:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
سلام بچه ها
اخرین باری بازی استراتژی رو بازی کردم رد الرت 3 بود بعد سالها دو نسخه از وارکرفت 3 دوباره بازی کردم خیلی لذت بخش بود
چه بازی استراتژی پیشنهاد میدی داستان خوب داشته باشه و داخل بازی بشه ارتش تولید کرد:p:D
بجز استارکرفت

Company of Heroes 1&2

• Like
Reactions: msf

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
سلام بچه ها
بجز استارکرفت
Company of Heroes 2
Warhammer 40000 Dawn of War II
Wargame European Escalation
Wargame Airland Battle
Wargame Red Dragon
Reconquest

• Like

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام بچه ها
بجز استارکرفت

Grey Goo
reconquest
Ashes of the Singularity: Escalation
WARSHIFT

آخرین ویرایش:
  • Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر