God hand : یک شاهکاری دیگر از شینجی میکامی

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
مقالات خوبی بود مرسی.
هرجا مقاله ای راجبش خوندم تقریبا همه به عنوان یکی از بهترین بازی های ساخته شده میدوننش.
همه هم ابراز تعجب میکنن از عدم موفقیتش.
این مطلب واسه معرفی کردنش بنظرم خیلی خوب بود "بازی ای که استودید کلوور رو بخاطر عدم فروش تعطیل کرد. تقریبا از تمام منتقدین نمره پایین گرفت و باعث انتقادات زیادی به کپکام شد که چرا برنمیگردن به ساختن عناوین گذشته. بازی ای که آغاز سقوط کپکام بود که با همه اینها خیلی کنایه آمیزه چون این بازی درواقع یکی از بهترین بازی های ساخته شده است و بقدری خوبه که اگر اوکامی نبود بی هیچ شکی بهترین کار استودیو کلوور میشد!"

البته قبول دارم بازی همه پسندی نیست و سلیقه ایه بخاطر دلایل زیادی که اون زمان هم کسی بهشون عادت نداشت. ولی بازی اگه الان عرضه میشد شاید بازخوردهای خیلی بهتری میگرفت.

• Like
Reactions: BROTHER LOUIE

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
مقالات خوبی بود مرسی.
هرجا مقاله ای راجبش خوندم تقریبا همه به عنوان یکی از بهترین بازی های ساخته شده میدوننش.
همه هم ابراز تعجب میکنن از عدم موفقیتش.
این مطلب واسه معرفی کردنش بنظرم خیلی خوب بود "بازی ای که استودید کلوور رو بخاطر عدم فروش تعطیل کرد. تقریبا از تمام منتقدین نمره پایین گرفت و باعث انتقادات زیادی به کپکام شد که چرا برنمیگردن به ساختن عناوین گذشته. بازی ای که آغاز سقوط کپکام بود که با همه اینها خیلی کنایه آمیزه چون این بازی درواقع یکی از بهترین بازی های ساخته شده است و بقدری خوبه که اگر اوکامی نبود بی هیچ شکی بهترین کار استودیو کلوور میشد!"

البته قبول دارم بازی همه پسندی نیست و سلیقه ایه بخاطر دلایل زیادی که اون زمان هم کسی بهشون عادت نداشت. ولی بازی اگه الان عرضه میشد شاید بازخوردهای خیلی بهتری میگرفت.

موافقم.بازی شاخی بود.همان طور که بهت گفتم این بازی جزء عناوین نادیده گرفته شده هست وگرنه این همه تعریف و تمجید پس از سال ها بی دلیل نیست.امیدوارم میکامی یک بازی دیگه اینطوری بسازه!:*

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اینو من همون موقع که اومده بود روPS2 بازی کردم.بازیش به قدری افتضاح بود که اواسط بازی ولش کردم:-j
متاش هم که به خوبی کیفیت بازی رو نشون میده:) یه بازی AA ضعیف:)

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
@leonpro

رامین نظرت راجع به این جمله در رابطه با بازی چیه؟!:tearsofjoy: انصافا راست میگه.:tearsofjoy:

a stark parody of the American and Japanese pop culture

MCV UK
آره خب قسمت اصلی کمدیش همین مسخره کردن ها بود که عالی کار شده بود.:D
بخصوص خیلی انیمه های ژاپنی رو مسخره میکرد که بنظرم چون خیلی ها بیرون ژاپن نمیدونستن قضیه اش چیه، نمیتونستن زیاد باهاش ارتباط برقرار کنن.

• Like
Reactions: BROTHER LOUIE

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
آره خب قسمت اصلی کمدیش همین مسخره کردن ها بود که عالی کار شده بود.:D
بخصوص خیلی انیمه های ژاپنی رو مسخره میکرد که بنظرم چون خیلی ها بیرون ژاپن نمیدونستن قضیه اش چیه، نمیتونستن زیاد باهاش ارتباط برقرار کنن.

عشقم سلطان میکامی.نظرت چیه؟!:tearsofjoy:

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
همین گوشه کنارا.:-??
همه این عناوینو منم دوست دارم دوباره تجربه کنم.
ولی تا وقتی یه برنامه درست درمون واسه احیا یا ریمیکشون نذارن نیومدنشون خیلی بهتره.
مثلا همون بازی ها رو با اون گرافیک پورت کنن رو نسل جدید یا یه دنباله ی سرسری واسشون بدن بیرون؛ در هر دو صورت هم کسایی که قبلا تجربه شون نکردن زده میشن هم خاطرات ما رو همراه با خود بازی نابود میکنن مثل خیلی عناوین دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر