نكاتي پيرامون هك اكانت Playstation و اكانت هاي هك شده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
هر کی مختاره هرطور دوست داره عمل کنه, ولی قیمت های 240-250 مال اوایل ps4 الان دیسک دست دو بازی های جدید که راحت چه داخل انجمن ها چه سایت های مثل دیوار با قیمت پایین خرید فروش میشه.
اما مهمتر از دیسک با این تخفیف های هفتگی استور سونی دیگه خیلی راحت میشه اکثر بازی های خوب و جدید رو ارزون و قانونی خرید. خود من فقط توی این 3 هفته تخفیفات کریسمس چیزی نزدیک به 6-5 تا بازی شامل بازی جدید مثل NFS ,Assassin ... رو خریدم.
هم خیالم راحته روی اکانت خودمه پولم سوخت نمیشه ,ترس بن و عوض شدن پسوورد, دی اکتیو,...ندارم , وجدانم هم راحته حق کسی رو ضایع و دزدی نکردم.
البته شیرینگ قانونی و شیر با دوستان هم یه راه دیگه است....
این اکانت ها همچین مفت که نیست خوبش 80-130تومن و بیشتر قیمت داره.پول دیتا یا حجم واسه دانلودش هم بماند.
اون اکانتی که به من دادن اسم خود فروشنده بود با مشخصات خودش هیچ فرند لیستی هم نداشت .
احتمالا از همین اکانت های هکی جدید آمریکا بوده که با کریدیت کارت شارژ میشن یا اینکه فروشنده مشخصات طرف رو پاک کرده و اطلاعات خودش رو وارد کرده
در هر صورت اکثر اکانتهای "ترکیبی" معمولا همین مشخصاتی که گفتم داره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m_saeed63

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یاد الماس خون افتادم ...

این دیگه هیچ ربطی به هک کنسول کپی خور و اورجینال خور نداره ... این دیگه هیچ ربطی به حق نشر و مسایل لیسانس بازی ها و سود بیشتر شرکت ها و ناشر ها نداره ...

این دزدی در سخیف ترین حالت ممکن از افراد حقیقی ... یکی مثل منو و دیگریه ....

بازم میگم کپی خور یه مبحثه ..این جور دزدی کردن از مردم یه بحث دیگه ... شما پولش رو نداری بازی کنی ... بتن رو دستت بریزن ... بازی نکن ...

دزدیدن اکانت ملت چه ربطی به ساپورت سونی و زبان فیفا داره ... حالا ما یه چیزایی گفتیم در رابطه با ناشرا شما سود جویی نکنید

شما نداری میخوای روز اول هم مثل بقیه بازی کنی ؟ نمیخوای زحمت خرید و فروش بازی هم بکشی...

همین الان بلود بورن هشتاد تومنه ... بخریش دو ماه هم پیش خودت نگه داری .. کم کم شصت تومن میفروشی ... به صرفه تر از این اکانت های هکی نیست ...

فردا اکانت من خدای نکرده هک شد ... شما باید اکامتی رو که من چند سال بابتش زحمت کشیدم و سیو ها و تروفی ها و ادد لیست و این همه خرجی که بابتش کردم رو شما سگ خور کنی ... ؟؟!بگی ههههه من که نداشتم ...پس حق داشتم ...؟؟؟؟

انقدر ندارم ندارم رو توجیه این اعمال سخیف نکنید ... خیلی ها ندارن ولی ابرومند و سالم و با وجدان زندگی میکنن ...

شما اگه عشق روز اول باژی رو گرفتن یا شصت تا بازی در سال نداشته باشید .. خیلی راحت میتونید بهترین بازی های سال رو تجربه کنید.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر