نكاتي پيرامون هك اكانت Playstation و اكانت هاي هك شده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
درود

دوستان میخواستم بدونم اگر اکانتی رو ما بخریم و از سایت Deactive کنیم کنسول رو و روی کنسول خودمون اکتیو کنیم . دیگه خریدار اصلی نمیتونه بازی کنه بازیهاش رو ؟ یا دیگه نمیتونه DLC ها رو بگیره ؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
تاپيك به صورت يك تاپيك اموزشي درآمده است
پس به هيچ عنوان نظر و پاسخي خارج از چهارچوب سوال يا پاسخ سوالات داده نشود، در غير اينصورت گزارش خواهد شد

درود

دوستان میخواستم بدونم اگر اکانتی رو ما بخریم و از سایت Deactive کنیم کنسول رو و روی کنسول خودمون اکتیو کنیم . دیگه خریدار اصلی نمیتونه بازی کنه بازیهاش رو ؟ یا دیگه نمیتونه DLC ها رو بگیره ؟

دوست عزيز ما اين جا در مورد هك كردن و استفاده از اكانت هاي هك شده صحبتي نمي كنيم بلكه داريم در مورد دفاع در برابر هك شدن و پيگيري بازپس گرفتن اكانت صحبت مي كنيم
كلاً اين كارهارو نكنيد بهتره

آخرین ویرایش:

hellboy2010

کاربر سایت
Nov 27, 2010
69
شما درست میفرمایید . فقط یه سوال داشتم که میخواستم برای کسایی هم که دوربرم دارن میخرن و دفاع میکنن از این قضیه هک کردن بتونم از منطق شما دفاع کنم .
داداش این کار اینقدر کثیف و غیراخلاقیه که فکر نکنم جای دفاع کردن داشته باشه, اما یه توضیح مختصر بدم وقتی شما اکانت اون بخت برگشته رو از روی کنسولش دی اکتیو میکنید, بله دیگه نمیتونه بازی کنه.
حالا طرف میخواد کافرباشه مسلمون فرق نداره خیلی از این بدبخت ها رو برید پست هاشون رو تو همین تاپیک ساپورت سونی که شکایت کردن و دوستمون زحمتش رو کشیده گذاشته بخونید.چقدر ناراحتن.شما خودت رو بذا جای اونها

برخلاف تصور فروشنده هاو خیلی ها ,اینا واسه قشنگی اکانت رو کنسولشون اکتیو نکردن بلکه یا اینترنت قوی ندارن همیشه آنلاین باشن یا اکتیو کردن بقیه اعضای خانوادشون(پسرشون, دخترشون برادر یا خواهر و...) هم بتنونن از محتویات روی کنسول استفاده کنن,همین چند پست اخر رو بخونید

از همه اینا گذشته دزدی وارد اکانت کسی شدن و بازی که طرف پاش پول داده رو دانلود و اکانتش رو دی اکتیو کردن کم از سرقت و جیب بری نداره.
نهایت نهایتش هم 6 ماه روی کنسول شما بیشتر اکتیو نیست این اکانت ها و پسووردش هم که سه سوته عوض میشه. با این حجم شکایتی که به ساپورت شده سونی هم مطمئنا بیکار نمیشینه.

این عزیزان دلسوز :)و طرفدار اکانت هکی صفحه اول, دو نفرشون که ماشاالله از فروشنده های اکانت سابق پرشین تولز هستن دلیل نگرانیشون معلومه:), آیا اون همه اکانت فروختن و همه بن شد آیا 1 ریال به کسی برگردوندند که حالا نگران جیب مردم و گیمر ها شدند و اینجا بالا پایین میپرند؟؟؟؟
ناظمین یا مدیران عزیز هم به نظر من تاپیک رو قفل کنن بهتره این فروشنده ها ماشالله از زبون و حاضرجوابی که کم نمیارن:|

آخرین ویرایش:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
کلا دزدی داره عادی میشه و طرف هم واسه اینکه عذاب وجدان نگیره میاد یه سری صحبت ها واسه توجیح کارش میکنه!:|
جای تاسف داره....b-)

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
دوستان یه چیزی ! این اکانت هایی که داره به صورت اکانت های "ترکیبی" فروخته میشه امکانش هست یه همچین چیزی باشه ؟ :-/
چون وقتی نگاه میکنی به بعضی از اکانت ها رسما خیلی چیزاشون با هم جور در نمیاد و نحوه قیمت دهی هم خیلی مسخره هست ! :|

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
دوستان یه چیزی ! این اکانت هایی که داره به صورت اکانت های "ترکیبی" فروخته میشه امکانش هست یه همچین چیزی باشه ؟ :-/
چون وقتی نگاه میکنی به بعضی از اکانت ها رسما خیلی چیزاشون با هم جور در نمیاد و نحوه قیمت دهی هم خیلی مسخره هست ! :|
امکان؟؟؟؟کل دو صفحه این تاپیک در مورد همین اکانت های "ترکیبی" و به عبارتی دزدیه در واقع این اکانت های "ترکیبی" ,اکانت مردم عادیه (از نوجوون بگیر تا پیر و...) که هک و بدون اجازه از رو کنسولشون توسط فروشنده یا خریدار دی اکتیو میشه.بعد به فروش میرسه دلیل قیمت های به قول شما مسخرشون هم همینه.بیشتر شکایت هایی هم که به سونی شده مربوط به همین اکانت هاست.
http://forum.bazicenter.com/thread98946/#post3945630

باقی اکانت ها هم هست که با کردیت کارت هکی شارژمیشه.

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
من یک دونه خریدم 20 تومن. خداییش مال یک شخص دیگه هم هست. ولی بحث اینجاست که سونی باید امنیت رو ببره بالا . اگر به همین راحتی روزی 200 تا اکانت داره هک میشه والا من می ترسم پول بدم با دلار 3400. اومدیم اکانت من هک شد. برای من خیلی گرون تر تموم میشه . من والا اگر بازی توی ایران اوجینال 60 تومن بود حاظر بودم پول بدم بخرم . ولی 230 تومن با حقوق 1 تومن نمی خونه .

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من یک دونه خریدم 20 تومن. خداییش مال یک شخص دیگه هم هست. ولی بحث اینجاست که سونی باید امنیت رو ببره بالا . اگر به همین راحتی روزی 200 تا اکانت داره هک میشه والا من می ترسم پول بدم با دلار 3400. اومدیم اکانت من هک شد. برای من خیلی گرون تر تموم میشه . من والا اگر بازی توی ایران اوجینال 60 تومن بود حاظر بودم پول بدم بخرم . ولی 230 تومن با حقوق 1 تومن نمی خونه .

بحث بر سر امنيت سوني نيست
خيلي از اين رمز و اكانت ها به خاطر بي توجهي خود كاربر دست هكر مي افتن. خيلي ها هم گفتن دي اكتيو كردن از طريق سايت بايد امنيتي تر بشه كه احتمال داره تا چند وقت ديگه اين اتفاق بيفته

سعي كنيد رمز هاي پيچيده تر هم استفاده كنيد

البته راهكارهايي براي بازگردوندن خود اكانت هست فقط بايد ساپورت خوب پيدا بكني و كمي پيگير باشي

در ضمن دوستاني كه اطلاع ندارن
سوني مي تونه حتي بفهمه كه چه PS4 اي با چه S/N اي و چه شماره اي رفته اكتيو كرده و ... ! بدونيد كه اين جريان اگر بيخ بيشتري پيدا بكنه احتمال داره در صورت اثبات دزديدن اكانت PS4 تون رو بن كنن ( هنوز اين كار انجام نشده )

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بحث بر سر امنيت سوني نيست
خيلي از اين رمز و اكانت ها به خاطر بي توجهي خود كاربر دست هكر مي افتن. خيلي ها هم گفتن دي اكتيو كردن از طريق سايت بايد امنيتي تر بشه كه احتمال داره تا چند وقت ديگه اين اتفاق بيفته

سعي كنيد رمز هاي پيچيده تر هم استفاده كنيد

البته راهكارهايي براي بازگردوندن خود اكانت هست فقط بايد ساپورت خوب پيدا بكني و كمي پيگير باشي

در ضمن دوستاني كه اطلاع ندارن
سوني مي تونه حتي بفهمه كه چه PS4 اي با چه S/N اي و چه شماره اي رفته اكتيو كرده و ... ! بدونيد كه اين جريان اگر بيخ بيشتري پيدا بكنه احتمال داره در صورت اثبات دزديدن اكانت PS4 تون رو بن كنن ( هنوز اين كار انجام نشده )
بنظر من که مشکل امنیتی از سونی هست. می نید چرا. چون بازی دقیقا روز عرضه ی جهانی میاد روی صفحه این فروشنده هایش هکی. یعنی اینقدر این کار براشون آسون شده که حتی بازی به روز میدن. اگر مساله فقط سهل انگاری کاربرا بود اینقدر اکانت زیاد نبود. مشکل اینه که سونی اومده یک خیری بکنه و این قابلیت رو گذاشته و در عین حال زده یک سری دیگرو بدبخت کرده.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
بنظر من که مشکل امنیتی از سونی هست. می نید چرا. چون بازی دقیقا روز عرضه ی جهانی میاد روی صفحه این فروشنده هایش هکی. یعنی اینقدر این کار براشون آسون شده که حتی بازی به روز میدن. اگر مساله فقط سهل انگاری کاربرا بود اینقدر اکانت زیاد نبود. مشکل اینه که سونی اومده یک خیری بکنه و این قابلیت رو گذاشته و در عین حال زده یک سری دیگرو بدبخت کرده.

ميدونستي يه عده بعد از دزديدن اكانت يارو حتي اقدام به خريد بازي هم مي كنن !
يه بنده خدايي گفته بود با اكانت PayPal من رفتن بازي خريدن حالا من چه كنم

اين قابليت هم بايد باشه ! چون اگر نباشه و دستگاه شما يهو يه بلايي سرش بياد هيچ جوره نميشه دي اكتيو كرد مگر با PC

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
همینطور که پیش بینی میشد سرو کله فروشندگان اکانت پیدا شد.جالبه سر مردم رو با این حرف ها شیره مالیدید سر خودتون رو که نمیتونید.
بالا برید پایین بیاید اکانت ترکیبی دزدیه با پایرسی هم فرقش زمین تا آسمونه.اکانت آدم های از همه جا بی خبر رو هک و دی اکتیو میکنن از رو کنسولشون ,بعد میگن به کجا برمیخوره؟شما خودت یکی بی اجازه و به صورت دزدی وارد اکانتت بشه و از رو کنسولت دی اکتیو کنه خوشت میاد؟با پولی که کسی دیگه واسه بازی پرداخت کرده بازی دانلود و اجرا کردن اسمش دزدی نیست پس چیه؟
اتفاقا خیلی هم کسایی که شما فکر میکنی ازشون چیزی کم نمیشه شاکین, اینم سندش که شبیه یه طومار شده

Another PS4 activated as primary - we only have on... - PlayStation® Forums
این عزیزان هم که حمله کردن تاپیک بهتره بگیم مال دزدی فروشن کسی هم که این اکانت ها رو میخره مال خر

یک بار دیگه هم پست اول رو بخونید بد نیست
من از این اکانت های ترکیبی یک بار خرید کردم فروشنده گفت این ها با گیفت کارت غیرقانونی خریداری میشه و بعد از یه مدت احتمال بن شدن هست ولی با این تفاسیر شما مطمئنید این ها اکانت های هک شده هستن ؟

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
من از این اکانت های ترکیبی یک بار خرید کردم فروشنده گفت این ها با گیفت کارت غیرقانونی خریداری میشه و بعد از یه مدت احتمال بن شدن هست ولی با این تفاسیر شما مطمئنید این ها اکانت های هک شده هستن ؟
بله دوست عزیز داخل اکثر این اکانت های ترکیبی رو نیگاه کنید متاسفانه مشخصات(اسم و آدرس وحساب پیپال یا کریدیت کارت و اکانت فیسبوک ) افراد واقعیه همین که پسوردشون زود عوض میشه و 6 ماه هم بیشتر اکتیو نیست دلیل دیگر
داشتن فرند لیست و مسیج های رد و بدل شده داخلشون دلیل دیگه ,اکثرا هم که از روی سایت دی اکتیو میشن.

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
پوزش اگر پست ربطی ب اموزشی بودن نداره

حرف اول تاپیک رو قبول دارم ما نباید از اکانت های هکی استفاده کنیم
اما چرا استفاده میکنیم؟
من ۲۵ ساله نمیتونم واسه هر بازی ۲۴۰ هزار تومن پول بدم در صورتی که ی فرد هم سن من توی امریکا ب پول ما شاید ۱۰ هزار تومن پول بده (جدول در امد ماهینه ایران و امریکا رو ببیند)
نکته بعدی چرا باید حق کپی رایت کنسول یا شرکتی را رعایت کنیم که حتی اسم کشور هیچ جای کنسولش نیست؟؟؟ سرویس های انلاین بماند!!!! اگر سونی مارو تحریم کرده ما هم سونی رو تحریم میکنیم
چرا فیفا گزارش گر فارسی نداره؟ چرا بسیاری از بازی ها زبان عربی دارن ولی فارسی نه؟

.
.
لطفا بحث دیسک دس دو رو پیش نکشید چون خیلیا دسترسی ب بازارش رو ندارن
اگر بازی فیفا ۲۰ تومن بود کی میرفت سراغ نسخه هکی ؟؟

جدول میانگین دستمزد ماهیانه 10 کشور در 2010 (ارقام به دلار)
کشوردستمزد ماهیانه
ایران239 تا 303
اندونزی250
مکزیک600
پرو600
چین700
مصر700
ترکیه1400
پرتغال1600
آفریقای جنوبی2400
آلمان2800
آمریکا3400
میبیند که یک امریکایی در سال ۲۰۱۰ ده برابر یک ایرانی در امد داره یعنی هر بازی ب نوعی ب پول ما میشه ۶ دلار ب جای ۶۰ دلار
تازه این جدول مال سال ۲۰۱۰ هست اون سال هنوز دلار ۱۲۰۰ بوده!!!!!!!!

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
در مورد این اکانتها عده ای تو سایت های همسایه هستن که ادعا میکنن اکانتهاشون هیچ مشکلی پیش نمیاره ولی نباید گولشون رو خورد
بهترین کار نخریدنه البته اگه دوست دارید دستگاهتون بن نشه بعد اخلاقی کار هم بماند که کار زشتیه

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
بله دوست عزیز داخل اکثر این اکانت های ترکیبی رو نیگاه کنید متاسفانه مشخصات(اسم و آدرس وحساب پیپال یا کریدیت کارت و اکانت فیسبوک ) افراد واقعیه همین که پسوردشون زود عوض میشه و 6 ماه هم بیشتر اکتیو نیست دلیل دیگر
داشتن فرند لیست و مسیج های رد و بدل شده داخلشون دلیل دیگه ,اکثرا هم که از روی سایت دی اکتیو میشن.
اون اکانتی که به من دادن اسم خود فروشنده بود با مشخصات خودش هیچ فرند لیستی هم نداشت .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر